Foto: Ants Liigus / Pärnu Postimees)
Siim Randla 13. jaanuar 2016 06:00
Kümneks aastaks vangi mõistetud noor mees, kes lõikas koolikaaslasel kõri läbi ja virutas kirvega pähe, tahab enne tähtaega vanglast vabaneda. 

Pärnu-Jaagupi koolipoisi Sveni (16) elutee lõppes 2006. aasta 21. mai õhtupoolikul kodualevi lähedal Tallinna–Pärnu–Ikla maantee kõrval metsatukas. Keijo (17) lõikas koolikaaslase kõri läbi ja jagas kirvehoope pähe.

Pärast veretööd võttis Keijo ohvri rahakoti koos umbes 700 krooni ja garaaživõtmetega. Sveni mobiili purustas Keijo sündmuskohal ja jättis tükid surnukeha kõrvale. Sveni torke- ja lõikehaavadega laip leiti mõni päev hiljem võpsikust kase alt.

Keijo lohutas mõrvapaigal nutvaid klassiõdesid ja oli koolivenna matusel. Kohus mõistis Keijo kümneks aastaks vangi. Õhtuleht on varem kirjutanud, et tapetud poja isa on nördinud, et mõrtsukas eluks ajaks trellide taha ei jää. "Tal on kõigest ükskõik. Mina ütleks küll, et Keijo on täielik loom."

Nüüd soovib Keijo enne tähtaega vanglast vabaneda. Jaanuaris arutab Tartu maakohus Tartu Vangla materjale ennetähtaegse vabastamise otsustamiseks Keijo suhtes.

Kommentaarid  (17)

fgfgf 22. jaanuar 2016 18:11
Tapad inimese ja ei vaevugi surnukeha peitma... Nagu hea meelega tahaks vangi minna.
Ärge kritiseerige. 14. jaanuar 2016 07:21
Hea meel selle üle vähemalt et eestis on mehi kes julgevad enda eest seista ja ja asju teha.... Mite nagu enamus eesti ülosid kes kiruvad sauna taga sosinal...
ei saa andestada 19. jaanuar 2016 18:46
Huvitav keda sa enda eest seisjaks ja õigeks meheks pead. Kas seda perverdist loomapiinajat, noaga vehkijat ja endast nõrgemate mõnitajat, lõpuks ka tapjat. Mehe ja inimese väärikuse mõõdupuu on hoopis milleski muus. Aga seda sinusugused pervod ei jaga. Loodan et sellised pikalt teiste inimeste õhku oma läppund haisuga ei riku.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS