Krimi

FOTOD JA VIDEO | Viljandimaal põrkasid kokku kolm sõiduautot, neli inimest sai viga (42)

Õhtuleht.ee, 10. jaanuar 2016 18:03
Foto: Kenno Soo
10. jaanuaril kella 17.15 ajal laekus Häirekeskusele teade, et Viljandi vallas Tobraselja külas Imavere-Viljandi-Karksi-Nuia maantee 42. kilomeetril toimus liiklusõnnetus. 

Esialgsetel andmetel kaldus Imavere poolt Viljandi suunas liikunud sõiduauto Volvo vastassuunavööndisse ja põrkas seal kokku Viljandi poolt Imavere suunas liikunud teise Volvoga.

Samal teemal

Kokkupõrke tagajärjel rebis Imavere poolt tulnud sõiduk kaasa teise auto juhipoolse esiratta ning põrkus veel kokku Viljandi poolt Imavere suunas liikunud sõiduautoga Opel (liikus Volvo taga).

Esialgsetel andmetel on liiklusõnnetuse põhjustaja Imavere poolt Viljandi poole liikunud Volvo. Antud sõidukis viibis kolm isikut, kes kõik toimetati haiglasse kontrolli. Sõidukis oli õnnetuse hetkel mitmeid alkoholipudeleid, sõidukit juhtinud 20-aastase mehe kainuse selgitab välja ekspertiis. Ka on täpsustamisel, kas sõidukis kasutati turvavarustust. Haiglasse kontrolli toimetati ka Opelis viibinud 16-aastane tüdruk.

Viljandi poolt Imavere suunas liikunud Volvo roolis olnud 25-aastane naine ja Opeli roolis olnud 22-aastane mees olid kained ja omasid juhtimisõigust. Kõikide õnnetuses osalenud sõidukite rehvid vastasid nõuetele.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee