Eesti uudised

Afganistanis jalast ilma jäänud Eesti sõdur: riigijuhid, Indias istuvad vangis kaitseväe veteranid. Mida olete nende heaks teinud? (14)

Maarius Suviste, 14. jaanuar 2016 06:00
AVALIK KIRI: Kõrgetele riigitegelastele avaliku kirja kirjutanud endine sõdur Andrei Vesterinen loodab, et lõpuks ometi võetakse midagi konkreetset ette, et vabastada Indias vangi mõistetud Eesti laevakaitsjad.Foto: Mihkel Maripuu / Postimees
"Ma ei saa olla vait. See, mis toimub, on ausalt öeldes jama," põhjendab Afganistanis jalast ilma jäänud endine sõdur Andrei Vesterinen, miks ta tegi Indias vangi mõistetud Eesti laevakaitsjate toetuseks avaliku pöördumise president Toomas Hendrik Ilvesele, peaminister Taavi Rõivasele ja välisminister Marina Kaljurannale.

"11. jaanuaril osales välisminister Marina Kaljurand pressikonverentsil, mille teema oli värske uudis, et laevakaitsjad saadeti viieks aastaks vangi," kirjutas Andrei Vesterinen.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

11.10.2017
4 AASTAT INDIAS KINNI | Endine sõdur avalikus kirjas Ilvesele, Rõivasele ja Kaljurannale: üht riigiametnikku, kelle ülesanne riigipiiril ebaõnnestus, koheldakse kui kangelast, kuid 14 eestlast Indias kutsute „vabatahtlikult tööle minejateks“
29.03.2017
Kaido Veermäe filmist "Põrgu Indias": filmi tegemine katkes süüdimõistva kohtuotsusega
16.02.2016
Afganistanis kasvab tsiviilohvrite arv
02.02.2016
Endine sõdur avalikus kirjas Ilvesele, Rõivasele ja Kaljurannale: kas Eesti on valmis paluma Vene Föderatsioonilt abi, et tuua Eesti kodanikud Indiast tagasi?