Eesti uudised

Miks kuller pakki koju kätte ei too?

Karoliina Vasli, 9. jaanuar 2016 06:00

4 KOMMENTAARI

j
Jh/ 13. juuli 2017 16:51
Aga siin käib jutt ikkagi kullerpakist mitte tavalisest tähitud pakist. Maksin ise ka 12-eurose kulleritasu ja pidin sellegipoolest suurel pakil ise kandekeskuses järgi käima kuna väidetavalt proovis kuller mind kätte saada kuid mind polnud kodus (olin kodus). Olematu teenus. :(
e
etc/ 9. jaanuar 2016 14:13
Selline kogemus, vaatasin kodulehelt, et pakk on jõudnud Eestisse ja sealt juba kohalikku postiasutusse ning väljastatud postitöötajale kliendini toimetamiseks. Olin sel ajal haige ja kõik päevad kodus, kuid mingit pakki kahe tööpäeva jooksul minuni ei jõudnud. Kolmanda päeva hommikul vaatasin täiesti juhuslikult aknast välja ja nägin kuidas postiljon tuli oma käruga mööda teed ja pani ajalehe meie postkasti. Läksin ajalehte ära tooma ning avastasin ajalehe vahelt selle paki kättesaamise paberi mille alusel saan pakile ise järgi minna postimajja. Vot sul kulleriga kojutoomist.
t
Tähitud saadetis/ 9. jaanuar 2016 12:30
Ka endal kogemusi, kus tähitud saadetist kätte ei toodud, olgugi et olin kodus. Varem pandi postkasti pakiteade, kus märge, et ei oldud kodus. Nüüd lisatakse märkused Omniva kodulehele, kui vöötkoodi sisse toksides. Üks probleem oli selline, kus välisriigist tellitud pisisaadetise jälgimist Eestisse ei olnud korrektne, ses ei näinud ette, millal saadetis kätte jõuab. Tagant järele kanti paki saabumine kohalikku postkontorisse ja selle kättetoimetamine kliendile.
d
Drops/ 9. jaanuar 2016 10:05
Omniva kulleritele tuleks ära keelata oma transpordi tankimine tanklates las tassivad ämbritega kütust sisse.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee