Eesti uudised

Keskerakond: meie maksumaksja raha eest alkoholi ei ostnud (9)

Teet Teder, 13. jaanuar 2016 06:00
PEOPAIK: Keskerakonna saunapidu peeti Pedase puhkekeskuses. Foto: Õhtuleht

Keskerakonna riigikogu fraktsioon kinnitab, et saunapeoks kujunenud seminar, millelt lahkunud riigikogulane Dmitri Dimitrjev purjuspäi lõpuks autoga avarii tegi, maksti kinni küll kuluhüvitistest, aga alkoholi tõi iga soovija ise kaasa, seda riigikogu kantselei kinni taguma ei pidanud. 

"Üritus algas juba hommikul. Esimene punkt oli meil valimiskorra muutmise arutelu. Seal olid meil mõned lektorid, kelle nime ma ei tahaks nimetada, sest nad ei andnud selleks nõusolekut," räägib riigikogulane Martin Repinski. Seminaril osalesid tema sõnul peaaegu kõik fraktsiooni liikmed. "Mõned ei saanud tulla nagu ikka – osa oli haige, osa ei saanud osaleda mingil teisel põhjusel."

Saadikud ei maksnud seminari eest ei omast taskust ega partei rahast, kõik kanti kuluhüvitistesse. "Kui on sellised seminarid ja on kulud, mille puhul arvame, et nende eest on ebaeetiline kuluhüvitistest maksta, siis teeme seda ise. Kui on majutus või seminariruumide üür, läheb see kuluhüvitiste arvelt ja jagatakse osalejate vahel," ütleb Repinski.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

17.04.2018
ÕL ARHIIVIST | Kirgede torm Keskerakonnas ehk Kuidas keskerakondlane Dmitri Dmitrijev purjuspäi rooli taha sattus
25.01.2016
Dmitrijevil mõõdeti pärast kirgede tormi avariid 1,7 promilli
12.01.2016
Rüütellik Martin Repinski pälvis Siret Kotka avaliku tänu
12.01.2016
Keskerakonna kakluspeo taob kinni maksumaksja

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee