Meedia

TÄNA "RADARIS" | Ieva Ilvese lapse ristiema: jätke laps rahule! Tuleb austada tema isa, kes on surnud (129)

Õhtuleht.ee, 12. jaanuar 2016 14:53
Ieva sõber, Läti ajakirjanik Gunta Sloga ja Radari peatoimetaja Marii KarellFoto: Kaader saatest
Tänases "Radari" erisaates astuvad teleekraanile Eesti uue esileedi lähimad sõbrad. Juttu tuleb ka Ieva ja Toomas Hendrik Ilvese suhte algusest ning Ieva lastest. 

 

RADARI ERI: IEVA ILVES - "Ütle mulle, kes on su sõbrad, ja ma ütlen sulle, kes oled sina." Võtsime sellest ütlemisest...

Posted by Radar on 8. jaanuar 2016. a.

Kommenteerides Eesti meedias käsitletud skandaali Ieva noorima lapse isa üle, ütles Ieva tütre ristiema Gunta Sloga: "Võtan teemat väga isiklikult Isabella ristiemana. Mõtlen, et hea küll, võib ju nuuskida Ieva minevikus, aga tuleks arvestada väikese kaheaastase lapsega, kellel pole mingit seost selle abieluga ega Eesti presidendiga. Tuleb austada tema isa, kes on surnud ja kes ei saa ennast kaitsta."

Ajakirjanik Gunta Sloga on Läti Televisiooni hankejuht ja Ieva Ilvese pikaajaline sõber. Vaata, mida lähedased sõbrad Toomas Hendrik Ilvese ja Ieva tutvuse, Ieva laste ja mineviku kohta rääkisid, täna kell 20.30 Kanal 2-s!

Samal teemal

14.00.2016
SÕBRAD KAITSEVAD IEVA ILVEST: Toomas Hendrik on kõigest tema tütre ristiisa
13.00.2016
Ieva Ilves eilsest "Radarist": see saade oli minu jaoks meeldiv üllatus, peaaegu nagu ilus kingitus
12.00.2016
"RADARI" VIDEO | Ieva Ilvese sõbrad: on mõistetav, kui kaks pikaajalist sõpra vallalistena üksteist leiavad
02.00.2016
PRESIDENDI KANTSELEI: Toomas Hendrik ja Ieva Ilvesel ei ole ühiseid lapsi, Ieva hakkab esinduskohustusi täitma vajadusel