Eesti uudised

Miks jäi Sauli, Klasi ja Loobi auks peetav poksišõu riigi rahata?

Juhan Haravee, 11. jaanuar 2016 06:00

5 KOMMENTAARI

e
Eino,/ 11. jaanuar 2016 14:55
riik ei saa haiglatesse med.tehnikatki ostetud ja peab härdameelsetelt annetusi koguma ... te tahate poksile ja muusikale riigi raha saada, kus te mõistus on inimesed!?
a
Aga miks peaks?/ 11. jaanuar 2016 12:51
Peetakse ju tuhandeid võistlusi, misasi see riik niisugune on, kes kogu aeg peab midagi toetama?
h
hiiuvana/ 11. jaanuar 2016 11:21
Kulka toetustest ei saagi hästi aru. Teed projekti valmis õigel ajal, aga üritus saab vahel juba mööda kui toetus pärale jõuab. Olen seda isegi mitu korda kogenud. Mida teha aga siis kui tagatasku tühjavõitu (MTÜ-d) ju põhiliselt projektide najal toimetavad. Eriti hädas on projektipõhine noorte tegevus. Ei saa ju kooliõpilaste käest nõuda ürituse läbiviimiseks raha. Vanematel lihtsalt EI OLE. Aga PAGULASTE toetamiseks ning muudeks jampsideks riigil rahan küll- ja veel
j
jants/ 11. jaanuar 2016 09:01
Pole parata,Eri,valitsus hindab sind küll,aga vaid 5+-ga,aga muud kohustused sinu muusikaliste noorte kolleegide lemmikute siiatoomiseks,noh publiku osas neile Kaljuste sõna sõnalt teisel juunil juba pruunid maaletoomiseks.Ei midagi isiklikku.Uno Loobile tervitused sinna Laulasmaa kanti,olen temaga ka tuttav,Talle abiks olnud ja koos lesta suitsetand ja saunaski käinud,mõnus ja heatahtlik mees.
e
Eri ju/ 11. jaanuar 2016 17:11
Savisaare mees, alles kiitis taevani, kas raha ei saanudki siis selle eest? Aga raha tahab Savisaare vaenlastelt?