Maailm

Soome politsei: Kölni laadset massiahistamist plaaniti ka Helsingis (63)

LISA KOMMENTAAR

Soome on parem! 10. jaanuar 2016 12:16
Soome politsei ei lasknud Brüsseli poolt pealesurutud murjameil oma naisi röövida ja vägistada. Aeg oleks värdjad üldse Aafrikasse tagasi viia!
kõik 9. jaanuar 2016 00:26
on õudsed irvitajad ja ütlejad siis aga baari tuleb 9 alzeerlast ja keegi ei tee midagi aga peaks
Sarnane juhtum oli Kreekas 2002? 8. jaanuar 2016 19:03
saage aru 8. jaanuar 2016 14:38
neid salajuute on teisigi,eriti meil 24. jaanuar 2016 15:53
vaadake,palju veel neid tuleb kiki juurde pirukat mäluma.
8. jaanuar 2016 13:56
tagasi, tagasi kõik, ei hakka need mustad ei tööle ega makse maksma, vägistavad -tapavad viimased maksumaksjad. vIIMANE AEG PÜSTI TÕUSTA JA END KAITSMA HAKATA
8. jaanuar 2016 13:15
Napakad olete. Midagi ei kavandatud, nad ongi sellised. Valge inimene on USKUMATU KÕNTS ja valge naine omgi HOOR, sest ta ei kata oma nägu ja julgeb mehele silma vaadata, järelikult tahab seksi. Kus nüüd korraldati kabistamise maailma meistivõistlused. See on ja see jääbki nii, jõudu, burkad selga!
8. jaanuar 2016 13:20
Just, mis te arvate et sealpool liikunud rahvas muidu nende vastu on! Üks, mida tulijatele lubatakse on see , et valge naise eest ei pea midagi maksma ja valge naine seksib kõigiga. Ja aidsist saab ka lahti valge naisega seksides
Sinisilm, Topelt 8. jaanuar 2016 10:17
Jälgide üle Euroopa kõoki uudiskanaleid, jääb tõesti mulje, et tõmmude tulnukate kambad ei ohusta suurt kedagi, mõned pipiseigad muidugi välja arvata.
Tehelik probleem on lisaks äpardunud poliitikale psühholoogiline: tulnukaid teatavasti põliskodanike poolt ei armastata ja neid see häirib ning püüavad siis meid ennast armastama sundida. Paraku on osa võimalusi juba käest lastud, sest isegi Tallinnas näeb üha sagedamini luurava pilguga noori musti mehi. Politseid asi ilmselt ei huvita, et kasvõi nende isikudokumente kontrollida.
!!!!! 8. jaanuar 2016 11:05
Muidugi. Kui hingelist armatust ei saavutata, siis kas või füüsilistki. Ja eesmärk õigustab abinõu.

naine 8. jaanuar 2016 09:51
Maamiis 8. jaanuar 2016 09:50
abinõu 8. jaanuar 2016 07:19
ahvid kokku korjata ja soojale maale tagasi saata.
RT 7. jaanuar 2016 22:35
Äkki on see moslemite tava uusaasta ööl naisi silitada? Kuidas need naised tõmmudele ikka nii ligi sattusid? Soovisid äkki nunnudele pagulastele liiga lähedalt head uut aastat?
jep 8. jaanuar 2016 09:40
me võime nn irvitada kuid saab ka vallutada ilma laskudeta relvast. Piisab kui tuleb siia noortest meestest jõugud ning terroriseerivad lääne inimesi ning ütlevad et nad on pagulased ja oma maal oli raske. Kallid riigipead- JÄTKE rahvas rahule. teie ise ja teie lähedastel on ihukaitsjad kes teid kaitsevad ,meid tavainimesi ei kaitse keegi. Mäletan põhja eestis aegu aastatest 1975 kui eesti noored ei julgenud üksi väljas õhtul käia -minu klassivend peksti muu rahvuse poolt tol ajal haiglasse. Praegu on veel jubedam. Sihtmärgiks on naised kes end kaitsta ei suuda. Tol aastatel astusid siiski poisid poiste vastu-tüdrukuid ei puudutud. See mis praegu toimub on üle mõistuse-tehke silmad lahti poliitikud ja nn sallivad inimesed
ÄKKI 8. jaanuar 2016 14:42
on meil tava aastavahetusel kuusk tarre tuua, selmet mitte röövida ja vägistada
Rõivas Co tooge neegrid oma majja _ jätke rahvas rahule
juuda agenda 7. jaanuar 2016 18:19
Eesti valitsemise käsiraamat on "Siioni Tarkade Protokollid", sobib suurepäraselt ka valitsuskoalitsioonipoliitikute kukeaabitsaks. Sionistlik poliitika on kõike muud kui edasiviiv, riisub riiki ja rahvast (orjastamisprotsess), teenib ainult juudate huve ja rahakotti ning on põlisrahvale moraalselt ja füüsiliselt hukatuslik. Näpuotsaga poetatakse teri ka Eesti poliitikutest juudanahkadele valitsuskoalitsioonist ja meediajuhtidele… hävitava töö eest on preemiaks ettenähtud , aunimetused, ordenid ja kõrgepalgalised kohad juudate endi juures Brüsselis.
Osa alljärgnevast toimub meie silme all juba täna ja praegu. Meie poliitikuid ja meediategelasi on pandud iseennast ja Eesti rahvast hävitama, enamgi veel, valitsuskoalitsioon meedia toel teeb seda piinlikku püüdlikkusega, üritades selgeks teha, et see on Eestile parim ja ei saa olla enam paremat asjade kulgu…
Islami organiseeritud invasioon on kõigest vaheetapp veel hullemale, tagasihoidlikke ja rahuarmastavate põliselanike füüsilisele ellimineerimisele. Kindlasti ei hakka moslemid uskmatutele koertele pensionit maksma…sellist idioodijuttu aetakse praegu Eesti meedias, et neid on vaja sisse tuua selleks, et oleks pensioni-ja maksumaksjaid.
ADL presidendi ( http://en.wikipedia.org/wiki/Anti-Defamation_League ) Abraham Foxman'i ( http://en.wikipedia.org/wiki/Abe_Foxman ) kõne Siioni Vanemate Teisel Kongressil New Yorgis 1998. aastal.
”Džentelmenid!
Tervitan teid esimese Siioni Vanemate õpilaste kokkusaamise saja-aastasele juubelile pühendatud kohtumise puhul.
Oleme saavutanud kõik sihid, mille formuleerisime meie esimesel kohtumisel sada aastat tagasi. Meie juhime valitsusi. Meie tekitasime vastuolud meie vaenlaste vahel, sundides neid üksteist hävitama.
Me tõesti sundisime vaikima meie kriitikud ning me olemegi rikkaim rahvas Maal.
Ma räägin valge rassi surmast. Me oleme täielikult hävitanud niinimetatud aaria rassi enesesäilitamise võimalused.
On aeg tunnistada, et valge rass hääbub geenide segunemise ja praktiliselt nullini viidud sündivuse läbi.
Me kõik oleme nautinud paljukordselt üle kogu maailma näidatud kaadrites nägemust viimastest valgetest lastest, kes mängivad koos mustanahalistega; ja me teame, et see on valge rassi hävingu lõpusirge. Me oleme võimelised põrmustama iidse ja puhta aarialaste vereliini säilimise üleskutsetega ALTRUISMI JA VERESEGAMISELE.
Meil on ka agressiivsemaid plaane, mille eesmärgiks on valgete järgmise põlve hävitamine iga hinnaga. Me tahame, et iga valge isa häbeneks oma valgeid lapsi ja toodaks segaverelisi.
Meil tuleb tarvitada oma mööjujõudu oma rassipuhtust säilitada püüdvate valgete meeste ja naiste segadusseajamiseks. Uues ühiskonnas on nende saatuseks kividega surnuksloopimine.
Goide ühinemise vältimiseks tuleb neid tappa ja vangistada.
Me saame valge rassi täielikus lõpus olla täielikult kindlad alles siis, kui tajumisvõimeliste valgete laste mõistuse purustamine on moondanud nad nende endi hävitajaiks. Sedatüüpi samme on juba krooninud edu. Nende mehed pole enam iseseisvad inimesed.
Lugupeetud äravalitud, teie ja teie esivanemad on küllalt rüganud selleks, et olla veendununud: valge rassi saatus ongi meie kätes.
Kärvaku aarialastest sarviliste lojuste kari! ”
P.S ADLE (Euroopa) liikmed on reformierakond ja keskerakond ehk valitsev erakond ja kontrollitud opositsioon (natuke nuriseb ja uriseb,aga juudavõimule tegelikku ohtu ei kujuta) , kellele on pandud ülesandeks Eestis tõetruult demokraatiat mängida
A.H. 7. jaanuar 2016 18:17
No vahi saa, mis kuramuse korralagedus. Kes küll lubas politseile selliseis andmeid avaldada? Kuhu küll kõiksallivate multikultlastest tolerastide silmad vaatasid? Kus oli riiklik tsensuur? ;)...............;);)
Tuhat musta 7. jaanuar 2016 18:15
tuli Helsingisse kohalikku rahvast mõnitama ja - mitte ühtegi kinnipeetut. Kusagil on see jutt ikka väga poliitiliselt korrektseks tsenseeritud.
nähh 7. jaanuar 2016 23:32
selmet ennast avalikustanud, organiseeritud ja käsu korras tegutsevad, terroristid rajalt maha võtta ja kuradi vanaema juurde läkitada, anti miskine saamatu kommionu perfoomans
tagasitee 7. jaanuar 2016 17:52
Mismoodi nad vabastati, kas saadeti tagasi sinna, kust nad olid tulnud, või lasti soome tänavatele jälle lahti lapsi ja naisi jahtima, soome politsei peaks neile andma ainult üheotsapileti ja see on Iraaki või Afganistaani, kummaline, et nemad kavatsevad seda ja teist, röövimisi, vägistamisi ja mida iganes veel ja nendega ei võeta midagi ette, kas nad tulidki siia meie lapsi ja naisi mõnitama, või on sõjapõgenikud, igatahes sellised organisaatorid tuleb kohe otseteed tagasi saata, sest kui ei austata selle riigi korda, kuhu nad saabusid, siis pole sellistega midagi peale hakata, kurjategijaid pole siia euroopasse vaja.

ää 7. jaanuar 2016 17:48
ühesõnaga tavaline asi hakake harjuma.
selle kolmeks taotud eestiga. 7. jaanuar 2016 17:35
Et nagu kui see aasta veel miljoni omale sisse lürbivad neid külalisi, siis peaks suursaksa küll nii tugevaks olema muutunud, et piirid on suletud ja uus mark käibele lastud.Et küsiks mida siis meie sallivad pealikud peale hakkavad ja kuhu liikuma.
danke söön 7. jaanuar 2016 17:20
8. jaanuar 2016 01:43
Kuidas vene poller nn. pagulastega tegeleb. Oleks euroopal millest eeskuju võtta https://www.youtube.com/watch?v=G2a6-1UD1kI
jep 8. jaanuar 2016 09:51
vot nii!!!!! ja nii peabki. siis teavad et nemad pole peremehed. Sellel hetkel annan küll au venelastele. Tublid
Pole 7. jaanuar 2016 17:07
....hàda,vòtke aga moslemeid karjakaupa vastu ka tulevikus. Varsti olete ise pagulased... 🐍
. 7. jaanuar 2016 17:30
Täpselt minu mõte.. mõte juba liigub, kas vaja asju pakkida ja kuhu poole- kas Venemaale kaugele kaugele või Ameerika poole k.a Lõuna-Ameerika. Krt...oleks siis inimestelt küsitud, mis arvate..kas võtame, kui palju võtame, mis saab kui võtame? Tutkit, öeldakse, et olge vait ja kannatage... krt kui Merkel ise ära vägistatakse pagulas kamba poolt, siis sama päeva õhtuks on 10 000 laeva/lennukit pagulasi täis topitud ja tagasi saadetud.
7. jaanuar 2016 20:49
seda see vanaeit tahabki, ja talle ei aita, ikka vähe ! probleemide eest ei saa üldiselt pageda, nendega tuleb võidelda enamasti. näit. hambavalu eest ära joosta ?
. 7. jaanuar 2016 21:08
No mina kui naine küll ei soovi, et mind hakatakse siin vägistama.. ja ka mu tütart. Kui siin asi ikka väga hulluks läheb, siis ükski normaalne inimene ei jää siia riiki... aga kuna selgeltnägija ei ole, siis me ette ei tea mis toob. Viimse hetkeni muidugi loodame, et need tõpramad ;pagulased; siia ei satu.
tt 7. jaanuar 2016 17:06
Üle pooled ahvid jätsid naised maha ja nüüd tahavad keppi saada
alf 7. jaanuar 2016 17:05
Kui eesti võtab riiki pagulasi-migrante , siis on peatselt need sündmused ka Tallinnas. Piisab paarist "lehmatüdrukust" ja mutt. Lendavad kõik.
tom 7. jaanuar 2016 16:51
See polnud "häire",vaid peaproov millekski suuremaks.
Ahv 7. jaanuar 2016 16:43
Kölni juhtum on piisav põhjus kogu see rämpsrahvas tagasi saata või oodatakse veel miskit krõbedamat? On täiesti selge, et see ei jää viimaseks ja kogu see pornograafia laieneb mööda euroopat laiali. Mingu võidelgu see saastakari oma kodumaa vabaks, aga paraku sellistele jätistele ning argpüksidele pole oma kodu püha! Julgust jätkub neil ainult naiste kallal vägivallatseda, kõvad tegijad omast-arust.
no kui 7. jaanuar 2016 17:32
isegi kontsertsaali täie inimeste tapmine kuulirahega ei olnud põhjuseks mõrvarrahva väljasaatmiseks, mis need vägistamised ja tavalised mahalöömised siis. Igapäevane lugu täna Euroopas, ei panda enam eriti tähelegi. Keda see huvitab? Mitte EL ametnikke.

kippar 7. jaanuar 2016 16:37
Kas keegi veel kahtleb,et see immigratsioon on riikide valitsuste poolt juhitav tahtlik tegevuskava.Hiljemalt järgmise aasta lõpuks oleme samas seisus kui soomlased ,rootslased
. 7. jaanuar 2016 16:20
No kurat küll, kas tõesti oli raske kõik need raiped tagasi saata, kui tulema hakkasid üle mere? Nüüd pole muud teha, kui suured müürid ette ehitada ja iga üks kui pagulane tikutulega otsides tagasi oma süüriasse saata. Ennem, kui terve Euroopa naised ära vägistavad ja kõik maha tapavad. Kaua nad ootavad, ma ei saa aru..mida nad ootavad, et rohkem juhtuks asju vist.
oi,rassist k.15_59 ja taavid ja tommyd lausa marus 7. jaanuar 2016 16:14
pekkad jäid heast ilma ja nemad peavad soomlaste pärast häbenema,maa alla vajuma,punastama .
Lausa juuubeeeee
rassist, kes vihkab igast rassist inimesi :D 7. jaanuar 2016 15:59
vihkan avandisuguseid ja moslemeid, vot selline rassist olen. nähavärvil pole vahet.
jube 7. jaanuar 2016 15:55
kassajärjekorras ronivad selga vägisi.....nyhivad seljas... ometi olen kole ja paks.
. 7. jaanuar 2016 15:48
Nähtavasti toimus samasugune asi ka Stockholmis , Malmös ja Göteborgis . Lihtsalt sellest me ei tea mitte midagi , kuna Rootsi valitsuse käsu järgi pidi Rootsi politsei aitama araablastest vägistajatel Rootsi naistel ilma kärata pükse maha võtta . OH SVERIGE !!! IGA PERVERDI UNISUS !
8. jaanuar 2016 10:18
Rootsis vägistati ka poisse.
??? 7. jaanuar 2016 15:46
Kas see ei tõenda, et nii Kölni kui ka Soome pagulasi juhitakse ühest staabist?
ei või olla 7. jaanuar 2016 16:15
need kõik ju süütud kõrilõikajad ,need sõjapõgenikud ....
süsimust iroonia 7. jaanuar 2016 16:22
Just! See staap asub Mekas Kaaba kivi all :D

dongding 7. jaanuar 2016 15:38
Aga olgem ausad, kindlasti oleks euroopanaiste hulgas ka kabistatud saamise huvilisi. Aga tuleks esmalt huvitatud osapooled kokku viia. Mitte teha seda suvsliselt. Ma pakuks mönele ettevötlikimale inimesele siit äriidee, kohtinguportaal pagulasmeestele ja yksikutele mehepuuduses euroopa naistele. Ma olen enam kui veendunud, et huvipuudust poleks. Liitumistasu maksavad loomulikult ainud jöukad valged naised. Asjal oleks jumet, böi mis? See kiirendaks ka liidu iibeprobleemi lahenemist. Huvitatud osapooled tuleks lihtsalt kokku viia. Ma siiralt lootsin, et ka meile tuleb mingi hulk noori ja tahtmist täis löunamaa mehi. Aga tutkit, aint mingid perekonnad:s
liane 7. jaanuar 2016 15:58
Salliv Eesti on see sobiv portaal. Uue loomiseks puudub karjuv vajadus.
dingdong 7. jaanuar 2016 15:31
Ah, et yleeuroopaliselt organiseeritud. On merkelile ja teistele äärmustolerastidele veel töendeid vaja, et söjapögenike asemel laamrndavad liidus lihtlabased organiseeritud ktiminaalid. Aina vähemsallivam olen.....
Targutades targemaks? Eks proovime: 7. jaanuar 2016 17:01
Kui keegi neid naiste ahistamisi ülepea organiseeris siis olid need neonatsid, üldse natsistlikult meelestatud "huvigrupid" Saksa politseist on selliseid kahtlusi läbi imbunud. See , et tegutsesid "pagulased" see pole mingi näitaja, raha eest ollakse valmis naistele kätt püksi ajama või taga ajama, rääkimata ühest teisest "ajamisest" Kõrvalt vaadates paistavad need sündmused küll "liiga stiihilised, et stiihilised olla" aga, et pagulased massiliselt said "peapöörituse vabadusest" - see pole vähemalt nende huvides kuigi kasulik ja seepärast ma arvangi, et natsionalistide käsi võib mängus olla küll.
Aga "peapööritusel vabadusest" on ka oma tõde sees - pagulased islamimaailmast on üldjuhul oma kodumaal naiste ja seksi suhtes islamiseaduste kohaselt kõvasti piiridesse suletud ja kui Euroopa kohta arvatakse, et siin on iga naine lits keda suvaline mees käperdada võib, siis pole mingi ime kui seda "vabadust" tunda tahetakse. Seesamune ongi see "peapööritus vabadusest" (Stalin rääkis peapööritusest edusammudes) eks pea vöib pöörlema hakata muilgi põhjusil.
A.H. 7. jaanuar 2016 18:22
Kui neonatsidel lastaks sama vabalt ja karistamatult tegutseda kui pabulastest mustp*rsetel, oleks kogu Euroopa juba ammu selle saastakarjast kui neid toetavatest tolerastidest puhas!
helmut 7. jaanuar 2016 21:12
No sina oled ikka täitsa värdjas,uskumatu.Läen pühapäev kirikusse ja palvetan,et vähemalt 10 pruunlast sulle p... trukiks ja hiljem ära nüliks.Väärakas selline
Lohti Abjakas 7. jaanuar 2016 15:28
Kõigepealt tuleb kindlaks, teha, olid need ikka pagulase või hoopis soomlased.
Ja taolised uudised tuleks üldse keelustada, see on kui üleskutse lintšimisele.
Las pagulased kabistavad.
Harjuge ära!
ahto lörts 7. jaanuar 2016 15:56
see on uus reallsus! harjuge! pealegi pole see ju tõendatud, et kabistati või vägistati, on olnud juhus, kus vaese pagulase peale valetati. Seega võib ka seekord olla hoopis organiseeritud kuritegu, mille ohvriks pagulased, kes sõjast räsitud, nüüd veel langema on sunnitud. valelikud valged naised kättemaksuks, et neid polegi tahetud vägistada, tegid valekaebusi! ja üldse on need uudised kontekstist välja rebitud. need toredad mehed on rohkem eurooplased kui valge rämps. selliste vihakõnede eest tuleks vangi panna kogu eesti rahvas.
dingdong 7. jaanuar 2016 15:27
Hehe, huvitav, mis siis takistuseks sai? Vbl see, et murjamite käsi lihtsalt ei töusnud soome naisi katsuma:)? Ometi kord tuli pigem tagadihoidlik välimus naisterahvastele kasuks! Vöi pelgasid nad soome naiste kanget useloomu, kes oleks nendele tohlamitele lihtsalt yle tahi.virutanud! Vöi tuli ka kasuks kylmem ilm, kuumad poisid lihtsalt minetasid taolises kylmas tegutsemisvöime. Olgu kuis on, pagulasinvasiooni suhtes peame kyll enda kylma kliimat ohtralt tänama. Kylm on hea igasugu taudide ja parasiitide ja muu nuhtluse vastu
Niisiis... 7. jaanuar 2016 15:24
Niisiis saavad Saksas ja Soomes elavaid pagulased juhiseid ühest ja samast allikast. Pole ju just eriti usutav, et kahes erinevas riigis asujad üksteisest sõltumatult ühesuguse ,,häire" tekitamise plaani võtsid. Omavahel kooskõlastatud näib see asi igal juhul. Küsimuseks jääb, mis on nende järgmine ühine ettevõtmine.
Ma vabandan muidugi kõigepealt Avandi , moslemi kohaliku rakukese , burkafännide ja de luna ja teiste temasuguste järglaste ees , mu jutt on vist väga rassistlik ? 7. jaanuar 2016 15:42
Kogu see MASSIMIGRATSIOON oli organiseeritud ! Tõelised abivajajad virelevad edasi põgenikelaagrites Türgis , Jordaanias . See ON ALLES ALGUS ! Järgneb rida terroriakte . Pakun välja , et kasutatakse kas keemilist või bakterioloogilist relva . Islam on kaotanud Kristlikule maailmale ja kättemaksuks hakatakse külvama kaost .
800 7. jaanuar 2016 17:43
miljonit soovib tulla Euroopasse, 500 milj on kohe-kohe teel. Tänud Merkel- juncker paarisrakendile ja järeljooksikutele, me oleme Euroopa kaotanud.
naine to Niisiis... 7. jaanuar 2016 15:50
Eks näis, mis järmisena plaanis...esialgu kombatakse nn leebemate tegudega piire, et siis pauk ära panna! Siin pole kahtlustki, et üle-euroopaline organiseeritud kaltsupeade vennaskond on tegustemas ja Merkel ja muud loomad seda kõike soosimas. Usun, et polnud käsku uusaastaööl vägistada, et mitte väga üle piiri minna, aga ju mõni sõdur ei pidanud vastu ja einoh, sellest polnud ju midagi, vahistatud pole kedagi. Nii et plaan töötab ja tõrstab taaskord, et Euroopas puudub nende suunal karistamine! Lubatud on kõik!!!
7. jaanuar 2016 21:02
isis praalib pidevalt, kuidas ta on saatnud oma sõdijaid siia ja mida need muudkui tegema hakkavad. tappa ja vägistada, röövida, - mida muud te veel loodate !
Ex-soomlane 7. jaanuar 2016 15:23
Esiteks, kõik sisserändajat kel pole isiku töendavad dokumentid -> vanglasse
Mädättäjät Merkel, Juncker, Sipilä -> Nurnberg2 kohtusse.
maxs 7. jaanuar 2016 15:12
Ju oli ilm külm ja ei seisnud allahi soovil.