Eesti uudised

Uudis on täiendamisel!

FOTOD KOHTUST | Imiku surnuks sõitnud roolijoodik tunnistab süüd, ent vaidleb vastu tsiviilhagis esitatud kahjunõudele (20)

Mattias Tammet, 8. jaanuar 2016, 11:11
Foto: Matiias Tammet
Täna toimub Harju maakohtus istung 39aastase Kristian Tarve üle, keda kahtlustatakse liiklusnõuete rikkumises, mis põhjustas ettevaatamatuse tagajärjel imiku surma. Mees tunnistab ennast täielikult süüdi, ent ei nõustu tsiviilhagis esitatud kahjunõudega. 

Kahtlusalune vaidleb vastu tsiviilhagis esitatud kahjunõudele, mida kannatanud hindavad kokku 125 000 euro suuruseks. Õiglane tsiviilhagi summa on jäänud kohtu otsustada.

Samal teemal

Kannatanute esindaja ütleb, et tegelikult oli kokkulepe peaaegu olemas, aga süüdistatav ei andnud sellele lõplikku tagasisidet.

Õnnetus juhtus 2015. aasta 29. mail kell 22.45 Harjumaal Tallinna-Narva maantee 19. kilomeetril, kus 39aastane alkoholijoobes Kristian sõitis Audi A4ga tagant otsa ees sõitvale Opel Vectrale, mida juhtis 29aastane Martin. Kokkupõrke tagajärjel kaotas Audi juhitavuse ning sõitis üle vastassuunavööndi kraavi ja paiskus katusele ning Opel paiskus parempoolsesse teeserva. Audi juht ja Opelis olnud 32aastane Marion ning ühe kuu vanune ja viieaastane laps toimetati Põhja-Eesti regionaalhaiglasse.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee