Horoskoop | Eriline

TAROSKOOP: mida lubavad kaardid Lõvile ja Neitsile järgmiseks kuuks ajaks? 

Õhtuleht.ee, 13. jaanuar 2016, 10:37
 Vida Press
Taroskoop ehk horoskoop tarode kaasamise abil aitab saada aimu, mis ootab sind ees järgmise kuu aja jooksul (s.o kuni veebruari keskpaigani).

LÕVI

Samal teemal

Teinekord tegutsevad meie elus väikesed kratid, kes loovad kaost. Ringi siblides on just nemad need, kes sunnivad sind pillama veini valgele pluusile või jooksma kokku kuuma kohvitassi kandva ülemusega. Miks nad just sind välja valisid? Sest pead õppima lendama – laskma end vabaks ning lubama ellu rohkem vabadust.

Kuna sinu elu valitseb stabiilsus ja rutiin, ei ole sellest enne pääsu, kui kratid enda küljest lahti raputad. Kui aga soovid, et elu jätkuks samas rütmis, on ka see praegu võimalik. Küll aga ei pea sa muretsema näiteks raha pärast, sest see on ainus valdkond hetkel, kus kratid ei tegutse. Tegelikult ümbritseb sind hea energia, kui vaid näha oskad. Kui ei näe, tasub pikalt järele mõelda, kas sa mitte ei sulge silmi ilmselge ees ning ihaldad midagi selle ihaldamise pärast, selle asemel et mõista, kui palju head sinu elus tegelikult on.
Kui otsid tööd, võid nüüd saada hea pakkumise. Pakkumine võidakse teha ka neile, kel juba on töö olemas. Juhul kui tingimused on sinu jaoks soodsad, võta see kindlasti vastu, sest tegu võib olla tööga, mida oled ammu soovinud teha.

Armastus: kes juba on suhtes, naudivad seda varasemast enam. Kes aga alles otsivad armastust, võivad kohtuda kellegagi, kes toob endaga armastuse, helluse ja hoolivuse. Ära lase aga krattidel sosistada endale liigselt meelitavaid lauseid ning juhindu pigem sellest, mis seni on edu toonud. Väga uute asjade proovimise jaoks ei ole õige hetk.

Küsi endalt järgmised küsimused: kas oskan kuulata iseennast? Kuidas saaksin end rohkem arendada? Kuidas võin veenduda, et minu eesmärgid on õiged?

NEITSI

Pidev soov saada rohkem ja rohkem – hoiak, mis sind praegu enda kütkeis hoiab. Sa ei taha üksnes omada, vaid omada aina ROHKEM, ja seda, mida sul juba olemas on. Toda hoiakut ei pea küll lõpetama, kuid tasuks siiski vaadata enda ümber. Selline suhtumine ei hoia mitte teisi eemal, vaid sind ennast lõksus.

Sul on nüüd palju ideid, kuid mitte ühtegi mõtet, kuidas neid rakendada. Sind saadavad kõhklused ja võitlused nii isiklikul kui argitasandil. Ära karda võidelda, sest sul on midagi, mida pakkuda ja olla edukas, ent tulemuste nägemiseks peab proovima. Sul tuleb uskuda iseendasse, hoida pea kõrgel ja uskuda, et lõpetad kohas, mis on sinu jaoks õige. Kui mõtled karjäärivahetusele, oled edukas, kui seda teed, kuid sealjuures tuleb sul arvestada kõva konkurentsiga.

Tähelepanu peaksid pöörama enda rahaasjadele. Isegi kui praegu raha napib, suhtu asja rahulikult ja ära laena küla pealt summasid kokku, mida hiljem ehk raske tagasi maksta. Hoidu kõiksugu järelmaksudest või kiirlaenudest.

Küsi endalt järgmised küsimused: kas mul peab alati õigus olema? Kas kuulan ka teisi või raiun enda arvamust? Kas pean oma ideede eest ka tegelikult võitlema? Kuidas oleks kompromissiga?

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee