Maailm

Saksa kohtuminister: aastavahetuse kuritööd olid kavandatud

Õhtuleht.ee, 11. jaanuar 2016 09:15

29 KOMMENTAARI

s
Saksa kohtuminister: aastavahetuse kuritööd olid kavandatud/ 17. jaanuar 2016 14:56
kas ahistatutel peale sellist avaldust peab hakkama kergem ???
d
D'O./ 13. jaanuar 2016 01:32
Eks need vankad seal sotsiaalmeedia vahendusel kutsysid neid tegutsema..!
a
aadu/ 12. jaanuar 2016 13:04
Mismoodi kavandatud, need moslemid ongi sellised perverdid. Ei ole ju v66ras mida ISIS korraldab naistega, v2gistavad ja piinavad. See ongi moslemite m6tlemine. KILL THEM ALL
11. jaanuar 2016 22:53
The Third World War must be fomented by taking advantage of the differences caused by the "agentur" of the "Illuminati" between the political Zionists and the leaders of Islamic World. The war must be conducted in such a way that Islam (the Moslem Arabic World) and political Zionism (the State of Israel) mutually destroy each other.
http://www.threeworldwars.com/albert-pike2.htm
r
rp/ 11. jaanuar 2016 21:51
Olid kavandatud? Ja kuidas magas sisejulgeoleku luure sellise asja maha, kus kümnetes Euroopa linnades tuhandete kaupa terroriste organiseeritakse?
w
Waldemar/ 11. jaanuar 2016 15:57
Vene keele oskajatele soovitan lugeda raadiojaama Ehho Moskvõ vaatleja Julia Latõnina laupäevase saate Kod dostupa stsenogrammi. Saade oli täielikult pühendatud Kölni sündmustele. Latõnina on terava sule- ja sõnaga ajakirjanik. Tema teemakäsitlusega ja vaadetega ei pruugi nõustuda, kuid tema vaatenurk on erinev meil valdavalt levinud roosamannalikust poliitkorrektsusest. Saate sisuga saab tutvuda raadjojaama koduleheküljel ning ta on järelkuulatav.
w
Waldemar/ 11. jaanuar 2016 15:57
Vene keele oskajatele soovitan lugeda raadiojaama Ehho Moskvõ vaatleja Julia Latõnina laupäevase saate Kod dostupa stsenogrammi. Saade oli täielikult pühendatud Kölni sündmustele. Latõnina on terava sule- ja sõnaga ajakirjanik. Tema teemakäsitlusega ja vaadetega ei pruugi nõustuda, kuid tema vaatenurk on erinev meil valdavalt levinud roosamannalikust poliitkorrektsusest. Saate sisuga saab tutvuda raadjojaama koduleheküljel ning ta on järelkuulatav.
a
Anna/ 11. jaanuar 2016 13:15
Oi milline avastus!!! Vahet ei ole, kas need on kavandatud või spontaansed - kuritegu on kuritegu ja nõuab karistamist väga karmil moel! Arvestades seda pagulaste hulka nii Saksas kui mujal euroopa riikides, siis sellised kuriteod ei olnud esimesed ja kindlasti ei jää ka viimaseks. Kuritegelik mass tuleb lihtsalt esimesel võimalusel Euroopast välja saata ja eurooplased saavad turvaliselt edasi elada!!!

n
Naiivsus 007/ 11. jaanuar 2016 12:33
rahustuseks võib väita , et need kuriteod olid kavandatud. Kuid tegelikult see ongi selle inimmassi kultuuri tegelikkus ! Aga keegi ei usu heaolu-euroopas enne kui vesi tõeliselt ahjus !
m
Mikä Ruumis/ 11. jaanuar 2016 11:27
ä
Ämbrisse/ 11. jaanuar 2016 11:04
MERKEL ASTU TAGASI. SA OLED LOOTUSETULT ÄMBRISSE ASTUNUD
K
???/ 11. jaanuar 2016 11:00
Kas keegi veel kahtleb selles? Vaatame vaid asju kompleksselt ja pilt on pimedalegi selge. Midagi sarnast, ainult et märksa väiksemas mastaabis toimus ka Hamburgis. Midagi taolist plaaniti ka Helsingis. Türgi luuretalitused olid eelnevalt informeeritud, et pagulased plaanivad uusaastaööl välja astumisi 8 Euroopa riigis. Ja hoiatasidEuroopa riike.
Küsimus on selles, kuidas Euroopa nüüd reageerib? Kas frau Merkeli moodi, et vaid lubame kedagi just nagu välja saata, kuid tegelikult võtame vastu veel teisegi miljoni?
Vatiant kaks. Saadamegi mõnikümmend kõige ilmsemat tegelast riigist välja, kuid mitte tagasi Aafrikasse, vaid määrime nad mõnedele teistele euroliidu väikeriikidele pähe. Sestmõningad pugejad võtaksid nad rõõmuga vastu, peaasi, et vaid Merkelilt ning kiita saaks. Ja lubadusi pealekauba.
Kolmas, vähetõenäoline varinat. Et kurjategijad saavad karistada ja saadetakse riigist välja oma kodumaale, ilma õiguseta Euroopa liitu naasta. Et suletaks Euroliidu välispiir, et peatataks pagulaste vastuvõtt, et ilma turvakontrollita enam mitte kedagi vastu ei võetaks. Et alustataks juba saabunute läbisõelumist ja saadetaks võlts-sõjapõgenikud, s.o. majanduspõgenikud, kellelpole asüüliõigust ja sullerid riigist välja tagasi koju. Et need põgenikud, kes sooritavad Euroopas mingi kriminaalkuriteo, et neilt võetaks pagulasstaatus, tühistataks elamisluba ja saadetaks riigist välja. Aga see kolmas,loogu´iline variant on liialt ilus, et tõsi olla. Sest seda teed minnespeaksid mitmed juhtpoliitikud avalikulttunnistama, t nad o kapitaalselt eksinud ja ametist tagasi astuma.
k
Kui, siis/ 11. jaanuar 2016 11:15
tuleb pigem variant kaks. Päevakord näeb ette EL-i föderaliseerimise, aga sellest ei tule eeldatavasti midagi välja, kuna Visegrad juba ajas selja sirgu. Lisame sellele veel fakti, et rahvusparteid on järgmistel parlamendivalimistel veelgi enam hääli saamas. Tekib EL-i sisene kodusõda (nii nagu toimus kodusõda ka Ameerikas), Visegrad on edukas.
Ja siis tekib enneolematu Visegradi impeerium, millest algavad enneolematud ristisõjad.
Ok, see viimane oli pigem utoopia .-)
s
11. jaanuar 2016 12:05
sell juhul tuleb Aadu selja taha joonduda koheselt ...
j
JUSS/ 11. jaanuar 2016 13:05
Mõne aja eest ilmus mingi ameeriklase raamat XXI sajandi prognooside kohta. Seal olid kirjas Venemaa invasioon nii Kaukaaiasse kui ka Ukrainasse - see ongi täide läinud. On kirjas, et ka Baltikum kujuneb pinevuskoldeks. Ning et Venemaa lõpuks pankrotistub, bürokratiseerub ning seetõttu lõpuks ka laguneb, sest oblastite ja kraide kubernerid ei allu enam keskvõimule, kes vaid käsib ja nõuab, kuid ei anna raha. Kuid Euroopa liit laguneb. Pugejalikule ning lühinägelikul läänele vastandub elujõuline Ida-Euroopa, mis koondub Poola ümber. Ungari, Tšehhi, Slovakkia ja Balti riigid. Et kujuneb uus blokk, kes näeb ohtu nii Venemaa ekspansiooni plaanides kui ka lääne liberalismis ning migratsiooinpoliitkas, Seega nõrgeneb ka NATO kui tervik. Vähemasti esialgu annavad nii USA kui ka Inglismaa uuele blokile sõjalist abi ja toetust. Venemaa lagunedes hakkab ka Türgi hambaid näitama ning laieneda ning tekib vastuolu Türgi ning tolle Poola liidu vahel. Kusjuures kadetsev ja manduv lääs hakkab salamahti Türgit toetama.
j
just just/ 11. jaanuar 2016 14:34
täpselt nii nagu jänkid koos tolerantidega Ukrainas tegid
s
Sa JUSS oled soe peast,seda on varemgi täheldatud/ 11. jaanuar 2016 14:42
Kaukaasias pole paljusid riike üldse varem olnud,muidugi võid sa ka Setu Kuningriiki riigiks pidada ja teiseks ,pole see Krimm ka kunagi Ukraina oma olnud,Ukraina peaks tegelikult poole väiksem olema.
Aga su luulud Türgist ,paneb muigama.
M
"peast soe" JUSS to 14:42/ 11. jaanuar 2016 16:59
Minu teada on Gruusia nii ühtse riigina ja ka mitme väiksema riigina eksisteerinud seal juba enam kui tuhat aastat. Vaat et kauemgi kui Kiievi-Venemaa, mingist veel hilisemast Moskva suurvürstiriigist rääkimata. Ja sa ometigi ei eita, et Gruusia langes 2008.a. Venemaa agressiooni ohvriks, et tema territooriumist tubli tükk ära võeti.
Krimmi andis Ukrainale NSV Liidu ülemnõukogu presiidium, selle seadluse kinnitas hiljem NSVL kõrgeim seadusadlik võimuorgan, NSVL Ülemnõukogu. Mis seal seega siis ebaseaduslikku on? Džentelmen teatavasti varem kingitud asju tagasi ei nõua, seda teeb vaid mingi pätt ning kultuuritu passatski.
Ja mis ajast üldse see Krimm Venemaa oma on? XVII saj lõpp, jõuga Vallutatud territoorium! Krimm peaks kuuluma krimmitatarlastele. Ja nende khaaniriik oli teatavasti ühtlasi ka Osmanite impeeriumi vasallriik. Moskval ei peaks Kimmi küsimuses üldse mingit mokakobinat olema.
a
Andres/ 11. jaanuar 2016 10:33
Nende ja edaspidiste sündmuste kavandajad/arhitektid on firma MERCHEL&JUNCHER.
a
Andres/ 11. jaanuar 2016 10:33
Nende ja edaspidiste sündmuste kavandajad/arhitektid on firma MERCHEL&JUNCHER.
p
päris/ 11. jaanuar 2016 10:33
kindel ,et kavandatud ,kui ka teistes linnades ja annab imestada kui hästi veel on alles kavandamine,üheaegselt paljudes kohtades,mida paneb saksamaa vastu,kas tõesti rahvas peab ise hakkama nendega võitlema?Ükski heategu ei jää karistuseta ,nii ütleb vanasõna.
2
21. saj vallutus uusvorm./ 11. jaanuar 2016 10:21
Vähesed riigid Euroopas julgevad välja öelda? Ammu aru saadud,et jõuame täieliku kaoseni 10 a.varem. (Tõde ja vihakõne on erinevad.Saksamaa on esimest korda peale 1948 a. kimbatuses.)
a
Andres/ 11. jaanuar 2016 11:04
Ma olin siiralt rõõmus, kui gorba mihkel lammutas müüri. Rõõmustasin, et üks jagatud euroopa rahvas saab üheks riigiks/rahvaks uuesti. See oli pöördepunktiks ka tänastele sündmustele, kahjuks.
a
Andres/ 11. jaanuar 2016 11:04
Ma olin siiralt rõõmus, kui gorba mihkel lammutas müüri. Rõõmustasin, et üks jagatud euroopa rahvas saab üheks riigiks/rahvaks uuesti. See oli pöördepunktiks ka tänastele sündmustele, kahjuks.

o
on teadagi mis, seltsimees seltsist maffia./ 11. jaanuar 2016 10:02
Ikka organiseeritud , seda sõna muidugi kasutada ei või, see koos kuriteoga.
e
Et keegi ometi selle/ 11. jaanuar 2016 09:57
Merkeli ja temasugused maha laseks ja päästaks Saksamaa. Adolf ärka! Tund on tulnud! Kas nüüd või mitte kunagi? Pruunsärklased olge valmis, pikkade nugade öö ootab! Kas on see nüüd vihakõne või ahastuse appikarje, eks otsustage ise.
i
Indrek2/ 11. jaanuar 2016 09:49
Vihakõne!! Rassist ka selline - olgem ikka tolerantsed. "Kultuuritoojad" ikkagi...
t
11. jaanuar 2016 12:08
toetan - pagulased on kultuuritoojate programmiga tulemas - enne koristame valged kiiresti jalust ...

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee