5
fotot

India Tuticorini maakonnakohtus mõisteti 14 eestlasest laevakaitsjat viieks aastaks vangi. Kolme kuu pärast on neil võimalus otsus edasi kaevata.

Indias viibiva Õhtulehe reporteri teatel viidi mehed kohtusaalist otse vangi. Nad on otsusest šokeeritud, väike võimalus on siiski, et neile antakse armu, lisab reporter.

India Tamil Nadu osariigi politsei arreteeris 2013. aasta 11. oktoobril USA mereturvafirma AdvanFortile kuuluva piraaditõrjelaeva Seaman Guard Ohio 35 meeskonnaliiget, kelle hulgas oli 14 Eesti kodanikku. 30. detsembril esitati kogu kinnipeetud meeskonnale süüdistus ebaseaduslikus kütuse tankimises, ebaseaduslikus relvade käitlemises ning ebaseaduslikus territoriaalvetesse sisenemises.

Jaga artiklit

116 kommentaari

U
Usamees  /   01:04, 13. jaan 2016
Ma olen paar korda Indias olnud,tulin seaduslikuld,esitasin passi ja ületasin piiri.Oma relvad jätsin koju sest relva kandmine Indias on keelatud !!!. Kõndisin ja nautisin seda melu,keegi ei areteerinud,keegi ei pannud vangi,lahkusin jne ,, Kaks julget Indias,, tegid isegi TV saate ja rikkusid veidi seadust õlut juues,ei pandud ka vangi,aga siin ilmsüütud pandi vangi,areteeriti,võeti relvad ära jne jne, .....
Õ
õnnitlen Eerik Niilest !!!  /   12:08, 12. jaan 2016
milline töövõit !!! HURRAAAAAA !

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis