Eesti uudised

Paet: piirikontrolli taastamine ELi riikide vahel ei lahenda ega leevenda põgenikekriisi

Õhtuleht.ee, 8. jaanuar 2016 09:09

23 KOMMENTAARI

s
selline ekpert/ 9. jaanuar 2016 15:20
Majale ukse ettepanek ei paranda teie julgeolekut. Odavam on maja ehitada ilma ukse ja lukuta.
m
mihklipäev koidab, paet/ 9. jaanuar 2016 02:37
rahvas on ärkamas
Juuda agenda elluviimine kulgeb Lääne- Euroopas vääramatult.
Eesti valitsemise käsiraamat on "Siioni Tarkade Protokollid", sobib suurepäraselt ka valitsuskoalitsioonipoliitikute kukeaabitsaks. Sionistlik poliitika on kõike muud kui edasiviiv, riisub riiki ja rahvast (orjastamisprotsess), teenib ainult juudate huve ja rahakotti ning on põlisrahvale moraalselt ja füüsiliselt hukatuslik. Näpuotsaga poetatakse teri ka Eesti poliitikutest juudanahkadele valitsuskoalitsioonist ja meediajuhtidele… hävitava töö eest on preemiaks ettenähtud , aunimetused, ordenid ja kõrgepalgalised kohad juudate endi juures Brüsselis.
Osa alljärgnevast toimub meie silme all juba täna ja praegu. Meie poliitikuid ja meediategelasi on pandud iseennast ja Eesti rahvast hävitama, enamgi veel, valitsuskoalitsioon meedia toel teeb seda piinlikku püüdlikkusega, üritades selgeks teha, et see on Eestile parim ja ei saa olla enam paremat asjade kulgu…
Islami organiseeritud invasioon on kõigest vaheetapp veel hullemale, tagasihoidlikke ja rahuarmastavate põliselanike füüsilisele ellimineerimisele. Kindlasti ei hakka moslemid uskmatutele koertele pensionit maksma…sellist idioodijuttu aetakse praegu Eesti meedias, et neid on vaja sisse tuua selleks, et oleks pensioni-ja maksumaksjaid.
ADL presidendi ( http://en.wikipedia.org/wiki/Anti-Defamation_League ) Abraham Foxman'i ( http://en.wikipedia.org/wiki/Abe_Foxman ) kõne Siioni Vanemate Teisel Kongressil New Yorgis 1998. aastal.
”Džentelmenid!
Tervitan teid esimese Siioni Vanemate õpilaste kokkusaamise saja-aastasele juubelile pühendatud kohtumise puhul.
Oleme saavutanud kõik sihid, mille formuleerisime meie esimesel kohtumisel sada aastat tagasi. Meie juhime valitsusi. Meie tekitasime vastuolud meie vaenlaste vahel, sundides neid üksteist hävitama.
Me tõesti sundisime vaikima meie kriitikud ning me olemegi rikkaim rahvas Maal.
Ma räägin valge rassi surmast. Me oleme täielikult hävitanud niinimetatud aaria rassi enesesäilitamise võimalused.
On aeg tunnistada, et valge rass hääbub geenide segunemise ja praktiliselt nullini viidud sündivuse läbi.
Me kõik oleme nautinud paljukordselt üle kogu maailma näidatud kaadrites nägemust viimastest valgetest lastest, kes mängivad koos mustanahalistega; ja me teame, et see on valge rassi hävingu lõpusirge. Me oleme võimelised põrmustama iidse ja puhta aarialaste vereliini säilimise üleskutsetega ALTRUISMI JA VERESEGAMISELE.
Meil on ka agressiivsemaid plaane, mille eesmärgiks on valgete järgmise põlve hävitamine iga hinnaga. Me tahame, et iga valge isa häbeneks oma valgeid lapsi ja toodaks segaverelisi.
Meil tuleb tarvitada oma mõjujõudu oma rassipuhtust säilitada püüdvate valgete meeste ja naiste segadusseajamiseks. Uues ühiskonnas on nende saatuseks kividega surnuksloopimine.
Goide ühinemise vältimiseks tuleb neid tappa ja vangistada.
Me saame valge rassi täielikus lõpus olla täielikult kindlad alles siis, kui tajumisvõimeliste valgete laste mõistuse purustamine on moondanud nad nende endi hävitajaiks. Sedatüüpi samme on juba krooninud edu. Nende mehed pole enam iseseisvad inimesed.
Lugupeetud äravalitud, teie ja teie esivanemad on küllalt rüganud selleks, et olla veendununud: valge rassi saatus ongi meie kätes.
Kärvaku aarialastest sarviliste lojuste kari! ”
P.S ADLE (Euroopa) liikmed on reformierakond ja keskerakond ehk valitsev erakond ja kontrollitud opositsioon (natuke nuriseb ja uriseb,aga juudavõimule tegelikku ohtu ei kujuta) , kellele on pandud ülesandeks Eestis tõetruult demokraatiat mängida
l
lisaks/ 9. jaanuar 2016 02:49
Sõna "slaavi" asendage , "Eesti" ja "Venemaa" , loe "Ida-Euroopa
Väike lõik rabi Mendel Shneersoni ettekandest:"3.Nüri slaavi rahvus ei saa aru,et kõige hirmsamad fasistid-on need,kellest kunagi ei räägita kuuldavalt aga organiseerib justnagu kõike demokraatlikke norme järgides(nagu presidendi valimised).Vastupidi,me teeme sõnast „fasist“ sõimusõna. Seda ahelat hakkab kartma igaüks,kelle peale me selle riputame! Me teame väga hästi,et natsionalism tugevdab rahvust ja teeb seda tugevaks. Sõna „internatsionalism“ on vananenud ja enam ei tööta nii,nagu varem.Me vahetame selle „üldinimlike väärtustega“,mis on sisuliselt üks ja seesama. Me ei lase tõusta mitte ühelgi natsionalismil ja need natsionalistlikud liikumised,kes püüavad viia rahvast meie diktaadi alt välja,me hävitame tule ja mõõgaga,nagu seda tegime Gruusias,Armeenias ja Serbias.Selle eest meie kindlustame oma natsionalismi ehk sionismi õitsengu,aga täpsemalt juudifasismi õitsengu,mis oma varjatuse ja võimsuse poolest on ülifasism.Ega asjata ÜRO peaassamblee 1975 aastal võtnud vastu resolutsiooni,kus asetas sionismi,kui ühe kõige“ räigema rassismi ja rassilise diskrimineerimise vormiks“,kuid kasutades meie võitjalikku mõjujõudu kogu planeedil,muutis ÜRO oma otsust 1992 aastal.Selle rahvusvahelise organisatsiooni muutsime meie oma relvaks,et võtta võim kõikide riikide ja rahvaste üle. 4.Slaavlaste populatsiooni me jätame ilma tema rahvuslikust eliidist,kes määrab maa arengut ja progressi.Lõppkokkuvõttes ka ajaloo käiku.Selleks me alandame nende hariduslikku taset-juba lähima 5 aasta jooksul me sulgeme pooled instituutidest ja teises pooles hakkame õppima meie.Laseme sinna veel armeenlasi,tsetseene,mustlaseid ja teisi taolisi ( p.s seletab praeguse immigratsiooni ”vajalikkust” Euroopas). Me taotleme seda,et slaavlaste maade valitsustes oleks võimalikult vähe põliselanikke,keda me vahetame välja juutidest eliidi vastu. Massiinformatsiooni asutustesraadios,televisioonis,trükis,kunstis,kirjanduses,teatris ja kinos me vahetame järkjärgult rahvuslikud kaadrid meie või äärmisel juhul kosmopoliitsetega. Tulevikus me humanitieerime hariduse,mille tulemusena aju parema ja vasaku poolkera struktuurne mõtlemine saab vähendatud ja ..."Pikemalt sellest,mida arvab Simon Peres asjast,Shneersoni venemaa projektist,kuidas sionistid varastavad triljoneid,Jahve väljaütlemised VanasTestamendis ja palju muud leiate https://www.youtube.com/watch?v=kb8kP0F2XA4
Mis poliitikat te ajate nii Eestis kui Euroopas ?
j
ja valivad migrandid just õiglaselt õige riigi, kes suudab tegelikult selle suure jalutuskäigu oma pappiga kinni maksta./ 8. jaanuar 2016 21:11
Lahendab küll, ainult koos riikide oma rahaga, lihtsalt siis neil pole mõtet rohkem igasse riik sisse tungida, kui seal puurahad käibel on.
m
muud midagi/ 8. jaanuar 2016 17:30
saatanateener sardello seosetu sonimine
p
pontius/ 8. jaanuar 2016 15:10
miks antakse sõna riigireeturile ???
r
reformile/ 8. jaanuar 2016 14:03
polnud aastaid vaja ka riigikaitset, vaenlased ju puuduvat.
Piirivalvet ei tuletaks meeldegi, mis kunagi olemas oli.
v
Vahel/ 8. jaanuar 2016 13:50
on tunne et, euroopa nn poliitikud on pehme m.nniga tehtud.
t
to Vahel/ 8. jaanuar 2016 15:07
ei ole. hoopis musta m....iga pähe saanud.
v
Vahel/ 8. jaanuar 2016 13:50
on tunne et, euroopa nn poliitikud on pehme m.nniga tehtud.

s
Sardela to jedosta/ 8. jaanuar 2016 11:51
Sardellile pole turvamehi ka vaja. Ega tema koduuksele lukku.
g
g/ 8. jaanuar 2016 11:05
Paedal on õigus, piirikontroll viib lubamatute tagajärgedeni kus sa omad lõpuks täit ülevaadet mis sinu piiridel toimub.
Ka doominoefektist rääkides tabab seltsimees otse asja tuuma. Kui üksteise järel piirikontroll taastada nii sise kui välispiiridel, võib migrantide sissevool sootuks lakata.
Samuti on ta suur Türgi Euroopa Liitu vastuvõtmise eestkõneleja, et saaks seal resideeruvad paar miljonit migranti kohe kvootide alusel ümber jagada, mis vabastaks kohad uue insener tehnilise personali vastuvõtuks.
Edu seltsimees Paet, kaks lühikest ja üks pikk.
Ura, ura, hurraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!
u
u to g/ 8. jaanuar 2016 15:54
Õigust räägid ja ajad selle pasa kõrval korraks isegi muigama. Aitäh!
e
EL Ametnik/ 8. jaanuar 2016 10:59
Kuniks EL pole veel kasvavate enda tekitatud pingete tõttu laiali valgunud/lagunenud, peab ju peasuunale meelepärast juttu rääkima.
Meid ja teisi veel tulnukatest üle ujutamata riike päästaks vaid piirikontroll koos 0-tolerantsiga.
e
Endine piirivalvest./ 8. jaanuar 2016 10:26
Kuulge Paet sa oled teine Merkel.
i
8. jaanuar 2016 11:55
ikka üks suurimatest kärnas oravate ludridest.
d
D./ 8. jaanuar 2016 10:21
Noo piiride sulgemise suhtes vaidleksin vastu. Ikka aitab, vaadake kas või Ungari näidet, kus on 4m meetrised tõkked ees. Kui nüüd iga riik, kes jääb pagulaste teekonnale ette, paneb piirid ette, siis nad nende arva väheneb kindlasti. Ja kui neile öelda, et Mamma Merkelil ei ole enam neile raha anda. Aga tundub, et Euroopa ei näe probleemi selles, et nad tulevad, pigem selles, et kuidas olla tolereerivam nende suhtes ja kuda neid ühiskonda integreerida. Seega pole vaja ajada lolli juttu, et piiride sulgemine ei aitaks. Rääkige nii nagu asjad on!
l
Lugeja/ 8. jaanuar 2016 09:57
"Peamine probleem on olnud ELi vastuvõtukeskuste nõrkus Kreekas ning Kreeka otsus lasta registreerimata pagulased edasi teistesse Euroopa riikidesse. Samuti pikaajaline Türgiga koostöö tegemise vajaduse ignoreerimine," ütles Paet.
Paet, eestlased on aru saanudmida taotled aga jätad välja ütlemata. Kui kuumaks läheb, päästad eelkõige oma nahka.. katke lausest " piiride sulgemine ei lahenda põgenike probleemi" ja teine pool mõttest: "selle asemel peaksid ELi liikmesriigid tugevdama ELi välispiiride kontrolli ja vastuvõtukeskusi." Näitab värvikalt kuidas näeb vastutav poliitikategelane ainult poolt probleemi. Terviku nägemine valmistab raskusi. Seda asjaolu, mis sunnib neid inimesi üle vahemere pressima jääb Paeti puhul nagu alati märkamata. Vastupidi, ministrile on ülioluline olla ustavaks kamraadiks Mäkkeini ja Erdagaani sugustele promodes transatlantilist jura segades seda osavalt eestlaste vabaduspüüdlusega, aheldades seejuures ennast ja eestl rahvast hegemoonia orjusse.
a
Alar1/ 8. jaanuar 2016 09:48
Paet paneb täiega segast. Selleks, et EL poolt riikide vahel ära jagatud pagulased ei hakkaks EL-s end oma tahtmise järgi ringi asustama, peab olema ka EL riikide vahel piirikontroll.
i
Indrek2/ 8. jaanuar 2016 09:41
Ei lahenda tõesti see "põgenike" kriisi küll aga aitab normaalseltel riikidel sellest pääseda. Fritsud ja svenssonid uppugu oma läga sisse... Paedakesele aga soovin, et ta "rikastuks" mõne homoliivaneegriga (kui selliseid peaks olema tõsiusklike seas).

Põliseestlane/ 8. jaanuar 2016 09:37
Paeti mõtetel ei ole põliseestlaste jaoks jumet. Jutusta seda oma Pihkva oblastis.
m
8. jaanuar 2016 11:57
mis teha selle Mäda Oravate Sardelliga.
p
peldiku/ 8. jaanuar 2016 17:35

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee