Eesti uudised

SÕBRAD KAITSEVAD IEVA ILVEST: Toomas Hendrik on kõigest tema tütre ristiisa (36)

Karoliina Vasli, 14. jaanuar 2016, 06:00
ESIPAAR: Toomas Hendrik Ilves ja Ieva Kupce (edaspidi Ilves) abiellusid 2. jaanuaril. Veel kolmveerand aastat elatakse rambivalguses, ent siis saab Ilves viimaks presidendiametiga hüvasti jätta.Foto: Annika Haas / Presidendi kantselei

Ieva Ilvese lätlastest sõbrad kinnitavad, et Ieva pisitütre isa pole Toomas Hendrik Ilves. Ievat nimetatakse tagasihoidlikuks naiseks, kel siiski ka oma krutskid, näiteks armastab ta karaoket. 

Kanal 2 saade "Radar" pühendas teisipäevase saate värskele esileedile. Muu hulgas intervjueeriti Läti televisiooni kultuuriprogrammide hankejuhti Gunta Slogat, kes on Ieva üks lähedasemaid sõpru ja ühtlasi Ieva kaheaastase tütre Isabella ristiema. "Võite ju Ieva minevikus nuuskida, aga tuleks arvestada väikese lapsega, kellel pole mingit seost Ilveste abieluga. Tuleb austada lapse isa, kes on surnud ega saa end kaitsta." 

Rail Balticu ühisettevõtte juht Baiba Rubesa märkis, et tundis lapse isa, kes oli muljetavaldav isik. "Imeline, et Ieval on selline tütar mälestusena imelisest inimesest, keda ta armastas ja kes teda armastas."

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

14. jaanuar 2016, 19:26
IEVA ILVES "KAHEKÕNES": Toomas palus mind naiseks ühele põlvele laskudes
14. jaanuar 2016, 09:32
LUGEJAID HUVITAB: kas Ieva Ilves õpib juba eesti keelt? Kuidas on "tänav" läti keeles?
13. jaanuar 2016, 15:07
Ieva Ilves eilsest "Radarist": see saade oli minu jaoks meeldiv üllatus, peaaegu nagu ilus kingitus
12. jaanuar 2016, 23:02
"RADARI" VIDEO | Ieva Ilvese sõbrad: on mõistetav, kui kaks pikaajalist sõpra vallalistena üksteist leiavad

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee