Maailm

FOTOD | Nälgivad süürlased said Madayas lõpuks toiduabi

Õhtuleht.ee, 11. jaanuar 2016 15:14

2 KOMMENTAARI

t
tim/ 11. jaanuar 2016 23:25
Sõda pole naljakas. Sissepiiratud linnast pagulusse ei pääse, kui väga suurt rahakotti pole. Küllap ongi nii, et rahakam seltskond laiab juba Euroopas, veidi vaesemad istuvad Türgis ja need päriselt hädas olijad kõngevad sõja jalus. Traagiline seejuures on see, et abi mittevajav seltskond saab seda igakülgselt ja nõuab häbematult lausa erikohtlemist, kuid tõelised abivajajad saavad aidatud tänu eelnimatatute käitumisele aina vähem ja vastumeelsemalt... Sõda on seega äri eriti julm ja traagiline väljendus.
Multikulti väärastunud "dividende" lõikavad riigid, kust sõjakoldesse rändab relvastus kõigile osapooltele ning kuhu oodatakse vaid jõukat põgenikku.... Paraku on jõukas põgenik ülbe, nõudlik ja ebalojaalne oma uuele keskkonnale. Karta on, et Süüria sõja õhutajad lahkusid enda poolt tekitatud kaosest pagejate esiridades ning ei häbnene siingi edukalt kaost sünnitada -lugege uudiseid!!!!
ü
11. jaanuar 2016 15:51
ÜRO kärpis ära toiduabi rahad juba suvel, et pagulased Euroopasse jõuaks, hea elu peale. Merkel toidab pagulasi ainult Türgis ja ka klausliga, et nende edasi euroopasse saatmine tagatakse.