Eesti uudised

KIRGEDE MÖLL KESKERAKONNAS: Keskpoliitikud läksid Siret Kotka pärast kaklema (80)

Õhtuleht.ee, 8. jaanuar 2016 15:53
Siret Kotka ja Martin Repinski aasta põllumehe väljakuulutamisel. Foto: Liis Treimann / Postimees
Teadupärast tegi Keskerakonda kuuluv Riigikogu saadik Dmitri Dmitrijev 6. jaanuaril erakonna koosolekult koju sõites joobes olles avarii. Nüüd selgus, et sellele oli eelnenud vahejuhtum, kus Riigikogu Keskerakonna fraktsiooni kuuluv Martin Repinski lõi erakonnakaaslast, kuna viimane ajas külge Repinski kallimale Siret Kotkale.

Keskerakonna pressiesindaja saatis täna meediale Riigikogu Keskerakonna fraktsiooni liige Dmitri Dmitrijevi avalduse, kus ta selgitas purjus peaga rooli istumise tagamaid.

Samal teemal

"Teisipäeval-kolmapäeval toimus Riigikogu Keskerakonna fraktsiooni tööseminar, kus arutati 2016. aasta esimese poolaasta tööplaane. Koosviibimise käigus tekkis mul konflikt fraktsioonikaaslasega. Soovisin aja maha võtta ja probleemist mõneks ajaks eemalduda. Tundes end kainena, lahkusin autoga. Jõudsin sõita mõne minuti, kui sõitsin teelt välja ja auto jäi kinni. Hiljem mu enda poolt kutsutud kiirabi viis mind Põhja-Eesti Regionaalhaiglasse ülevaatusele, kus mu verest tuvastati minule teadaolevalt ka alkoholi," kirjutas ta.

Dmitrijev vaikib aga, mis konfliktiga oli tegemist. Rus.delfi teatel hakkas Dmitrijev külge ajama Siret Kotkale, kes lukustas ennast hotellituppa, kuhu ka Dmitrijev üritas järgenda.

Repinski selgitas, et ta üritas Dmitrit rahustada ja oli sunnitud teda selleks lööma. Pärast seda läks Repinski enda sõnul magama, kuid Dmitrijev olevat veidi hüsteeritsenud ja sõitnud seejärel minema.

2013. aastal ületas toonane Kiviõli linnapea Dmitri Dmitrijev uudistekünnise sellega, et sattus Kiviõlis kõrtsikaklusesse, kus ta sai nii kõvasti peksa, et talle kutsuti kiirabi.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee