Maailm

Saksamaal vägistasid neli süürlast kaks teismelist neidu (145)

Õhtuleht.ee, 8. jaanuar 2016 10:33
Kölni katedraali ette jäetud lilled ja tekst, kus on kirjas, et mittekeegi ei tohi naisi lüüa, isegi mitte lilledega. Foto: Reuters / Scanpix
Lõuna-Saksamaal Weil am Rheini väikelinnas vägistasid Süüria taustaga noorukitejõuk uusaastaööl kaks saksa teismelist neidu.

Politsei on kinni pidanud Süüriast algselt pärit 21-aastase ja kaks 14-aastast noorukit, keda kahtlustakse 14- ja 15-aastaste neidude vägistamises, edastas The Telegraph.

Samal teemal

Süüdistuse kohaselt võtsid tüdrukud 21-aastase mehe juure naaberkülas Friedlingenis vastu uut aastat, kuid pidu kiskus inetuks, kui noorukid hakkasid tüdrukuid ahistama. Tüdrukuid hoiti mitme tunni jooksul väevõimuga kinni ning vägistati jõugu poolt.

Kahtlusalused olid vahi all juba mitu päeva, kuid uudis jõudis meediasse alles neljapäeval. Politsei põhjendab infosulgu aga vajadusega kaitsta ohvrite identiteeti. Politsei otsib taga ka vägistamises osalenud 15-aastast noorukit, kes on 21-aastase mehe noorem vend ja keda seni pole kätte saadud.

Politsei teatel pole tegemist möödunud aastal riiki tulnud pagulastega, vaid nad elavad Euroopas juba pikemat aega. 21-aastane mees ja tema 15-aastane vend on Saksamaa kodanikud, 14-aastased poisid on pärit Šveitsist ja Hollandist.

Süüdistaja hinnangul pole ka põhjust arvata nagu oleks vägistamine seostud Kölni massiahistamisega.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee