Horoskoop | Eriline

TAROSKOOP: mida lubavad kaardid Jäärale ja Sõnnile järgmiseks kuuks ajaks? 

Õhtuleht.ee, 11. jaanuar 2016, 12:14
 PantherMedia / Scanpix
Taroskoop ehk horoskoop tarode kaasamise abil aitab saada aimu, mis ootab sind ees järgmise kuu aja jooksul (s.o kuni veebruari keskpaigani).

JÄÄR

Samal teemal

Uus aasta tõi endaga olukorra, kus asjad ei näi alati sellised, nagu nad on. Sulle tundub, justkui kõik sujuks ja ees ootab helge tulevik – nagu keegi aitaks sind. Aga see aitaja on keegi, kes üksnes teeskleb heategijat. Valge rüü all haub ta salaplaani, mistõttu ei tasuks teda usaldada. Seega, oma probleemidega tuleb sul endal tegelda, esmalt neile näkku vaadates. Kõrvalisele abile ei tasuks praegu loota.

Arvestama peaksid sellega, et uus aasta algas sinu jaoks Narri taroga ehk siis lapsikus, lihtsameelsus, uute võimaluste avastamine, vabadus ja eelkõige spontaansus on siin märksõnad. Kaart toob alati uudsust igas eluvaldkonnas ning suunab võtma asju võimalikult lihtsast vaatenurgast. Kuigi sinu ees on avatud mitmed uksed, pead usaldama enda sisetunnet selle õige valimisel.

Tööelus on kaardil kahetine tähendus: ühest küljest võivad sinu ideed tunduda uudsed, teisalt võid muutuda liiga entusiastlikuks, hoomamata, millise tagajärje need endaga toovad. Seega katsu pigem ideedega tagasi hoida. Kui alles otsid tööd, on see kindlasti hea märk. Kes teab, ehk alustad isegi ettevõtlust.

Armastus: võimalik, et soovid veel elu nautida, mitte end kellegagi siduda. Ära lase end suhtesse n-ö sundida, kui sa ise seda ei soovi. Kui aga tead, et oled suhteks valmis, ootab sind ees seiklusrohke aeg. Ringi keksides hoia pilk peal neil, kellega kohtud, sest praegu on oht jahtida pigem ihasid kui tõelist armastust.

Küsi endalt järgmised küsimused: kust alustada oma seiklust? Milliseid muutusi ihkan oma ellu?

SÕNN

Võid tunda end justkui vangis – midagi hoiab sind trellide taga. Tegu on valikuga, mille pead langetama vabaduse ja vastutuse vahel. Siiski ei suuda sa seda otsust teha, sest ükskõik kumma valid, kaotad. Taoline olukord on aga tahtlik ja vajalik, sest pead trelle raputama täpselt nii kaua, et sinuni jõuaks ka kolmas võimalus. Kas tead, et uks, mis viib sinu kongini, ei olnudki iial lukus ja sa võinuks sest iga kell välja jalutada?

Seetõttu ongi aeg pigem saada kokku sõpradega, planeerida tulevikku ja vaadata, kuidas soovid täituvad. Tead nüüd paremini, kes oled ja mida elult soovid ning võid kindel olla, et lähedased toetavad sind. Võid nüüd ka kohtuda kellegagi, keda ei ole ammu näinud, ent kes toob sinu ellu uued tuuled. Oled ka tavapärasest rohkem peomeeleolus, seega kasuta ära võimalust ja saa kokku nendega, kellega kohtumist oled edasi lükanud.
Sinus pulbitsev energia on hea võimalus arendada edasi sõprussuhteid, luua uusi ning võtta viimast kõigest, mida pakutakse. Too end välja mugavustsoonist, suhtle ja vaata, kuidas uued uksed sinu ees avanevad. Oled selle ära teeninud. Ära lase trellidel end segada või kongi uksel lukku langeda!

Armastus: kui oled suhtes, muutub see sõbralikumaks, võid avastada inimeses, kellega koos oled, uusi ja häid tahke, mis jäid varem märkamata. Kui alles otsid armastust, kohtud temaga ilmselt peatselt. See inimene on tõenäoliselt see, keda oled otsinud, kuid ürita mitte nii entusiastlikult tema külge koheselt klammerduda.

Küsi endalt järgmised küsimused: kas suudan end õnnelikuna tunda? Kas naudin teiste seltskonda? Kuidas saaksin argielu muuta mängulisemaks?

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee