Maailm

VAPUSTUS: Pariisis üritas afgaanide kamp vägistada rongis noort naist (185)

LISA KOMMENTAAR

Tarand , Palling , Kaltsukas . 16. jaanuar 2016 11:50
Nad alles kohanevad kohalike tavadega või harjute ise ära.
buratino 15. jaanuar 2016 13:31
Üha ja üha sarnaseid koledusi lugedes jääb pisut arusaadamatuks esmapilgul,miks meie armastatud valitsus nii ihkab põgenike siiasaabumist.Küsimus-kas meil vähe on meie oma kaakidest.Muidugi on rohkelt tõelisi abivajajaid,kuid terade ja sõkalde selekteerimine on samuti täpselt nii,nagu ta on,tähendab,et pisut laiemas laastus polegi.Oh häda,oh muret.
sots 15. jaanuar 2016 12:12
Malle 10. jaanuar 2016 07:50
Alles me olime nördinud ja hämmingus Indias ühistranspordivahendis toimuvatest vägistamistest - milline metslus!Ja nüüd tuuakse see kõik meile kätte Itaalia,Kreeka Saksamaa ja Prantsusmaa valitsuste poolt mahitatud inimsmuugeldajate poolt.
ALUSTAGE VENNAD,,, 10. jaanuar 2016 09:01
AJAGE JUBA KARM --- AADU HITLER JALGADELE ,,,,STALINI LAAGRID
TÖÖLE JA LÕPP,,
1) NÜÜD SIIS VAADAKE ISE ------MIKS NAD OM ÄRA PÕGENENUD----OMADE RIIGIST ,,???
SEAL OLEKS --"""PEAKE KOHE---MAHA LÖÖDUD,,
asj 9. jaanuar 2016 18:12
kogu asja tag aon iluminaadid, ei ole siin süüdi koraan, nafta ega miski muu, vandenõu teooriad hakkavad üha enam täide minema, maailma valitesjate 1 põhieesmärke on saada täielik kontroll , et saada täeilik kontroll on vaja hävitada igasugused rahvusriigid ja igasugused erinevad tõud/rassid, sellejaoks on vaja teha ei midagi rohkemat ega vähemat kui rassi segunemist, ristandeid, kõige paremini sobib selleks abasaluutselt puhas darwinlik viis st vägistamine , tulevikus on kohustuslik kiibistamine, 1 maailmavalitsus, 1 rass
ja 14. jaanuar 2016 18:30
Max 9. jaanuar 2016 09:18
Ja hakkabki pihta! Täpselt nagu meie seakatk. Tasa ja hilju,kuni omgi pandeemia lahti.Kas poleks viimane aeg midagi konstruktiivsemat ette võtta? Pärast kismat pole enam mõtet kätega vehkida!!!!!
Õnnetus ei kilju tulles. See on ammu teada fakt ja kogu "relatiivsuseteooria"!!!!
EDU MEILE
Aadu 9. jaanuar 2016 01:19
Täidavad oma lubadusi. Vaadake netis üleval olevaid videosid. Tulevad nn. meie negatiivset iivet tõstma. Igal asjal on mitu otsa. Tõde on valus tunnistada. Usun peatsesse eurokasvatussüsteemi muutusesse, kuna muidu pühitakse me usk ja olemine ajaloolisesse prügikasti kiiremini kui me arvame.
Busa 9. jaanuar 2016 08:32
Kui naudid ainult olemist ja järglaste kohustust ei võta, siis oleks targem minna soojale maale vahetuskaubaks,
No 12. jaanuar 2016 12:28
küllap need afgaanid ka olemist naudivad. Ja Vägagi. Järglaste kasvatamine siin ei aita, ka meie oleme kellegi kasvatatud järglased, aga maailma ära parandanud ei ole, pigem segasemaks läheb elu.
Arvamus : Tundub, et Eesti Valitsuse liikmed vòivad olla Euroopa Liidu ja Eesti tulevikust palju 8. jaanuar 2016 23:28
paremini informeeritud, kui nad tegelikkuses lasevad välja paista . Ning just nimelt hirmust selle ees vòib olla tingitud nende juba kahtlaseks muutunud vaikimine Euroopa Liitu haaranud järjest sùveneva kriisi ning invasiooni kùsimustes.
9. jaanuar 2016 13:23
tulevik - kesk-aegne orjus, juhul , kui ellu jääd.
10. jaanuar 2016 09:04
NO SIIN AITAB KÜLL JUBA STALINI KORD JA HITLERI GAASI AHJUD,,

TÕDE ELUST 8. jaanuar 2016 23:09
Bandiitide vägitegusid on enamuses varjatud EL RIIKIDE MEEDIA POOLT.SEOSES KÖLNI JA TEISTE LINNADE PAGULASTE VÄGIVALLAGA ON HAKANUD KA VANAD ASJAD PINNALE UJUMA
Ei ùllata. Jälgides isegi Soome tsenseeritud meediat - seal toimuvad samalaadsed asjad pea iga päev. 8. jaanuar 2016 19:15
Eile andsid Soomest turvapaiga saanud somaallased juba hoiatuse Soome suure poliitilise partei juhile Timo Soinile , kuna see ei ùtlevat piisavalt lahti sama partei rahvasaadiku aafriklaste sisserännet puudutavast kriitikast . Asjad alistuvas Euroopas arenevad .
Ahv 8. jaanuar 2016 18:00
Lasteaiast peale kohustuslik võitluskunstide õppused kuni gümnaasiumini välja. muu ei päästa enam! Kamp väljaõppe saanud tüdrukuid saata rongiga sõitma ja mustaperseliste nina alla jalutama,- no las tulevad veel käperdama! Vaevalt siin paremaks midagi muutub, aina võetakse seda rämpsrahvast juurde ja ilmselt pole kaugel see aeg, kui Eestis ka "soovitatakse" naistel üksinda mitte tänavatele minna!? Taevas halasta!
tuleviku 9. jaanuar 2016 13:36
8. jaanuar 2016 17:39
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
to ccv 8. jaanuar 2016 17:46
Millisest hullumajast kommid,debiil!
Lubjakas 8. jaanuar 2016 16:54
Iga Pariisi moslem on rohkem eurooplane – k.a mõrvarid – kui nahavärvile või seedimata kristlusele toetuv poolharitlane Eestis. Harjuge ära!
vaatan 8. jaanuar 2016 16:00
NAT.GEOGR. ja Animal Planeti pealt väga tihti pärdikute elukorraldusest näidatavaid dok . filme .Nendel loomadel ongi kombeks see , et kõik panevad kõiki - poeg emale , isa tütrele , vend vennale jne. Andke mulle andeks , aga panen siia võrdusmärgi . Sest mulle tundub, et need inimesed , kes tulevad tsivilisatsiooni kuskilt sealt , kus on hundiseadused , ei saa aru , et on olemas reeglid , mille järgi peab intelligentne ja terve mõistusega inimene käituma ! Ei saa lubada , et iga võõras teeb mida aga tahab !
mees 8. jaanuar 2016 15:08
võtke aga võtke neid krdi moslemi rotte euroopasse sisse. Ma tõesti loodan,et rahvas varsti sellele kõigele vastu hakkab ja need moslemid hakkavad hirmus elama euroopas.
klf 8. jaanuar 2016 15:04
need kuradi rätipead ja mustpersed kõik ahju ja jutt nii pikk ongi dibiilikud alaarenend amööbid
Tiit 8. jaanuar 2016 15:29
Tagasi need murjamitest saatanad! Mingu tagasi nagu tulid, seekord ilma Euroopa abita.
Võtku oma kodumaal relv kätte ja kaitsku oma kodumaag ISIS-e ja muu sellise vastu, mitte ärgu käigu kerjamas ja Euroopas naisi vägistamas.
Telekas näinud ju, mehed nagu metsasõnnid ja nemad on õnnetud sõjapõgenikud.

8. jaanuar 2016 14:25
Donald Trump - saa Ameerika presidendiks ja aita meid eurooplasi
- bitte, plies
Donald 8. jaanuar 2016 14:42
On sotlane ehk anglosaks.Neile oleme meie ida-euroopa rämps ja kahuriliha.Näiteks Cameron on kritiseerinud Ida eurooplastele sissepääsu lubamist Inglismaale raevukalt,kuid neegrijunnide kohta ei ole ta midagi halba ütelnud.Meie oleme inglaste jaoks neegritest madalam mass.Olen seal ka ise töötanud ja seda ülbust omal nahal tundnud.
9. jaanuar 2016 13:34
Ei aita Trump meid. Ta paneb Ameerika rätipeadele kinni, see, mida nad siin Euroopas teevad, teda ei huvita! Meie tolerastid hakkavad Ameerikasse põgenema. Lennal on kohver juba pakitud, nii ta mõni aeg tagasi ütles, et valmistub...
Loodame ikka, et see naisterahvas saab Ameerika presidendiks.
binokkel 10. jaanuar 2016 12:11
Keda päästab Trump ja keda Putin, keda Jeesus, icccc
M6nus massikommunikatsioon, tralalallalaaa.
Juss 8. jaanuar 2016 14:03
paistab,et see ongi üks suur plaan-vallutada Euroopa valgete naiste abiga- massirünnakud ja vägistamised, küll need eurooplased pärast oma moslemist lapsed omaks võtavad ja hiljem ka võimu loovutavad.
ODIN 8. jaanuar 2016 14:03
KristusPoiss tuleb Pilvede peal, aga Mina tulen Pilvede alt!
Ja Palgapäev tuleb!
õiglane lahendus 8. jaanuar 2016 13:40
oleks see,et balti riigid,Poola,Ungari ja Tsehhid esitaks euroliidule ultimaatumi,et nad saadaks koheselt riigist välja kõik moslemid,ka kodakondsed tulevaste üliveriste rassisõdade ärahoidmiseks ja juba praegu kohutavas tempos areneva islamifasismi lõpetamiseks.Kui Brüssel sellega ei nõustu peaksid eelnimetatud riigid euroliidust koheselt välja astuma massimõrvade ennetamiseks.Lääne eurooplased on juba liiga lambastunud ja määratud hukule.Idaeuroopa riigid võiks teha omaette liidu koos rangelt valvatud piiridega ja oma majandusega.Sallivus ei tohi olla valikuline,kus islamifasismi sallitakse ja eurooplaste oma mitte.Fasism õn õigustatud siis ,kui riik on sisse piiratud vaenulike jõudude poolt ja valge rassi,kui sellise eksistents on ohus.Meie võimud aina korrutavad,et ärme otsi süüdlasi,vaid vaatame tulevikku ja püüame leida lahendusi.Aga miks siis Nürnberg korraldati?
Indrek2 8. jaanuar 2016 13:23
Selle loomakarja peal peab töötama MG42 ja probleem on lahendatud. Käia musta rämpsuga ringi valgele inimesele kirjutatud seadustega on absurd.
paratamatu häving 8. jaanuar 2016 13:20
Kui inimesed ei saa aru lihtsatest asjadest ja rikuvad loodusseadusi,siis nad hävitatakse.Looduses ei esine sallivust ja tolerantsi.Seda propageeritakse vaid jehoova tunnistajate muinasjuturaamatutesTiigrid ei haka kunagi rohtu sööma.Looduses on 2 varianti,kas ollakse söödud või oled ise sööja.Need enesehävituslikud valeteooriad on meie ajudesse istutanud need jõud,kes soovivad meile hävingut.Kui tahetakse rahvana ellu jääda,siis peab tapma kõik teised rahvad ,muidu teevad teised seda oma rahvaga,kuna maakera ei ole kummist ja ressurssi ei jätku kõigele.
meeldetuletuseks 8. jaanuar 2016 13:54
Mida ütles Jahve Moosesele:"Võtke see maa,mis jookseb piima ja mett,sest mina Jahve olen selle maa teile andnud,mu Iisraeli lapsed.Hävitage kõik selle maa asukad kuni viimse rinnalapseni,sest mina Jahve olen seda teile öelnud.Seejärel allutage ka teised rahvad ja pöörake nad oma usku.Aga need,kes keelduvad,hävitage viimse rinnalapseni.Need aga ,kes usu vastu võtavad,neist tehke omale ümardajad,kes teile jõukust kasvatavad!"
"Mittejuute tuleb sundida sööma nende oma liha" Jesaja 49:26
"Israeliitide jumal Jahve nõuab paganate,sealhulgas naiste ja laste massilist tapmist" (5.Moosese raamat 20:16)
Selle 8. jaanuar 2016 13:18
asemel, et Kölni kirikuplats sõjaväega ümber piirata ja videotelt näha olevad rohked RELVAD pagulastelt ära korjata, selle asemel nüritakse politseid selleni, et pagulastel on võimalik moodustada ülipikk kadalipurada, kus naisi kõigist kohtadest käperdatakse. Üks kannatanu rääkis, et teda puutus vähemalt sada meest. Nüüd, kus pole enam võimalik kõike maha vaikida, tulevad uudised, et käperdamise-röövimise koondüritused toimusid veel 2 Saksa linnas, Austrias Salzburgis ja Šveitsis Zürichis. Veidi ka Soomes. Soome politsei olevat plaanitavast ette teadnud ja suutnud ära hoida. Nüüd uuritakse Euroopas, kas see oli organiseeritud tegevus. Tasuks ka meele pidada, et juba aastaid on pagulastel komme hoida traditsiooni, et aastavahetuse ööl ja Prantsusmaal Bastille aastapäeval põletatakse 800 kuni paartuhat autot.
Foob 8. jaanuar 2016 13:08
" UUDIS "
Täna saabus meile ÜKS pagulane , kes vägistab 10000 naist. Oh aegu.

8. jaanuar 2016 12:46
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
milleks 8. jaanuar 2016 13:49
raha raisata. vette visata ja las ujuvad tagasi kust tulid
Vägistavad 8. jaanuar 2016 12:39
et välja ei saadetaks/ et saaks vanglatoidule.
OOJAA 8. jaanuar 2016 12:38
Meie kuridegevus statistika läheb jälle tippu..nagu 90'l ...vägistmised, röövimised, korteri vargused, autodest vargused, ärandamised...ja nende politsejõudude juures mis meil on... paistab helge tulevik
9. jaanuar 2016 13:40
statistikas see väljenduma ei hakka, sest kõik on korras!
leo 8. jaanuar 2016 12:25
Ärgem unustagem, et Muhamedi esimene naine Hadidza oli heleda nahatooniga ( hiljem oli Muhamedil veel vähemalt 13 naist ) ja muide heleda nahatooniga oli ka Muhamed ise. Seetõttu islamiusulised hindavadki heleda nahatooniga isikuid
.. 14. jaanuar 2016 16:41
Hindqvad?? Valge naised ja lapsed on l***id nende jaoks, koik mis valge ja soe voib panna nii kuidas tahad ja voib teha mida tahab.
Kalkun 8. jaanuar 2016 12:23
Mõelge kõik tegelikult nüüd korralikult see asi läbi. Nad on just jubedast sõjast tulnud ja nii palju läbi elanud ning nüüd on neil abi vaja, nii majandusliku kui ka seksuaalset. Avame täna viru hotelli juures põgenike aitamis keskuse kus noored eesti naised kui ka mehed saavad ennast kirja panna seksuaalse abistamise jaoks ning viiakse järgmise nädala jooksul Saksamaa tänavatele pagulasi aitama. Aitäh kõigile kes osa võtavad.
8. jaanuar 2016 12:23
Mõelge kõik tegelikult nüüd korralikult see asi läbi. Nad on just jubedast sõjast tulnud ja nii palju läbi elanud ning nüüd on neil abi vaja, nii majandusliku kui ka seksuaalset. Avame täna viru hotelli juures põgenike aitamis keskuse kus noored eesti naised kui ka mehed saavad ennast kirja panna seksuaalse abistamise jaoks ning viiakse järgmise nädala jooksul Saksamaa tänavatele pagulasi aitama. Aitäh kõigile kes osa võtavad.
Enne 8. jaanuar 2016 12:04
kinnimajja ja siis maalt välja! Samas ei julge ka Eestis peale kella 20-t tänaval käia kohalike narkomaanide, pedofiilide, varaste jt pättide pärast. Vägistamisi esineb üksjagu.
fox 8. jaanuar 2016 12:00
kui suur on MÄNNIKU karjääri mahtuvus
Indrek2 8. jaanuar 2016 13:27
Männiku liivamaardla järvede pindala on ~350 hektarit ja keskmine sügavus kuskil ~5m ehk... ehk siis me räägime 3 500 000 x 5 = 17 500 000m3 veest. Kui keskmise pigi kehakaal on 65kg siis mahub neid sinna 270 000 000 tükki. Ilmselt piisavalt, et Euroopa ja Lähis ida probleemid ära lahendada.
must kuld 8. jaanuar 2016 14:50
Ahh, et naftaks miljonite aastate pärast....
et 8. jaanuar 2016 18:18
hea magevee reservuaar vaja ära solkida?

Lõputu õudus 8. jaanuar 2016 11:37
Selge on see, et kõik, kes siia tulevad on paljud kurjategijad ja saadetud Euroopasse. Nad on organiseeritud ja valmis käske täitma. Tekitavad kaost, hirmu ja massilised naiste ahistamised. Neid on siin tuhandeid ja saadetud ühel eesmärgil vallutada ilma relvata Euroopa. Kas ikka veel aru ei saada, et vaja kõik tapiga tagasi saata ja üles otsida urgu peitunud moslemid, afgaanid, süürlased. Korjata kohe, kui tulevad siia nende telefonid ja sidevahendid ära ja uurida, kellega nad suhtlevad. Siis avastate kindlasti õudusega, et pooled on terroristid, kurjategijad. Võtkem aga kindlasti kõik vastu ja pea on Euroopa vallutatud ja naised kõik vägistatud koos lastega. Suured tänud nende õuduste eest Saksamaa, Itaalia, Kreeka, Soome, Rootsi, Austria, et tegite Euroopa õuduste maaks.
Vaja kõik kokku korjata ja tagasi saata, sõjavägi välja ja nende riikide riigipead tagandada ja isegi vaja vangi panna, kuna nemad vastutavad inimeste vägistamiste ja tapmiste eest. Sinna kuuluvad nii Brüssel, kui ka Prantsusmaa. See on juba massiline Euroopalaste hävitamine. Need on alles õied, viljad tulevad peagi ja algab lõputu õudus.
head soovitused,aga see on ju otsene vastuseis meie emamaale ,Ameerika Ühendriikidele. 8. jaanuar 2016 12:13
Milleks nad siis on kutsunud selle kõrilõikajate armaada ? Ainult erurooplasi tapma ... ei muidu ka eestlaste omad häbene ja sõima kohalikke natsideks ja rassistideks.
Oskar 8. jaanuar 2016 11:08
Kui kaua plaanivad riigipead varjata tegelikku olukorda! Saage aru, et selline ahistamine ja seksuaalsed rünnakud alles koguvad hoogu! Mida kauem nad siin Euroopas on, seda suuremaks nende sugutung muutub ja ohvreid hakkab igapäevaselt sadades juurde tekkima! Äkki peaks mõtlema nende keemilisele kastreerimisele!
to oskar 8. jaanuar 2016 11:28
Kuni emiraadi või kalifaadi väljakuulutamiseni.
kas kuuli läbi ? 8. jaanuar 2016 12:14
Kuul kuklasse on kõige kindlam vahend.siis enam ei vägista ega töövi.
loodetavasti 8. jaanuar 2016 11:03
esiklouni ja -lauliku sõbrad ikka saadavad talle sinna kaugele mõne teatekese, mis siin-seal tema kaitsealused Euroopas korraldavad.
! 8. jaanuar 2016 10:58
Kahjuks hommikul avastan, et nii mõnedki õhtused kommentaarid on hommikuks kadunud, nii et isegiena pealkirjagi alles pole. Nagu poleks neid kunagi üldse olnudki.
Woland 8. jaanuar 2016 11:24
Käsikirjad teatavasti ei hävine! Küllap on need kommentaaridki alles. Säilitamiseks jumal teab mitu aastat. Kusagil vastavates organites koostatava isikliku toimiku vahel. Seniks, kuni vastavad seadused vastu võetakse. Ma mõtlen neid, mida valitsus Vao intsidendi ajal lubas.
Brunn 8. jaanuar 2016 10:26
Saksamaa summutas olukorra. Kuid mudanägudel oli see kodune tunne , paanika,tuli. kiljuvad naised. Neil ju uus aasta hoopis teisel ajal. Seega koguneti teadlikult ja sellega on vanaasta ärasaatmine lõppenud. 2017 saabub vaid mudanägude väljaelamise saatel ja kui politsei sekkub tuleb prongsiöö kaks. Meil vabaduse väljakule piisaks 100-300 mudanägu kes rahva sisse rakette lennutab ja naisi kobaks. Liigume ju tänavaseksi poole. Tuleb välja et Tujurikkuja oli selgeltnägija ja hoiatas rahvast ette. Kuid uudiseid tuleb veel ja aina karmimad. Olen kindel et kui saksamaa saadab välja mingi osa ahistajaid algab tänavail rahutused-autod põlevad ja klaasid klirisevad ning lauplused süüdatakse-olen kindel.
Kohutav, lihtsalt sõnu ei ole 8. jaanuar 2016 10:14
Olgem nüüd ausad ja tunnistame, et sellised metsistunud, looma instinktidega olevused ei sobi Euroopa kultuuriruumi. Sellistel on aju asemel lihtsalt mingi ollus, mis takistab adekvaatselt mõtlemast, käitumast. Koopaelanikud tagasi koopasse!
????? 8. jaanuar 2016 10:35
Miks mitte? Meie lihtsalt peame neile poolele, veel parem kolmveerand teele vastu minema ja nendelt ühte-teist "progressiivset" ise üle võtma. Nendeni nivelleeruma. See ongi kultuuride ning rahvaste sulandumine, integreerumine ning paljukiidetud multikulti.
evik 8. jaanuar 2016 11:04
Vanasõna 8. jaanuar 2016 11:26
Heal lapsel mitu nime!
Peamine on siiskisisu, mitte aga vorm. Olgu siis lõimumine, multikulti või sulandumine.
to evik 8. jaanuar 2016 12:08
Saksa naised on veits lõdvemad. Rannas kõik ilma rinnahoidjateta jm. No mida ńad sinna joodikute kätte ööseks passima jäid. Üksikute mees-pagulastega on lobi-töö jäänud tegemata. Kuritöö ja naise otsimine on ikka iseasjad. Maalt välja, keda kätte saadakse.
aga ameeriklased 8. jaanuar 2016 12:18
võtavad nende abil üle Euroopa tööstuse,majapidamise ja panganduse
need loomad on meie peremeestele hädavajalikud valgete hävitamiseks.
vihakõne 8. jaanuar 2016 09:50
Oleme nüüd ausad.Sellistel ahvidel tuleb luud puruks peksta ja sinna samasse vedelema jätta.Ja kustutage see kommentaar kui tahate.Mõtet te peas ei kustuta
Iga asi oiges jarjekorras 8. jaanuar 2016 10:17
Koige pealt tuleb see teha tolerassidega ja alles seejärel....
! 8. jaanuar 2016 10:45
Ei lähe läbi! Enne võtavad need mainitud tolerassid vastu vihakõnede ning vihakuritegude seaduse ning saadavad aktivistid sinna kuhu tarvis!

Andrus (andrus2000@gmail.com) 8. jaanuar 2016 09:16
Enne eesti "valitsejad" ei hakka mõtlema, kui luisa või ieva ära vägistatakse, kuigi vaevalt, neid ju kaitseb maksumaksja rahade eest turvameeskond.
Eldur . 8. jaanuar 2016 09:10
Madison ju läks kaaaaa , kajutisse !
Insener 8. jaanuar 2016 10:18
Läks jah. Naine oli pärast seda solvunud et tüüp, selle asemel et tegutseda, rääkis hoopis poliitikast ja lekitas asja avalikkusele.
JÜRI 1945 8. jaanuar 2016 09:04
EESTI POLITSEI & RIIK KAS OLETE SELLEKS VALMIS ???????????
Jüri1945 8. jaanuar 2016 09:02
EESTI POLITSEI & RIIK KAS OLETE SELLEKS VALMIS ???????????
veteran 8. jaanuar 2016 08:49
Relv peaks olema meie moslemiliidus igal naisel kohustuslik- siis olukord rahuneks.
to 08:49 8. jaanuar 2016 10:53
Mis sa jamad! Et moslemiliidus. Mis ajast moslemimaades naised relva kannavad? See on nende tavade järgi vaid meeste eesõigus. Naised kannavad seal vaid maani hõlsti ja burkat ning on madalamad kui muru. Isegi päästevesti ei tohi nad kanda. Ja ei mingit feminismi, võrdõiguslikkust ega mehele vastu rääkimist!
EH 8. jaanuar 2016 08:24
brüsseli tsurkad peawad täie rangusega wastust andma,nemad wedasid hulgused riikidesse
Vägistamised on ammu probleem. Nüüd eskaleerus 8. jaanuar 2016 07:56
Ootaks uudiseid antud videolõigu teemal (saan aru, et on ohvreid):
https://www.youtube.com/watch?v=u8lFzAQ4Hmg
Lisavideod antud teemal:
http://speisa.com/modules/articles/index.php/item.2352/video-migrants-celebrate-nye-in-berlin-with-g...
Teemaks uusaastaöö Berlinis. Tundub, et nii oligi. Sellisel juhul on see lausa kohutav.
Brüsseli jõulupuu põletamine on Berlinis toimuvaga võrreldes väike nali:
https://www.youtube.com/watch?v=LVqrujmHsAY
amatöör 8. jaanuar 2016 07:32
Pole seal midagi vapustavat, see on murdosa sellest, mis ajakirjandusse imbub ja sedagi mingi eksituse läbi!

8. jaanuar 2016 00:28
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
pagulastele 8. jaanuar 2016 01:23
võib ju teada anda, kus nad oma armastuse leida võivad
võibolla loodab eesti rahvale 8. jaanuar 2016 09:27
et nemad saadaks tema aadressi ?
Kahjuks ootab 8. jaanuar 2016 00:07
....tànu meie poliitikutele ka Eesti naisi moslemite saabumisel samasugune tulevik.Kurb,aga tòsi....
Worst Hessel 7. jaanuar 2016 23:57
... 8. jaanuar 2016 07:30
Demokraatia ruulib 7. jaanuar 2016 23:18
Laske aga tulla, teevad viimasedki paigad pasaga kokku!
to Foob 7. jaanuar 2016 22:59
Foob pole vist endale selgeks teinud erinevaid religioone.Üks neist on islam.Ja käimas on islami invasioon Euroopasse, kui sa veel pilti endale selgeks teinud pole..Ja kui sa tead,mis on "invasioon"..
Video Berliinist! 7. jaanuar 2016 22:36
Vaadake, kui palju on neil hulgustel relvi! Kindlasti pole kõik mängupüstolid! Ega siis ilmaasjata ei taheta eurooplastelt relvi ära korjata. Tšurkad aga vilistavad selle peale, nendega ei tehta midagi, kui ka neilt illegaalne relv leitakse!
http://mvlehti.net/2016/01/07/katso-mita-berliinissa-tapahtui-uutenavuotena/
ehhe 7. jaanuar 2016 22:26

ikka 7. jaanuar 2016 22:22
uskumatu kassitapp, neile saab osaks sama karistus ajnult, et sitakarva allah ei aita ja põlevad põrgus
ziidiuss 7. jaanuar 2016 21:41
Alleaa,alleaa, eestlased,me reageerime üleeee, äiu-äiu...
7. jaanuar 2016 21:32
Tallinnas on ühistransport tasuta-tulge Tallinnasse.
Värdjad 7. jaanuar 2016 21:22
Eestimaad maha müüma isamaalised sead.
MAAMEES 7. jaanuar 2016 21:19
See mis praegu toimub on stiihiline tegevus ,pean silmas kuritegevust millega tegelevad need migrandid .Need kes on saabunud euroopasse konkreetse eesmärgiga alles sulanduvad ja on ootel ,et vastavalt käsule hakata tegutsema organiseeritult ja relvastatult .Need terrori rünnakud mis on siiani toimunud on eelmäng sellele ,et tahetakse vallutada ja allutada terve euroopa massidega .Tegelikult polegi moslemitel teist varianti ega vöimalust kui massidega vallutada sest kui rünnata söjaliselt siis astub terve euroopa vastu ja pole vöimalust aga kasutada ära tsiviilelanikud on ainuke lahendus sest teatakse ,et nönda nimetatud tsiviilelanike ei aeta ehk tagasi ja ammugi ei kasutada relvi moslemitest tsiviilelanike vastu .Fakt ,et kogu seda tegevust kordineeritakse igati ,sest kui suuremates euroopa riikides panna tome terroriaktid siis sellega tahetakse juba tekitada paanikat ja hirmu rahva hulgas .Seoses moslemitega ei ole tegemist mingite gängidega vaid koraani järgi tegutsevate rühmitustega ,kes on töenäoliselt saanud korraliku väljaöppe .loogiline ,et terroristide hulgas on osa tsiviilelanike keda kasutatakse kilbina ja kattevarjuna euroopasse jöudmiseks .Huvitav on seegi fakt ,et need nönda nimetatud vaesed pagulased on varustatud heade nuti seadmetega rahapakidega .Alustuseks tuleks konfiskeerida neilt igasugused side vahendid ,mis samuti piiraks nende tegevust .Mingit löimumist vöid midagi sarnast ei ole mötet lootagi neilt koraani kummardajatelt .
naine 7. jaanuar 2016 21:05
huvitav, mis pärast niisugust asja ahvidest Lasnamäe bussis järgi jääks...
Kas 7. jaanuar 2016 20:59
luua rahva omakaitse igal pool?
Lumememm 7. jaanuar 2016 22:09
Alar1 7. jaanuar 2016 20:58
Merkel plaksutab kindlasti käsi - seda ta ju tahabki.

Loomakari Europpast välja 7. jaanuar 2016 20:56
Surmanuhtlus neile mustadele metskoomadele....need pole ju inimesed, kes nende merkelite ja junkerite ja hollandide kutsel Euroopat hävitavad.
Millal Euroopa ärkab ja kasvõi sõjaväega need mustad jätised välja ajab?
ää 7. jaanuar 2016 20:54
enam pole küsimus kas lubada näo katmine, vaid kõigile naistele kohustuslikuks.
gg 7. jaanuar 2016 20:46
Norras vägistatigi rongis ära ja veeti endaga kaasa ka ja vägistati kuskil korteris edasi. Meie meedia pole neid juhtumeid siiani kajastanud. Selline naiste ahistamine on juba pikaajalisem trend olnud.
aastavahetusel 7. jaanuar 2016 22:05
ajasid Austrias 8 kuni 10 mehelised migrantide karjad naisi taga.
Need 7. jaanuar 2016 20:37
värdjad tuleb kohapeal maha lasta aga mitte nendega kohtulikult tseremoonitseda. Muud keelt need nn. " pagulased " ei tunne. Meie " suured pagulaste eest seisjad " pole päevagi moslemitega kuskil koos viibinud ega elanud niiet pole ime kui nad sellist iba suust välja ajavad kui tänasel päeval poliitikute suust tuleb.
pilgats õhkab 7. jaanuar 2016 20:34
peaks peeglisse tõsiselt vaatama, kas pakse naisi ka ikka vägistatakse
reede 7. jaanuar 2016 20:13
Ah et nulltolerantsiga mees Mikser säutsus jälle Teadmiseks et saksa armee on 10000 meest ega saa hädapäraste ülesannetegagi hakkama mis meie aitamisest saab juttu olla Süüriasse lappisid 6 lendavat kirstu kokku et pärast saaks olla osaline jahisaagi jagamises Sel aastal saame Saksamaal näha äärmiselt ebameeldivaid sündmusi
nh 7. jaanuar 2016 20:09
tegemist on ilmselt euroametnike, sh ka kallase, kui tranpordiministri möödalaskmise ja lühinägelikkusega- ühiskondlik transport tuleb varustada emaste kitsede ja eeslitega!
mari 7. jaanuar 2016 20:03
Nende kultuuris nad ju ei olegi süüdi. Mingi naine on üksinda õues- loomulikult odav võimalus... Ja see, et neid on juba nii palju, annab neile ka julguse. Aga ega meil ju osad inimesed ei usu, teevad laule, korrutavad rassismist. Hale!

Memm 7. jaanuar 2016 19:43
Meilgi mindi nüüd vägistajaid ja tapjaid siia tooma.Varsti on nad siin 1300 midagi + rohkemgi veel
pro 7. jaanuar 2016 19:33
Rootsis mõrvas Gebru nimeline metslane teda majutanud pere 7 a tütre. http://www.anonymousconservative.com/blog/swedish-migrant-slits-7-year-old-girls-throat/
Meie sallijad peaksid politseis end heaga arvele võtma.
PS. Tervitusi avandile!
Brunn 7. jaanuar 2016 19:32
Nõuka armees lõunamaalased nikerdasid 12-16 aastaste koolilastega-loosi läksid nii poisid kui tüdrukud. Seksi tehti raha eest-lugu maksis kolm rubla. Kuid asi läheb aina nõmedamaks. Hea et eesti ärkab ja loodame et saame ilma läbi. Tegelikult tuleb neid sisse ka praegu aga mingite nippidega , keegi müüb eestit raha eest. Kujutame ette et Tallinnas bussis-trammis käib raju seks. Talunikud ärge looke abi peale moslem sigu ei salli ka koeri ja vägistab su naise kui oled näiteks poes.
ranno 7. jaanuar 2016 19:32
mina juba muretsesin omale relva ja ei kõhkle seda ka kasutada.allahh on saast
juuda agenda 7. jaanuar 2016 19:31
Eesti valitsemise käsiraamat on "Siioni Tarkade Protokollid", sobib suurepäraselt ka valitsuskoalitsioonipoliitikute kukeaabitsaks. Sionistlik poliitika on kõike muud kui edasiviiv, riisub riiki ja rahvast (orjastamisprotsess), teenib ainult juudate huve ja rahakotti ning on põlisrahvale moraalselt ja füüsiliselt hukatuslik. Näpuotsaga poetatakse teri ka Eesti poliitikutest juudanahkadele valitsuskoalitsioonist ja meediajuhtidele… hävitava töö eest on preemiaks ettenähtud , aunimetused, ordenid ja kõrgepalgalised kohad juudate endi juures Brüsselis.
Osa alljärgnevast toimub meie silme all juba täna ja praegu. Meie poliitikuid ja meediategelasi on pandud iseennast ja Eesti rahvast hävitama, enamgi veel, valitsuskoalitsioon meedia toel teeb seda piinlikku püüdlikkusega, üritades selgeks teha, et see on Eestile parim ja ei saa olla enam paremat asjade kulgu…
Islami organiseeritud invasioon on kõigest vaheetapp veel hullemale, tagasihoidlikke ja rahuarmastavate põliselanike füüsilisele ellimineerimisele. Kindlasti ei hakka moslemid uskmatutele koertele pensionit maksma…sellist idioodijuttu aetakse praegu Eesti meedias, et neid on vaja sisse tuua selleks, et oleks pensioni-ja maksumaksjaid.
ADL presidendi ( http://en.wikipedia.org/wiki/Anti-Defamation_League ) Abraham Foxman'i ( http://en.wikipedia.org/wiki/Abe_Foxman ) kõne Siioni Vanemate Teisel Kongressil New Yorgis 1998. aastal.
”Džentelmenid!
Tervitan teid esimese Siioni Vanemate õpilaste kokkusaamise saja-aastasele juubelile pühendatud kohtumise puhul.
Oleme saavutanud kõik sihid, mille formuleerisime meie esimesel kohtumisel sada aastat tagasi. Meie juhime valitsusi. Meie tekitasime vastuolud meie vaenlaste vahel, sundides neid üksteist hävitama.
Me tõesti sundisime vaikima meie kriitikud ning me olemegi rikkaim rahvas Maal.
Ma räägin valge rassi surmast. Me oleme täielikult hävitanud niinimetatud aaria rassi enesesäilitamise võimalused.
On aeg tunnistada, et valge rass hääbub geenide segunemise ja praktiliselt nullini viidud sündivuse läbi.
Me kõik oleme nautinud paljukordselt üle kogu maailma näidatud kaadrites nägemust viimastest valgetest lastest, kes mängivad koos mustanahalistega; ja me teame, et see on valge rassi hävingu lõpusirge. Me oleme võimelised põrmustama iidse ja puhta aarialaste vereliini säilimise üleskutsetega ALTRUISMI JA VERESEGAMISELE.
Meil on ka agressiivsemaid plaane, mille eesmärgiks on valgete järgmise põlve hävitamine iga hinnaga. Me tahame, et iga valge isa häbeneks oma valgeid lapsi ja toodaks segaverelisi.
Meil tuleb tarvitada oma mööjujõudu oma rassipuhtust säilitada püüdvate valgete meeste ja naiste segadusseajamiseks. Uues ühiskonnas on nende saatuseks kividega surnuksloopimine.
Goide ühinemise vältimiseks tuleb neid tappa ja vangistada.
Me saame valge rassi täielikus lõpus olla täielikult kindlad alles siis, kui tajumisvõimeliste valgete laste mõistuse purustamine on moondanud nad nende endi hävitajaiks. Sedatüüpi samme on juba krooninud edu. Nende mehed pole enam iseseisvad inimesed.
Lugupeetud äravalitud, teie ja teie esivanemad on küllalt rüganud selleks, et olla veendununud: valge rassi saatus ongi meie kätes.
Kärvaku aarialastest sarviliste lojuste kari! ”
P.S ADLE (Euroopa) liikmed on reformierakond ja keskerakond ehk valitsev erakond ja kontrollitud opositsioon (natuke nuriseb ja uriseb,aga juudavõimule tegelikku ohtu ei kujuta) , kellele on pandud ülesandeks Eestis tõetruult demokraatiat mängida
Huvitav.... 7. jaanuar 2016 20:45
....nad on ju ise ka valgest rassist, tahavad siis ise ainult olla valge rass?
noh lisaks ka 7. jaanuar 2016 20:50
väikese lõigu rabi Mendel Shneersoni ettekandest:"3.Nüri slaavi rahvus ei saa aru,et kõige hirmsamad fasistid-on need,kellest kunagi ei räägita kuuldavalt aga organiseerib justnagu kõike demokraatlikke norme järgides(nagu presidendi valimised).Vastupidi,me teeme sõnast „fasist“ sõimusõna. Seda ahelat hakkab kartma igaüks,kelle peale me selle riputame! Me teame väga hästi,et natsionalism tugevdab rahvust ja teeb seda tugevaks. Sõna „internatsionalism“ on vananenud ja enam ei tööta nii,nagu varem.Me vahetame selle „üldinimlike väärtustega“,mis on sisuliselt üks ja seesama. Me ei lase tõusta mitte ühelgi natsionalismil ja need natsionalistlikud liikumised,kes püüavad viia rahvast meie diktaadi alt välja,me hävitame tule ja mõõgaga,nagu seda tegime Gruusias,Armeenias ja Serbias.Selle eest meie kindlustame oma natsionalismi ehk sionismi õitsengu,aga täpsemalt juudifasismi õitsengu,mis oma varjatuse ja võimsuse poolest on ülifasism.Ega asjata ÜRO peaassamblee 1975 aastal võtnud vastu resolutsiooni,kus asetas sionismi,kui ühe kõige“ räigema rassismi ja rassilise diskrimineerimise vormiks“,kuid kasutades meie võitjalikku mõjujõudu kogu planeedil,muutis ÜRO oma otsust 1992 aastal.Selle rahvusvahelise organisatsiooni muutsime meie oma relvaks,et võtta võim kõikide riikide ja rahvaste üle. 4.Slaavlaste populatsiooni me jätame ilma tema rahvuslikust eliidist,kes määrab maa arengut ja progressi.Lõppkokkuvõttes ka ajaloo käiku.Selleks me alandame nende hariduslikku taset-juba lähima 5 aasta jooksul me sulgeme pooled instituutidest ja teises pooles hakkame õppima meie.Laseme sinna veel armeenlasi,tsetseene,mustlaseid ja teisi taolisi.Me taotleme seda,et slaavlaste maade valitsustes oleks võimalikult vähe põliselanikke,keda me vahetame välja juutidest eliidi vastu. Massiinformatsiooni asutustesraadios,televisioonis,trükis,kunstis,kirjanduses,teatris ja kinos me vahetame järkjärgult rahvuslikud kaadrid meie või äärmisel juhul kosmopoliitsetega. Tulevikus me humanitieerime hariduse,mille tulemusena aju parema ja vasaku poolkera struktuurne mõtlemine saab vähendatud ja ..."Pikemaltsellest,mida arvab Simon Peres asjast,Shneersoni venemaa projektist,kuidas sionistid varastavad triljoneid,Jahve väljaütlemised VanasTestamendis ja palju muud leiate https://www.youtube.com/watch?v=kb8kP0F2XA4
tolerant 7. jaanuar 2016 19:19
saatke need artiklid lobjakale-aunastele...
rIKI 7. jaanuar 2016 19:50
Lobjaks 7. jaanuar 2016 19:09
Paistab, et sõjapõgenikud on Rootsimaal tapmisteg hoo sisse saanud, esialgu veel väikeste loomakeste peal.
Need värdjad varastasid Slottsskogeni lasteloomaaiast väikses kitsetalle - vägistasid teda ja panid elusalt põlema.... Vaene loomake pandi magama suurte vigastuste pärast. Lugu ise siin:
http://mvlehti.net/2015/12/14/pikkukili-siepattiin-raiskattiin-ja-yritettiin-polttaa-goteborgissa/
No mis mõrvarivärdjad on siiakanti saabunud, need ei ole inimesed!
http://mvlehti.net/2015/12/15/muhamettilaiset-tappoivat-silpoivat-ja-nylkivat-kissan-ruotsissa-hymys...
http://mvlehti.net/2015/12/11/tama-sotarikollinen-on-suomessa/
http://mvlehti.net/2015/12/16/video-muhamettilaiset-kiduttavat-kanin-hengilta-k-18/
Lisan siis veel ühe mamude (maahamuuttajat e. immigrandid) õudsa teo - elusa küüliku närimine ja nülgimine http://mvlehti.net/2015/12/16/video-muhamettilaiset-kiduttavat-kanin-hengilta-k-18/
Siis eestmaalsed näevad, mis meestega on tegu - kass, kitsetall ja küülik, ükski loom ei pääse nende tapjate käest, kuidas nad tapatööd naudivad.
http://reis.postimees.ee/3440665/haid-joule-ei-ole-enam-poliitiliselt-korrektne-soovida?utm_source=reis.postimees.ee&utm_medium=button_article&utm_content=3440665&utm_campaign=fb_social
Rootsis peksid migrandid surnuks gay mehe, pannes enne talle selga naise riided ja seejärel sidusid kaela ümber surnud mao. Politsei leidis Maroko (seal riigis on homoseksualism illegaalne) migrantidelt ka videosalvestuse mobiilist.
http://www.express.co.uk/news/world/627786/migrant-crisis-migration-Sweden-kill-gay-man-womens-clothes-snake-neck-Sweden
19:35, 7. jaan 2016-le 7. jaanuar 2016 21:45
Issaannnd!!!
Mul on tunne, et vanglad saavad olema täis m e i e mehi...
Vot... 7. jaanuar 2016 20:47
....nende endiga tulex sama teha!!!!
angela akbar 7. jaanuar 2016 21:50
kurb on see et me pole enam iseseisev riik vaid neetud euroliidu liige kus pudikeelne vanatädi nimega angela neid killereid maale toob. jumal kaitse eestimaad !!!!! see on see ameerika demokraatia maaletoomis vili. selle kõige kürval breivik ja aadolf tunduvad juba väga normaalsed tegelased...kahjuks

irw 7. jaanuar 2016 19:09
vanatädi ,,majanduse elavdajad,, tegutsevad
wtf? 7. jaanuar 2016 19:06
Mis mõttes vapustus? Euroopasse tulevad sajad tuhanded üksikud noored mehed. Millised on nende võimalused endale tüdruksõpra leida kui arvestada nende keeleoskamatust, vaesust ja sotsiaalsete oskuste puudumist? Nullilähedased. Täiesti loogiline, et nad hakkavad vägistama. Äkki mõni liisikoikson või lennakuurma tahab vastu vaielda?
Memm 7. jaanuar 2016 19:53
Järelikult pole meile seda muslimite armeed vaja.MIKS neid tuuakse EESTISSE. Ojuland ,keda ma ei pea parimaks poliitikuks, ütles kohe ja otse et mustad minema .Oi kuidas siis rahvas hukka mõistis.
aga rahval on vaja tapjaid ja vägistajaid. 7. jaanuar 2016 20:08
kui need spetsialistid kohal on tööd tegemas,siis rahvas röögib : SAVISAAR TEGI,PUTIN TEGI.
Ega meie ei tahtnud.
naine to wtf 7. jaanuar 2016 23:55
Lennakuurmal ja liisikoiksonil ja edainesettil ja kindlasti ka kairevilgatsil oleks ikka miskit varrukast võtta ja öelda. Saastad sellised.
miki 9. jaanuar 2016 22:29
Pidid ju ikka kõrgelt haritud sillaehitajad, õpetajad, arstid olema...
q-oraakel 7. jaanuar 2016 19:03
Sellist Eestit meie migrandipropagandistid eesotsas presidendi ja peaministriga soovivadki.
Foob 7. jaanuar 2016 18:58
Mis pagana vägistamisfoobia on meediat tabanud ? Seal kahtlus teises kohas kahtlus. ei ole need nn.pigid sugugi suuremad vägistajad kui meie enda kaasmaalased. Uurige stastikat.
wtf? 7. jaanuar 2016 19:09
Hea meelega uuriks statistikat. Oskad soovitada kust leida statistikat Lääne-Euroopas toimuvate vägistamiste kohta, kus oleks toodud ära kurjategijate rass, rahvus ja päritolumaa?
Soome ja Oslo koos allikaviidetega 7. jaanuar 2016 19:34
onneparl.blogspot.com.ee/2015/09/paadipogenikest-xxviii-soome-naiste.html
Soomes on vägistamiste arv kuue aastaga suurenenud 87%. Vägistamiste suhtarvud uuringus Maahanmuuttajat rikosten uhreina ja tekijöina 2010-2011 näitavad, et immigrantrahvastiku kuritegevuse tase oli vägistamiskuritegudes ligi kaheksa korda suurem kui põlisrahvastiku üldine kuritegevuse tase. Veelgi suuremaks lähevad käärid kui vaadata vägistajate päritolu: Aafrikast pärit kurjategijate tõenäosus on 16 korda kõrgem ja Põhja-Aafrikast ning Lähis-Idast pärit kurjategijate tõenäosus 17 korda kõrgem kui soomlase puhul. Erinev on ka kuriteoks langemine: kui soomlase ohver on reeglina tuttav ja seostub alkoholiga, siis Aafrikas ja Lähis-Idast pärit kurjategijad on kained ning ründavad võõraid.
onneparl.blogspot.com.ee/2015/07/paadipogenikest-xiv-pogenike-teemalise.html
Vägistajate osakaal Oslos 2010 norralaste seas oli 0,01% (50 isikut / 429000st); Pakistanist pärit vägistajate osakaal 0,04% (9/ 21000), Iraagist pärit vägistajate osakaal 0,11% (8 / 7100), Leedu kodanike arvu kohta andmed puuduvad, Marokost 0,08% (6 / 6900), Afganistanist 0,18% (5 / 2700). St antud aastal oli tõenäosus langeda Oslos mitte kohaliku, vaid välismaalase taustaga vägistaja ohvriks 4 korda suurem Pakistanist, 11 korda suurem Iraagist, 8 korda suurem Marokost või 18 korda suurem Afganistanist pärit isikute puhul.
fsaf 8. jaanuar 2016 10:23
täielik lollus! tundub, et arvudega käiakse ringi täpselt nii, kuidas on kasulik. kui oslos oli 50 norrakast vägistajat ja igasugu mustanahalisi või muid tšurkasid kokku 28, siis on ikka suurem võimalus, et sind vägistab norrakas. vägistatu jaoks ei ole oluline, kui palju on neid norrakaid kokku ja mitu protsenti moodustavad vägistajatest norrakad kogu norrakate rahvaarvust. paraku moodustasid need vägistajatest norrakad 64% kõikidest vägistajatest...
foobile 7. jaanuar 2016 19:55
pole küll kuulnud-lugenud, et eestlased kedagi bussis või rongis vägistaksid, kuskohast sa võtad?
Murakas 7. jaanuar 2016 22:09
Paljude varasemal ajal toimunud ja varjatud kallaletungide, vägistamiste, aastavahetusel Saksas uustaastaööl toimunud grupiviisiliste seksuaalvägivalla juhtumite valguses võib päris kindlalat väita, et need pigid on kordades suurem oht valgetele naistele kui valged mehed. Üksikuid väärastunuid võib iga rahvuse hulgas leiduda, kahjuks, praegu Euroopasse tunginud mustade meeste massi teod räägivad rassivihast valgete vastu, selle väljenduseks ongi valget naiste alandamine.
Kinnisilmi laulsid tolerantide koorid oma sallivusest ja hoolivusest, et neid vaesekesi tuleb aidata - karm reaalsus aga näitab, et ei hooli need noored pagulasmehed sellest - vastuseksoli just selline tegevus nagu toimus Kölnis jm linnades. Ja need on alles esimesed viljad vastutasuks suurele pagulasarmastusele.
to: foob 8. jaanuar 2016 11:30
Kas Te tõesti räägite tõsiselt?
Lobjaks 7. jaanuar 2016 18:57
las pagulased lõimuvad. Oli see vast rassist see naine. Taavi vajub naise pärast maa alla kohe, et kätte ei annud.
Lobjaks 7. jaanuar 2016 18:57
las pagulased lõimuvad. Oli see vast rassist see naine. Taavi vajub naise pärast maa alla kohe, et kätte ei annud.
m 7. jaanuar 2016 18:54
Jube rassist see prantsuse naine. Võiks ikka natukenegi mõista pagulaste kombeid ja nende rasket saatust.
Murakas 7. jaanuar 2016 22:20
"Ole salliv!" ütles hunt jänesele enne kui ta nahka pistis.
Seega võiks siis naised olla sallivad tumedate pagusaspoiste suhtes - nad rikastavad ühsikonda. Nu, naissoost tolerastid, kus te olete oma ühislauluga?
Jah 8. jaanuar 2016 14:25
"Ole salliv!" ütles hunt jänesele enne kui ta nahka pistis.
Seega võiks siis MEHED olla sallivad tumedate pagusaspoiste suhtes - nad rikastavad ühsikonda. Nu, MEESSOOST tolerastid, kus te olete oma ühislauluga? Miks mitte hoopis nii ?

??? 7. jaanuar 2016 18:46
Survestati? Kes survestas? See tuleks uurimise käigus välja selgitada. Sest kui see vastab tõele, siis peaks selge olema, et kogu see kuritegevus on organiseeritud ja kellegi poolt koordineeritud. Põhjust võib aimata - psühholoogiline rünnak, lääne elanike ärahirmutamine.
Imestan, et selliseid pärast karistuse kandmist Euroopast välja, tagasi koju ei saadeta. Kõik, kes on sooritanud kriminaalkuriteo. Vägistamise, vägistamiskatse, röövimise või tapmise, varguse, kelmuse või kehavigastuste tekitamise puhul näiteks. Kui esimesed tuhanded tagasi kupatatakse, siis see distsiplineeriks ka teisi. Teadmine, et karistamatusel on lõpp,
raadiost täna kuulsin 7. jaanuar 2016 19:03
et saksa seaduse järgi võib asüülitaotleja tagasi saata, kui ta saadab korda teo, mille eest saab vähemalt aastapikkuse vanglakaristuse. sellest järeldan, et muidu ei võigi saata. ja no üle aasta saab seal vist ainult mõrva eest? kui ei ole 40 suve elanud "17"aastane ehk alaealine. lahe seadus. aga oma rahvale tahetakse teha seadus, et vihakõne eest vangi.
ammu teada 7. jaanuar 2016 19:50
Saksamaa on täiesti sakslaste vastane maa. Kui sakslane jääb pensionile, siis tema pensioni suurus sõltub otseselt tema palgast, mille pealt ta on aastaid makse maksnud. Immigrantide pension on pandud sõltuma laste arvust. Sest reeglina on nad sots toetusi saavad indiviidid. Saksamaal on elu neil ilus.
jo 7. jaanuar 2016 18:46
ja tuleb meelde ka üks poolearuline eesti soost naisterahvas, kes oli ära pöörand islamisse, et küll ikka need moslemid on head ja örnad inimesed, ei tee kärbselegi liiga....
TROLL 7. jaanuar 2016 20:11
no neid on ikka enam kui üks,kes jutlustavad islamist kui armastuse usust.
Noh,seda nemad ei ütle,et armastus on tapmise vastu
ltd 7. jaanuar 2016 18:44
keelake aga relvad ära ning tassige seda inimrämpsu "teeme head ja oleme tolerastid!" sildi all sisse. euroopa peaks munad alla võtma ning kogu selle sisserännanud rämpsu toore jõuga tagasi viima. eesti naised armastavad keskmisest eurooplasest omajagu paljastavamaid ja litsakamaid rõivaid kanda ja kui tõmmude kontsentratsioon on piisaval tasemel, siis hakkab neid naiste vastu suunatud vägivalda ja vägistamisi siin lademetes olema. ole tervitatud, multikultuurne liberaalne tolerastide ühing nimega euroopa!
7. jaanuar 2016 19:28
lollid olevat eriti kiimalised ja eestis on neid piisavalt, tolerantsed peaks kepiabi hakkama orgunnima, et normaalseid need ahvid ei vägistaks.
Jaan 7. jaanuar 2016 18:40
Huvitav,et euroopa ametnikud nii rumalad on,et ei saa aru mis toimub?See on sm Putini uus plaan vallutada euroopa ilma sõjata.Venemaa rahastusel toimub see invasioon!Pimedad olete.Miks meie eurosaadikud sellest aru ei saa.Osa tuuakse venemaale sisse ja saadetakse üle piiri eestisse,soome norrasse jne.
Väga kurb 7. jaanuar 2016 18:52
Sa oled väga haige inimene...
Kuidas sellised mõtted tulevad?
Kas hääled peas räägivad seda sulle?
kahjuks 7. jaanuar 2016 20:39
on see võimatu,sest Venemaal puudub oma riiklik pank.On vaid pank "Venemaa",mis on erakätes ja kelle omanikke ei suuda tuvastada isegi vene eriteenistused.Kui Vene riik soovib kuhugi raha suunata ,ei tohi ta oma rublasid otse kasutada,vaid peab ostma dollareid ja need siis rubladeks vahetama.Samuti ei ole ühendriikidel oma raha,dollarid ameerikas kuuluvad eraisikute grupile.Trükipressid on nende käes ja nad võivad raha trükkida,kuipalju jaksavad ja kasutada seda,kuidas iganes soovivad.
soss 7. jaanuar 2016 18:39
Te toote loomad euroopasse ja loodate et nad hakkavad inimese moodi käituma??? Ülim naiivsus. Loodan, et eesti seda viga ei tee, see on enesehäving. Meenub u 20a tagune aeg, kus eestis oli vaid 3 neegrit. 2 neist istus vangis ja 1 laulis. A mis nüüd?
ära... 7. jaanuar 2016 19:20
...solva loomi. Loom on usaldusväärsem ja 1000000X suurem sõber kui moslem.
vanamees 7. jaanuar 2016 18:38
vihaseks teevad sellised uudised. ahvikari euroopast välja.
Meie tulevik 7. jaanuar 2016 18:36
See näitab millised idioodid poliitikud on. Ainult väga rumalad inimesed saavad arvata, et toome sulelisi ja karvaseid siia ja kõik on ok.
! 7. jaanuar 2016 18:50
Ilmselt loodavad meie poliitikud sedasi suuri eurotoetusi. Ning küllap sellelegi koht leitaks. Ja kiitust ning õlale patsutamist veel pealekauba.
Alles eile 7. jaanuar 2016 19:03
teatas sm.Mikser tähtsa näoga, et peame frau Merkelit "aitama" - kuna tema on oma "armsate pagulaste" hulka ära uppunud, peame osa Saksamaa pea peale pööranud saastast endale võtma, muidu Merkel "ei tule meile appi, kui meie vajame". Mida see allakäinud Saksamaa meid aitab? Mikser on näidanud ennast täielikult õppimisvõimetuna.
lihtne 7. jaanuar 2016 18:35
Karistuseks m... maha lõigata sellistelt!
Tolerant 7. jaanuar 2016 22:12
Mina lõikaks võimalikult pea ligidalt....

vanamees 7. jaanuar 2016 18:34
no seda oli juba ammu arvata,ega sellistest ahvidest iialgi inimesi saa. ei loe et riided seljas on. loomad jäävad ikka loomadeks. kahju,et poliitikud sellest aru ei saa. vihkan neid pagulasi.
rainz 7. jaanuar 2016 18:57
vihkan meie poliitikuid kes neid nii hirmsasti siia tuua tahavad
Talgud 7. jaanuar 2016 18:33
Nendest juhtumitest saame kuulda vaid murdosa.Muuseas, nii Prantsusmaa kui ka Saksamaa on osa samast Euroliidust kuhu ka Eesti on kuidagimoodi sattunud ja tegelikult puudutab see ka meid siin.Inimlikust aspektist puudutaks see niikuinii.
Me teadsime.. 7. jaanuar 2016 18:29
... seda kogu aeg, et nii juhtub. Ainult pimedusega löödud valitsused ajavad oma joru.
SEE ON LAIM 7. jaanuar 2016 18:27
Afgaanid lihtsalt tahtsid metrooga Kabuli sõita . Hakkas ära tüütama see roiskunud läänemaailma jälk õhkkond . Alandlik moslem küsis vaikse häälega ja ääretult tagasihoidlikult ühelt kristlasest ............., et MITMES PEATUS ON KABUL ? Saades vastusek sainult IGAT MOSLEMIT solvava vastuse , et see RONG ON PARIISI LÄHIRONG , ei jäänud poriga täisloobitud moslemil mitte midagi üle , kui see tohutu alandus maha pesta . Aga kuna sellele afgaani dzentelmenile oli isa õpetanud , et iga kristlasest valge naine on looma staatuses , aga mida teeb iga õigeusklid moslemist dzentelmen loomaga ? ÕIGE ! Algul vägistab ja siis tapab .
Kalmer50 7. jaanuar 2016 18:27
Võtke rõigas, ootab pikisilmi uut musta armukest
vägistamistööjõud 7. jaanuar 2016 18:27
Aeg oleks väljuda sellest avalikust eupeldikust,mida keegi ei taha koristada !
Teadja 7. jaanuar 2016 18:22
Euroopa liit kulutab sadu ja sadu miljoneid eurosid nendele pagulaste heaolule,et nad siin endid mugavalt ja mõnusalt tunneksid.Esiteks hakkab neid tänu idanaabri sõbralikule hävitustööle veel rohkem ssia tulema.Teiseks kasutavad seda avatud võimalust ka muude araabia riikide kodanikud ,kes ostavad endile valedokumente ja pürgivad ka siiapoole.Selle äri pealt teenivad omakorda jälle nii võltsijad kui ka ületoojad.Huvitav,et neid huvitab just külm ja kargevõitu euroopa,mitte kaunis heal järjel aafrika teatud riigid.Kas siis tõesti on võimatu sulgeda see euroopa liidu välispiir.Ma arvan ,et siiamaani mängisid siin ikka mõne suurriigi huvid.Hirmus mõelda,kas siis nende usk soosib sellist naiste mõnitamist,märatsemist,põletamisi jne.
õige uudis 7. jaanuar 2016 18:22
Tõlgime uudise tolerastide keelde, saame selgemaks ka: paha valge naine üritas vägistada gruppi vaeseid õnnetuid tudengitest turiste.

iroonia 7. jaanuar 2016 18:21
Evelin Sepp ju eile naeris Martin Helme välja, naiste vägistamisjutu peale!
Mida pole, seda pole!
AAMEN!
Ja-jah 7. jaanuar 2016 18:35
Selge see,et seda Seppa nad ette ei võta...
pole usklik 7. jaanuar 2016 19:06
kui oleksin, palvetaksin, et sepp ja hellrand ikka ette võetaks. ja võimalikult jõhkralt.
Ando 7. jaanuar 2016 18:42
Mida see Sepp siis säutsus?
to Ando 7. jaanuar 2016 18:49
et Martin Helme külvab inimeste hulgas paanikat ning ajab ebanormaalse inimese juttu.
mis teha, kui 8. jaanuar 2016 14:46
neid naisteta ebaproportsioonis sisse lastakse. On kaks võimalust, kas piiril rõõmukerad maha või tuleks neile bordellide külastamiseks tasuta talongid jagada ja see Evelin võiks seal ise poosi sisse võtta. Ega need murjamid inimese moodi naiste käest seda küsida oska. Pole ime, kui õige peatselt on nii nagu 9 kuud peale 9.maid 1945, kui vabastajatest vägistatud saksa naised massiliselt abortre ja enesepappe tegid.
ei 8. jaanuar 2016 17:03
sa ei saanud vist aru, ta ütles, et iga rahvuse seas on lurjuseid. hetero enamus ongi kriminaalne igal pool maailmas. jäledad elukad.
eks ta ole 7. jaanuar 2016 18:20
aga meie mädarõigas on suusapuhkusel, sest Eestis ei ole vaja midagi muuta.
ment 7. jaanuar 2016 18:20
See on alles algus! Imege näppu edasi Brüsselis. Oleme sallivad? Eraldage hundid lammastest. Kindlasti on põgenike seas abivajaid,kuid see mass mis liigub siia poole on hirmuäratav. Ärgake lõpuks.
Ka---- 7. jaanuar 2016 18:19
....meie hamstrinägu,oma kambaga,on osaline selles ja kõigis tulevastes vägistamistes ja kuridegudes,mida ta kallid pagulased teevad.
maali 7. jaanuar 2016 18:16
poeg jäi tulematta.õudne varsti siin ka.
7. jaanuar 2016 18:16
ma ka ei taha neid, aga pole mõtet ka nõmetseda koguaeg, et tulge siia ja tulge siia...........krt mingu sinna,kust nad tulnud on ja tõmmelgus eal. maha tuleks lüüa üldse sellised v...d
vaat 7. jaanuar 2016 17:28
kutsume aga siia meil liiga rahulik