Eesti uudised

ÕHTULEHT INDIAS | OTSE KOHTUSAALIST VANGLASSE VIIDUD LAEVAKAITSJATE SÕNUM LÄHEDASTELE: olge tugevad ja pidage vastu!

Kristiina Tilk, India, Tuticorin, 12. jaanuar 2016 06:00

12 KOMMENTAARI

i
Inimesed,tulge mõistusele/ 8. veebruar 2017 07:56
nad värvati tööle laevakaitsjateks piraatide vastu,mitte piraatiteks.Relvade eest laeval vastutab ikka tööandja,mitte töölised.Relvad ju polnud tööliste omad.Kus on nüüd eesti poolne värbaja ja muud asjamehed,kes raha said?Kas te ei tea,et india kohus on ostetav?Kas siis eestil on raske maksta mõni tuhat kohtunikele altkäemaksu,kui advokaatidele?Kes rööviti liibüa piiril,nendele saadi küll raha maksta.
h
Heategija/ 12. jaanuar 2016 15:33
Just hetkel meie kaasmaalased vajavad toetused rohkem, kui kunagi enne. Kutsun ülesse kõiki, kes tunneb meestele kaasa, aidake neid ja nende pered rahaliselt. Toimub rahakogumiskampaania. Kõige teravamatele kriitikutele ütlen kohe ette, et kui keegi arvab , et nad on ise oma mures süüdi, siis küll nende lapsed ja sugulased mitte.
Lisainfo: WWW.SOS.EE
Annetusarve:
MTÜ Mehed Indiast Koju
Pangakonto: EE931010220232977221
Pank: SEB PANK AS
kõigile jõudu
e
ei anna / 8. veebruar 2017 14:50
senti ka. Kannavad karistuse ära, saavad koju. Vinguge vähem
MAAMEES/ 12. jaanuar 2016 09:50
Kaua veel kavatsetakse mööda vaadata ja vaikida islamistide ja moslemite euroopa vallutus tahe .Kogu tants mis käib laevakaitsjate ümber on ju tegelikult tingitud tahtest vallutada euroopa ja suruda pölvili. Selline India kohtusüsteemi venitamine on algusest peale sihilik möista andmine ,et tehakse mis tahetakse .Loomulikult oli seni lihtne rünnata laevu kui ei olnud kaitsjaid ,kui tekkisid kaitsjad tekkis probleeme laevade vallutamisega .Lisaks nönda nimetatud pögenike vool euroopasse on samuti moslemite rünnak euroopasse .Kogu tegevus on plaaniline olgu selleks siis Prantsusmaal toimunu vöi aastavahetusel toimunu ja toimumata jäänu .Köige sellise tegevusega tahetakse tekitada paanikat ja kaost ,et ei saadaks öigeaegselt aru mida tegelikult kavatsetakse .Kogu tegevus on suunatud massiga vallutamine ,sest inimressursi neil jätkub ja kui kasvöi terrori rünnakutes hukkub omasid siis see on loomulik kadu ja lisaks ütleb koraan ,et uskumatute ehk eurooplaste vastu södides hukkuda on au asi ,et ju saab olematu jumala juures paremale positsioonile .Kogu moslemite vallutus on rajatud püramiid süsteemile ja rahvamassidele ja kui muud varianti pole siis teatakse ,et nönda nimetatud moslemitest tsiviilelanike lastakse euroopasse tulla aga kes tegelikult on enamus terroristid vöi nende kaitsekilp .Aeg on peatada massiline moslemite ränne ,sest juba niigi on olukord kriitiline .
h
haram herem/ 12. jaanuar 2016 08:54
hoidke kered kõvad,indialased on vägistajarahvas!
m
Midagi ka head/ 12. jaanuar 2016 08:26
Nüüd saavad India kulul ülalpidamise, ei pea ise maksma.
Aga nende vanglad pole vist eriti mugavad, võrreldes meie omadega.
a
ab/ 12. jaanuar 2016 08:22
vene tutvad kunagi mainisid, et vovka indisa käies tegi ka sellest juttu, eks nüüd tunda, kuidas jutt käis!
h
Horros/ 12. jaanuar 2016 08:04
Mõttetu Õhtulehe neidis joonistab nüüd vodeville oma sõidu õigustuseks, kuid kas tõesti toimetuses pole ühtegi arukat inimest, et mõistaks, et tegu pole mitte kangelaste vaid kurjategijatega.
.
See, et neid kurjategijaid on mitu, on raskendav, mitte kergendav asjaolu.
.
Grupp merel tegutsevaid relvastatud terroriste ehk piraate EI OLE sama, mis grupp teelt eksinuid ontlikke turiste.
Ise võivad nad end nimetada kas või ingliteks aga faktid jäävad faktideks.
s
sina Horros/ 12. jaanuar 2016 23:36
mida sa üldse tead ??? Äkki oled ise üks indu siin Eesti riigis, keda vahetaks hea meelega välja nende eesti tubiide meeste vastu. Eesti keelega probleeme ?
i
13. jaanuar 2016 20:57
indu- kes too on? Hindud ikka!
s
See/ 12. jaanuar 2016 07:11
on ju puhas RASSISM valge inimese vastu!!!
ä
ära siis / 8. veebruar 2017 14:51
mine mitte valgete maale kuritegusid sooritama

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee