Eesti uudised

Laevakaitsjate lähedaste ühispöördumine "Pealtnägijas" (35)

LISA KOMMENTAAR

14. jaanuar 2016 19:40
dfg 14. jaanuar 2016 18:13
tühine ja kriminaalne kohver oli ka relvastatud ja vale riigi territooriumil, aga tema päästmisega nähti küll hirmsat vaeva
marx 14. jaanuar 2016 15:36
Loodame,et ikka eesti riik teeb midagi ,et mehed saaks koju oma perede juurde või on need pagulased siis tõesti tähtsamad kui omad loodame parimale
tiina 14. jaanuar 2016 15:34
Jätke lapsed mängust välja.
14. jaanuar 2016 12:20
Ühel proual pole niipalju austust Eesti riigi vastu, et eesti keel selgeks õppida. Aga sellelt riigilt abi NÕUDA oskab ta küll. Häbi raasu nendel russidel ei ole!
trrr 14. jaanuar 2016 21:07
Horros 14. jaanuar 2016 12:19
Miks too "Pealtnägija" ei tee sarnaseid saateid kõigi kurjategijate sugulastega?
.
Kindlasti leiab inimesi, kes teevad suuri silmi ja imestevad.
Teised taas vaatavad ja poetavad pisara, et näe taas üks mõrtsukas trellide taha pahandud, nii kurb , nii kurb ja ebaõiglane on maailm. :D:D:D
raivo 14. jaanuar 2016 12:08
kujutage ette,et eestis tuleb sadamasse registreerimata vene laev relvastatud mehed pardal.nii et jätke india rahule.süüdi on tööandja,kes oleks pidanud vormistama ära kõik paberid relvastatud inimeste tulekuks india vetesse.kahjuks jah töölised jäävadki alati hammasrataste vahele ja boss puhkab oma häärberis.
Raivole. 14. jaanuar 2016 15:29
Nendel oli paberite järgi leping lõppenud ootasid uut vahetust vabades vetes ankrus.Kuidas nad India vetesse olid hõljunud seda nad peded ei tunnista.Ise olen Lietuva ohranas.
halame kóik koos 14. jaanuar 2016 12:04
ah núúd hakkasid lapsed äkki kúsima, kus isa on, 2 aastat ei kúsinud keegi ???? jätke se pisarakiskumine , pealegi pidi ju nendega kóik korras olema.

kahju 14. jaanuar 2016 12:03
Meil võib pöördumine silma märjaks võtta aga India bürokraadid jätab külmaks. Siin ei tee meie presidendi põlvejäljed India presidendi vaibal ka imet.
kodanik 14. jaanuar 2016 11:56
aeg aitab, kunagi saab see asi läbi, kindlat meelt laevakaitsjatele.
kas kurvemalt ei saa 14. jaanuar 2016 11:29
ikka laps vaja mängu tuua...... kindlasti on laps seda küsinud veel kaks aastat järjest iga päev... ja lapsele võib ju vastata ausalt, et jah, issike jättis meid maha ja läks soojamaa reisile.
mõelgem positiivselt 14. jaanuar 2016 11:17
Inimloomus on selline,et kogu maailm peab arvestama tema endaga,et kõik eksivad peale tema enda.Hoiatusi võetakse kadedusena.Kui laevakaitsjad karistuse ära kannavad,tulevad nad koju tunduvalt rikkamana,sest habemega beebidest on saanud täiskasvanud.Ilmselt nad on siis hakanud mõistma,et internetis on palju muud kasulikku peale lõustaraamatu.Vanglas oldud aega võiksid nad kasutada raamatu kirjutamiseks.Pealkiri võiks olla "Kuidas erinevus rikastab."Laevakaitsja peaks ikka karmid mehed olema,aga nüüd on meedia titekisa täis "emmme!bäää!"Põgenege minema,"rämbod",tõmmake valvuritel kõri läbi ja tulge koju,Ning hiljem müüge stsenaarium Holliwoodile!
heino 14. jaanuar 2016 11:13
jalgratturid rööviti terroristide poolt, laevakaitsjad aga läksid ise relvastatult võõrasse territoriaalvette ja võeti kinni. oleks India nad röövinud neutraalvetest, saaks tõmmata paralleeli. Ka Eesti seadused karistavad selliste asjade eest ehk kui selline revlastatud laev meie riigi vetes oleks - käituksime ju samamoodi. Loodame, et saavad siiski välja!
ei saa aru 14. jaanuar 2016 11:10
Kas need olidki isise omad,kes jalgrattureid kinni hoidsid,maksti siis isistele, et rattureid päästa? Niimoodi siis see punt rikastubki.
Miks teisi laevakaitsjaid kinni ei ole võetud ainult see seltskond. Vales kohas ja valel laevl või valel eesmärgil või äkki segasid kedagi. Mingi jama seal on.
Kübar 14. jaanuar 2016 10:49
Seal alt paremas reas tädi küsib, et mille eest neid vangi pandi, sest nad läksid ju tööle.
Natuke vale arusaam tööl käimisest on tädil. Relvastatuna India rannukul seilamine ei ole töö selle otseses mõttes. Kui oleks rahulikult tööd teinud oma kodumaal maju ehitades, autot juhtides või traktoriga põldu kündmas, siis see oleks küll töötegemine. Aga, kui tahetakse automaat käes võõral rannikul ratsa rikkaks saada, siis peaks ka võimalike tagajärgedega arvestama.
India on nii suur ja võimas riik, et vaevalt leidub maailmas riike, kes tahavad nendega kana kitkuda.
Pealegi on India äärmiselt korrumpeerunud riik ja otsib alati võimalust kuskilt kellegilt midagi napsata ja antud juhul nähakse võimalust raha välja pressida.
Kõik mehed on elusad ja terved ja elamistingimused pole neil kõige hullemad. Vangla kohta ei öelnud nad ka midagi eriti halba olevat.
Istuvad mõne aja ära ja küll lahti lastakse ja vingugu vähem.
miks ma ei imesta.... 14. jaanuar 2016 11:17
Lõpeta sina siin vingumine - pane ennast nende olukorda . Et saatus sulle käkki keeraks---ja see oleks õiglane. Miks te inimesed nii õelad olete ?!
ping pong 14. jaanuar 2016 10:32
Need inimesed teadsid taolist tööd vastu vöttes ka kaasneda vöivaid riske.

Vastamata küsimused. 14. jaanuar 2016 10:32
Vaadake neid nn. laevakaitsjaid - tätoveeritud, matcho olemisega, ei jäta eriti haritud inimeste olekut, kõnepruugist rääkimata. Läksid võõrasse riiki relvadega sisse. Kas nende tegevus üldse on seaduslik. Kui palju need "inimesed" on teisi tapnud ja mille alusel. Kas Eesti riik nõustuks sellega kui mõni hambuni relvastatud vene kõrilõikajatest kamp tuleb Tallina sadamasse kütust nõudma. Mõelge ka enne, milliste "tegelastega" on tegemist. Nad on ju ülimalt kahtlase taustaga palgasõdurid, kui mitte öelda et röövlid! Jne. Huvitav oleks teada, kes selle klounaadi seal telekas korraldas ja kas nüüd hakkavadki kõikide kurjategijate lähedased regulaarselt selliseid etendusi TV-s korraldama!???
EH 14. jaanuar 2016 10:29
neil wedas,et eluwaim sees,sellises ametis wõib ka kaladele söödaks minna
......... 14. jaanuar 2016 10:14
Nende poollegaalsete firmade kontor oli asunud Eesti Vabariigi välisministeeriumi majas, tegemist oli USA firmaga. Tekib küsimus, mis asja ajavad Eestis poollegaalsed USA firmad? Ja kui riik laseb sellistel firmadel Eestis tegutseda, siis peab ta ka vastutuse võtma. Oma kodanikke peab kaitsma isegi siis, kui nad on kuriteos süüdistuse saanud.
Jalgratturite eesti maksis riik kurjategijatele min 3000000 eur ja võib olla selle sama raha eest smugeldatakse nüüd riiki murjameid. Ega rohkem tohi kirjutada ega rääkida, pannakse veel " vihakõne " eest vangi või saadetakse " riigikogu häbiposti ".
oh 14. jaanuar 2016 10:13
püüdke olla tugevad,Eks meie riik kindlasti teeb kõik mis võimalik,aga ega teise riigi seadusi ei tunne ja ei saa ka vahelesegada õigusemõistmisele,mis nende mõistes õige on meile vastuvõtmatu.Jõuga pole võimalik kedagi ära tuua,kannatust ehk antakse armu ,peaasi et mehed seal ise vastu peavad.Loodame kõige paremat ,imesid juhtub.Jõudu teile kõigile,kes olete mures.Meid on siin maal nii vähe aga ikka juhtub ,et keegi otsib tööd kaugel, lootes paremale ,ette ei näe mis juhtuda võib.Kõike head soovides,vastupidavust,kindlasti pilvede tagant ilmub kord välja päike.
oh 14. jaanuar 2016 10:13
püüdke olla tugevad,Eks meie riik kindlasti teeb kõik mis võimalik,aga ega teise riigi seadusi ei tunne ja ei saa ka vahelesegada õigusemõistmisele,mis nende mõistes õige on meile vastuvõtmatu.Jõuga pole võimalik kedagi ära tuua,kannatust ehk antakse armu ,peaasi et mehed seal ise vastu peavad.Loodame kõige paremat ,imesid juhtub.Jõudu teile kõigile,kes olete mures.Meid on siin maal nii vähe aga ikka juhtub ,et keegi otsib tööd kaugel, lootes paremale ,ette ei näe mis juhtuda võib.Kõike head soovides,vastupidavust,kindlasti pilvede tagant ilmub kord välja päike.
Nägite 14. jaanuar 2016 09:40
Antsule 14. jaanuar 2016 09:40
Aga jalgratturite kohta ei küsinud keegi, miks nad sinna ronisid. Toodi ära ja kõik. Mis nüüd siis teistmoodi on?
ants 14. jaanuar 2016 09:37
Teiste inimeste pole ilus naerda. See naerja tuleks ka 5 aastaks vangi panna

Ants 14. jaanuar 2016 09:04
Laps võiks küsida,miks isa üldse sinna ronis,kas kodus pole midagi targemat teha.
Täiskasvanud gümnaasiumi haridusega bussijuht. 14. jaanuar 2016 08:55
Terehommikut.Oleks kindlasti mõni magistritagi haridus olnud kuid olin vaene ei saanud koolis käia.Kallid inimesed ja kannatajad saan Teist aru ja tunnen kaasa.Mõelgem ikkagi meie riigininad ei saa teise riigi seadusi muuta ja mis siin ikka teha tuleb ära kannatada mis on juhtunud.Ei tea neid India seadusi kuid eesti seaduse järgi on meestel juba pool aega ära viibitud kinnipidamiskohas kui nad said viis aastat.Nii,et peatsegi ootame mehi koju ja elu läheb edasi,ega see hala ei aita.Olgu jumal Teiega.
oplaa 14. jaanuar 2016 09:55
Reformierakonna troll oled, lithe bussijuht. Ootamine ja kannatamine on orjarahvale omane.
Viljar. 14. jaanuar 2016 16:09
Kes sina oplaa oled kesikute pede või kes käib nendega saunas.
Lubage 14. jaanuar 2016 08:40
vanaema 14. jaanuar 2016 09:51
Naerab see, kes naerab viimasena. Ära irvita teiste õnnetuse pealt. Kes teab, mis sinuga võib juhtuda peale seda naermist.
Kurjategija õnnetus 14. jaanuar 2016 10:34
kas see ikka on õnnetus.
Vanaemale 14. jaanuar 2016 11:01
Ma ei naera inimeste üle vaid seaduste üle.