Eesti uudised

Mustamäel rööviti juveelikauplust (4)

Liis Vaksmann, 7. jaanuar 2016 13:52
Pilt on illustreerivFoto: TIINA KÕRTSINI
Kolmapäeval kella 17 ajal röövisid kaks meest relvataolise esemega ähvardades Tallinnas Mustamäe teel asuvast juveelikauplusest umbes 50 000 euro väärtuses ehteid.

Röövimise hetkel poes kliente ei viibinud ja keegi vahejuhtumi käigus viga ei saanud. Põhja prefektuuri isikuvastaste kuritegude teenistuse vanem Rait Pikaro sõnas, et relvastatud röövidele reageerib politsei alati suurte jõududega.

"Praegu teadaolevalt ei olnud küll tegemist tulirelvaga, ent vaatamata sellele suhtume äärmise tõsidusega kõikidesse väljakutsetesse, kus kellegi elu või tervis võivad olla ohus."

Samuti kinnitas ta, et relvastatud röövide puhul tehakse üldjuhul varem või hiljem kahtlustatavad kindlaks.

"Seejuures ei ole vahet, kas kuriteo toimepanemiseks kasutatakse tulirelva või mõnda muud eset. Selle juhtumi puhul on uurijad teinud head tööd ja aktiivsed menetlustoimingud jätkuvad. Sündmuskohalt kogutud tõendid ja jäljed annavad lootust kahtlustatavad kiiresti tabada," lisas Pikaro.

Politsei palub kõigil, kes nimetatud piirkonnas eile midagi kahtlast juhtusid nägema, anda sellest teada telefoninumbril 514 8936 või hädaabinumbril 112.

Samal teemal

02.12.2015
Kolm eesti pätti lähevad juveelipoe röövi eest Inglismaal vangi
23.10.2015
Valga juveelivarga saagist on osa kätte saamata
20.10.2015
Kolm juveelivarguses kahtlustavat Valga noormeest on kinni peetud

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee