Maailm

Link videole!

Kölni aastavahetuse õudusi kogenud neiu: nägime, kuidas meeste kamp hakkas naist taga ajama (140)

LISA KOMMENTAAR

A.H. 8. jaanuar 2016 22:40
See naine, keda saasta ja kõntsakari taga ajas oleks pidanud kiiremini jooksma, ütles ju Kölni linnapea, frau henriette rekker: "Alati on võimalik hoida meeste käeulatusest kaugemale." Ha-ha-ha-ha-ha-ha-haa
Ants 8. jaanuar 2016 21:38
Kus olid saksa mehed? Vaatasid kodus telekat, samal ajal, kui naised tõmmudega aastavahetust tähistasid?
JA VEEL AHJUALUSELT 8. jaanuar 2016 11:52
Pagulaste mõõde võtab teise mõõtme, teades et Merkeli- muti ema on juut
ahjualune 8. jaanuar 2016 11:44
Kahjuks ei mäleta , mis oli selle kõrge III Reichi ülem, kes ütles enne poomist Nürnbergis
"KUNAGI TEETE MULLE SIIN EUROOPAS AUSAMBA"
john 8. jaanuar 2016 13:33
liane 8. jaanuar 2016 14:41
Göring mürgitas end öö enne poomist.
Baldhur 88 8. jaanuar 2016 21:01
Selle targa mehe nimi oli Hermann Göring. Ütelus oli sõnastatud natuke teisiti, mõte jääb küll samaks. Ka ei poodud teda. Ametlikult kasutas mürki enesetapuks???
Egle 8. jaanuar 2016 10:55
Selliste koht ei ole Euroopas. Mõistlik oleks kõik Kölni praegused pagulased üheotsapiletiga tagasi saata- see oleks ehk väike hoiatus teistele!!!
inimesed moelga veidi ka oma peaga 8. jaanuar 2016 10:06
niimoodi voigi tulla ww3 soda seda just tahaktse kui vihane vaenu edasi jatkama nende suunas nad pole pahad inimsed meedia on ara osteud ja pole mingi sonaoigust nagu snowden ise ytles
alf 8. jaanuar 2016 07:11
Uskumatu ,kui seniilsed võivad olla need inimesed , kes ei saa aru pagulaste ohtlikkusest. Need isikud on isegi ohtlikumad ,kui pagulased ise. Ainukene lahendus on nad võimu juurest kõrvaldada. Eestis alustame Rõivase ,Ilvese ,Mikseri jt. kooseluseaduse pooldajatest.
täiesti.... 9. jaanuar 2016 20:37
..uskumatu , millised jäle-jõle olendid Eestit juhivad!No nende "pidu"enam kaua ei kesta!
jaja 8. jaanuar 2016 05:06
üks neist ahistajatest ütles politseile, et neisse tuleb sõbralikult suhtuda, sest Merkel kutsus neid, Saksamaale, nii igatahes kirjutati ERR uudistes, aga Lobjaka-sugustele argumendid ei mõju, tema vaevleb oma kinnisideede käes. Igatahes kirjutati täpsemalt neis ERR uudistes, kuidas kõik toimus ja politsei oli täitsa jõuetu.

!!! 8. jaanuar 2016 03:29
See vaene lollike ei saanud asjadest lihtsalt aru, läks paanikasse oma ettekujutlustest mingitest teda seksuaalselt ahistavatest meestes. Need olid ju vaid Süüriat saabunud spetsialistid. Professorid ja naistearstid. Nemad tegid pühade puhul ainult naistele günokoloogilist läbivaatust ja emakakaela vähi sõeluuringut. Täiesti tasuta, humanitaarabi korras, pühade puhul. Aga need hüsteerikud! Kes see võis kll arvata, et nad heategudest sedavõrd valesti aru saavad!
Minna 8. jaanuar 2016 00:01
Kõik Euroopa naised peaksid riigilt tasuta saama pisargaasi ja elektrisoki aparaadi. Need peaksid lausa kohustuslikud olema kaasas kanda!!!
KÕMM 8. jaanuar 2016 15:21
Gaas ja šokk jääb nendele lahjaks tina on vaja anda.
TÕEGA NÄKKU 7. jaanuar 2016 23:45
Kiiremas korras tuleks kõigis EL riikides luua vastupanuliikumine, sest pagulaste väljaastumised ohustavad rahvusriigi eksistenssi.Ka Eesti riik peaks taoliseks liikumiseks olema juba täna valmis, homme on hilja .Ka meie Põhiseaduses on rahval , kui kõrgemal võimukandjal kohustus oma riigi hoidmiseks mis tahes vahenditega kui olukord seda nõuab. Sinna kuulub ka valitsejate reeturlik tegevus
Tolerants 8. jaanuar 2016 03:39
Igasuguste ekstremistlike vastupanuliikumiste suhtes rakendavad riigid varsti oma jõustruktuure. Politseid, julgeolekujõude, prokuratuuri, kohut, vanglaid ja kui vaja, siis kas või relvajõude. Ei mingit isetegevust, natsionalismi ega korralagedust! Kas saab siis rassistidel lubada ja lasta kalleid, kutsutud külalisi solvata ja terroriseerida?
7. jaanuar 2016 22:52
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
8. jaanuar 2016 16:03
Ära mäkerda end haisva keemiaga, lihtsalt ütle naistele, et annad neegritele puhkust ja kabista terviseks!;)
nojah aga 7. jaanuar 2016 22:36
no ei ole eesti noored kutid ka paremad... mäletate kui möni aeg tagasi kamp teismelisi ühe alaealise tüdruku metsa lohistasid ja oma hmm... teatud kehaosad talle suhu surusid? önneks tüdruku söbranna kutsus politsei ja peale oraalse ahistamise asi edadi ei läinud - aga hoolimata sellest et köik kutid kokku korjati, ei saanud keegi neist karistada, sest nende argument kohtus oli et nad ei tahtnud teda seksuaalselt ära kasutada vaid roppude väljendite kasutamise pärast karistada. noh nagu väike omakohus vöi nii.... nii et noored mehed on köik samasugused, olenemata millisest kultuuriruumist pärit... kui ikka vöimalust ja karistamatuse tunnet on, siis tehaks kambas igasuguseid asju ära...
nojah nojah, aga 8. jaanuar 2016 01:28
saad isegi aru, et sellised juhtumid on ikka pigem harv nähe ja kui üldse, siis pigem salaja ja siis on natuke seda mõõdet ka sees, et ei ole vaja tibidel igale poole kampade lähedale ronida, aga SEE, mis praegu toimub on ju uskumatu!: AVALIKULT võetakse naised-tüdrukud ette ja mitte kogemata või mingi ootamatu kokkusattumise toel, vaid SIHILIKULT. Nii ei julge ju naisena enam üldse midagi! Kes siis poes käib, trenni läheb, lapsele lasteaeda järgi - see EI OLE NORMAALNE! Ja tuua siia võrdluseks üks erandlik juhtum - no ei päde!
Meie oleme elanud kaua omal maal, aga nad on ALLES SAABUNUD ja juba irvitavad meie seaduste üle ja rüvetavad. See on nii kohutav, et süda läheb pahaks.
Meie kultuuris ei ole ka sellist üleüldist kambavaimu. On, aga mitte massiliselt: Ja ngu õigesti ütlesid, kambas ongi kõige oudsemad asjad juhtumas, aga neamd ju ongi kõik üks kollektiivkultuur, kus üks idioot ees ja teised järel. Oma peaga mõtlemist ei harrastata üldse. Jäkk :(((((((
nojah aga 8. jaanuar 2016 08:53
ok, siin veel üks näide siis. vene ajal oli meil koolis mingi tsiviilkaitse öppus, mingi 200 last klassidest 6-8 olid keldris. keegi kustutas mingiks 10ks sekundiks tule ära - kohe hakkasid tüdrukud kiljuma, tuli välja et suur hulk poisse haakas paari lähedalseisvat tüdrukut kabistama. Ja ütleme nii, et ikka päris isiklikest kohtadest katsuti. tegu oli ühe tallinna kesklinna kooliga. kambavaim vöi siis selline massiline karilooma psühhoos löi poistes välja. ja seda juhtub igas kultuuriruumis - tsivilisatsiooni kiht on inimestele tegelikult väga öhuke. tösi küll, teatud maades on see eriti öhuke ja ei ole nendest maadest siia noori mehi vaja.... aga satuvad ka eesti, saksa jne noored mehed hoogu kui nad kambas ringi jölguvad ja karistamatuse tunne on
Lobjakale 7. jaanuar 2016 21:51
Paistab, et sõjapõgenikud on ka Rootsimaal tapmisteg hoo sisse saanud, esialgu veel väikeste loomakeste peal.
Need värdjad varastasid Slottsskogeni lasteloomaaiast väikses kitsetalle - vägistasid teda ja panid elusalt põlema.... Vaene loomake pandi magama suurte vigastuste pärast. Lugu ise siin:
http://mvlehti.net/2015/12/14/pikkukili-siepattiin-raiskattiin-ja-yritettiin-polttaa-goteborgissa/
No mis mõrvarivärdjad on siiakanti saabunud, need ei ole inimesed!
http://mvlehti.net/2015/12/15/muhamettilaiset-tappoivat-silpoivat-ja-nylkivat-kissan-ruotsissa-hymys...
http://mvlehti.net/2015/12/11/tama-sotarikollinen-on-suomessa/
http://mvlehti.net/2015/12/16/video-muhamettilaiset-kiduttavat-kanin-hengilta-k-18/
Lisan siis veel ühe mamude (maahamuuttajat e. immigrandid) õudsa teo - elusa küüliku närimine ja nülgimine http://mvlehti.net/2015/12/16/video-muhamettilaiset-kiduttavat-kanin-hengilta-k-18/
Siis eestmaalsed näevad, mis meestega on tegu - kass, kitsetall ja küülik, ükski loom ei pääse nende tapjate käest, kuidas nad tapatööd naudivad.
http://reis.postimees.ee/3440665/haid-joule-ei-ole-enam-poliitiliselt-korrektne-soovida?utm_source=reis.postimees.ee&utm_medium=button_article&utm_content=3440665&utm_campaign=fb_social
Rootsis peksid migrandid surnuks gay mehe, pannes enne talle selga naise riided ja seejärel sidusid kaela ümber surnud mao. Politsei leidis Maroko (seal riigis on homoseksualism illegaalne) migrantidelt ka videosalvestuse mobiilist.
http://www.express.co.uk/news/world/627786/migrant-crisis-migration-Sweden-kill-gay-man-womens-clothes-snake-neck-Sweden
7. jaanuar 2016 21:15
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
mm 9. jaanuar 2016 22:28
No mismõttes selline plakat!!!??? No kuidas see on võimalik???
nn mustad mehed ongi sellised 7. jaanuar 2016 21:07
Aastaid tagasi käis Eesti naise mees, egiptlane, iga päevTallinna vanalinnas naisi lantimas. Endal tööd polnud, aga oli raha, et baaris istuda ja saaki oodata. Vastik. Küsisin, kuidas naine sellesse suhtub ja ta ütles "I will kill you" kui naisele räägin. Kohe selline reaktsioon küsimusele! Mõtlesin tagantjärele, et äkki neil oli selline nn kokkuleppe abielu, et mees pääseks Euroopasse. Vastik agressiivne tegelane oli. Seksimaias ka veel.

Aadu 7. jaanuar 2016 20:34
Sakslased ise ju tekitavad sellise seisu võttes murjaneid maale, Eesti vist tüürib ka sinna poole.
.....ja kuna eesleid ja kitsi polnud tuli kasutada kohalike naisi
nja 7. jaanuar 2016 20:55
Mingeid varguseid ega katsumisi polnud. Viidatud loomad on harjunud üksteiselt kirpe nokkima ja üritasid seda head teha ka kõrvalseisjatele. Nende poolt leitud asjad kirpe ei meenutanud, kuid olid liiga hirmsad, et neid tagasi anda.
ainult tina neile, mis muud 7. jaanuar 2016 20:57
Kas te teate looduses elusolendit, kes oma territooriumit ei kaitse? Elusolend, kes võõrad oma alale laseb, on haige ja hävib. Loodusseadus.
kuidas need laulusõnad kõlasidki....... 7. jaanuar 2016 20:17
..........kogu maa tuleb täita lastega!.......parandus MUSTADE LASTEGA.
Andku mulle andeks laulu autor, aga tegevus EU-s on selline.
7. jaanuar 2016 20:28
pole mõtet, eesti rahvas on niiii rassssisssstlik, et täidab kõik maa oma valgete lastega.
meiesugused massimõrvarid, keda klikitolerastid häbenevad pidevalt, on ennegi imesi korda saatnud, nsvl laiali löödud ja seegi saab sama.
sic transit 7. jaanuar 2016 18:26
Deutschland über alles haledaks roojaloiguks muutunud.
tjäh 7. jaanuar 2016 18:23
Tuleb meelde arutlus teemal "jõustruktuuride jõuetus". Põhiidee oli, et üldjuhul tsiviliseeritud ühiskonnas valdav enamus tagab seaduste täitmise "iseteenindamise korras", sest kogu kasvatus ja keskkond on suunatud sellele, et seadused võetakse omaks ja täidetakse. Politsei asi on tegelda pisikese protsendiga, kusjuures enamus rahvast toetab jõustruktuuri või on vähemalt neutraalne.
Kui aga suur hulk inimesi saadab seaduse ja normid pikalt (või on need üdini võõrad), ei jätku isegi politseiriigis niipalju jõude, et asju kontrolli all hoida. Tuhande "teisitimõtleja" tegemiste "humaanseks ja õigusriigile kohaseks";-) käitlemiseks oleks vaja 10-kordset korravalvurite ülekaalu: üks hetk on tegu "süütult hängiva sinisilmse inimhulgaga", siis teeb mingi kamp 10:1 kiire actioni ja hetk hiljem on jälle ainult hulk sinisilmseid hängijaid. Kusjuures - tuhande hulgas pole ühtki, kes midagi näinud oleks, loomulikult.
kahjuks on tendents sinna suunda....... 7. jaanuar 2016 18:22
........et ka Eestimaa saab üle ujutatud nende tõbrastega, tänu meie EL tallalakkujatest valitsusele, ligi 4 miljonit € ei saa raisku lasta ja raha ei haise!.
Saab olema nii, et vägistamine pole enam kuritegu vaid üks loomulik osa tegevusest, tapetakse , röövitakse, vägistatakse grupiviisiliselt, kahjuks politsei ei suuda sellist olukorda hallata ja ühel hetkel hakatakse seadusi tõbrastele meelepäraseks saagima. Nii lihtne ongi.
Nojah 7. jaanuar 2016 18:03
Politseinike poliitiliselt korrektne pläma. Ressursse napib alati, ega sellepärast ei jäeta rahvast mustade peksta, vägistada ja mõnitada. Siin on valitsejate poliitiline otsus tuua mustad sisse ja lasta neil teha mida tahes. Saavad oma korteri ja kosti ja teevadki mis tahavad.
7. jaanuar 2016 17:54
Et mõni võib pahandada Saksamaa uudiste peale? Ei või olla, Lobjakas, mis me ikka pahandame.
7. jaanuar 2016 17:53
Rätipead tulid heas usus Euroopa lõbumajja, kus neid pidid ees ootama tasuta teenused ja hüved, aga nüüd järsku naised panevad karjudes põgenema ning ei mõtlegi oma kohust täita. Arvata võib, et selline teenindus neid ei rahulda, kindlasti ootasid nad paremat teenindust. Milline häbi, vastuvõtjad!

Lugeja 7. jaanuar 2016 17:51
Rekeri sönul pole pöhjust arvata ,et rynnakute taga olid pagulased.. :)))..Ei kaitsta oma rahvast..Nightmare..
Lobjaksa 7. jaanuar 2016 17:38
nende lumpenitest naiste suud tuleb sulgeda. Samuti tuleb sulgeda kommentaaiumid, et tõde ei läheks liikvele, Meie eesti inimesed tahavad omale mingit suletud ühiskonda oma kultuuriga. IRW. Eestlastele pole midagi vaja, ei kultuuri ega sõnavabadust. Ainukesed, kes midagi väärt on, need on moslemid. Vajun häbist maa alla nii eestlaste kui ka nende vihaõhutajatest Kölni naiste pärast, Harimatud naised. Kui nad oleksid sama targad kui mina, siis oleks nad aru saanud, et need pagulased lihtsalt lõimuvad. Ja pildid telefonis tapmistest ja vägistamisest on sinna sattunud juhuslikult. See on ju loogiline. Miks peaks moslem poseerima laipade kõrval? Inimlaibad tulid ise pildile, kui moslem selfit tegi ning siis ei ole ju moslem süüdi. On ju loogiline aga meie harimatud eestlased ei oska loogiliselt mõelda, sest nad ei ole nii targad kui mina. Allah akbar
7. jaanuar 2016 17:55
Naised peavad lihtsalt ära harjuma, et nad on tasuta prostituudid, kellele õiget värvi isaahv võib suvalisel aja selga karata. Sama kehtib laste kohta. USA lennujaama politseil on ülesanne ärevas olukorras uttu tõmmata ja mitte mingil juhul sekkuda.
Austraalias on elu juba nii huvitav, et kui laps on vaktsineerimata siis riik ei maksa toetusi.
mhmh 7. jaanuar 2016 17:15
Miks teile ei meeldi üks töökas immigrant?
teisest küljest 7. jaanuar 2016 17:09
ligi 1000 meest , kes lähevad üheaegselt varastama, vägistama ja vihastama teisi - see on ju organiseeritud kuritegevus.
Tundub,et see 7. jaanuar 2016 17:01
...pole politsei,vaid arg pedekamp, kes oma rahvast ei kaitse.Mille eest sellistele palka makstakse ?? Ja politseylemal on viimane aeg end maha lasta...
7. jaanuar 2016 17:57
Neil on käitumise kohta väga täpsed instruktsioonid! Ise oled loll, kui politsei kaitse peale loodad.
Lollus on armas 7. jaanuar 2016 16:59
Ametiisikute väljaütlemised näitavad et järgmine pogromm tuleb veel räigem ja seejärel tulvad välja saksa Breivikid , Saksamaa on palju suurem kui Norra ning Breivikuid tekkib palju rohkem kui Norras.
Pole üldse väike tõenäosus et EL laguneb ja mitte Ungari või Poola pärast vaid tuumikeuroopa moraalse kollapsi pärast
Eesti uus prohvet? 7. jaanuar 2016 16:54
Metsamees rääkis sellest kõigest juba aasta tagasi oma videotes...
Vaata, mida ennsutab metsamees 2016. aastaks https://www.youtube.com/channel/UC3xlPX7X4_gR5ai6R53qMxA
7. jaanuar 2016 18:11
prohvetlusega ei ole sellel mingit pistmist, need tegevuskavad on ammu teada.
Seakatkune oskustööline 7. jaanuar 2016 16:50
Ja kindlasti on nendehulgas ka nn. merehädalistest värdjaid,keda pisarsilmil söögi alla ja söögi peale eksponeeriti.Nüüd siis näeme ,mida oskab üks keskajast pärinev inimlaadne metslane.

lörts 7. jaanuar 2016 16:50
ütles, et pagulastevastased korraldasid.
tt 7. jaanuar 2016 16:42
Metslased tahavad ka keppi saada sest üle piiri tulid suht suur kogus ahve
Teadja 7. jaanuar 2016 16:35
Aga meie valitsus ütleb ,et nad on enamjaolt kõrge väljaõppega spetsialistid ,keda euroopa ja eesti hädasti vajab?
Taavi 7. jaanuar 2016 17:46
aga need ongi need spetsialistid. Ärge levitage vihakõnet, kui te asjast midagi ei tea. Rassist selline. Kui te veel tippspetsialiste näete, siis alles näete kui rikkaks meie kultuur ja maa saab. Te ei lase üldse inimestel lõimuda, kui juba otsite politseiga. Ega ta siis moslemid midagi paha ei mõelnud. Nad tahtsid aidata neid naisi, aga naised hakkasid pükse alla ajama ja moslemeid terroriseerima. See on ju loogiline, sest merkel ütles nii. Kes olen mina, et teisiti arvata. Teen ettepaneku määrata meie presidendiks lobjakas. Tubli ja tark mees. See mees saab loomulikust tarkusest aru, et naised on ise süüdi ja moslemid tegelikult kannatajad. Issand, vajun häbist maa alla, mis rassistidest naised seal saksamaal elavad.
aitäh! 8. jaanuar 2016 01:44
kogu selle jama juures saab vähemalt tõeliselt head nalja :)
johan 7. jaanuar 2016 16:27
Ein Volk, ein Merkel, ein Deutschland. " Deutschland, deutschland über alles, pool on p.....s, pool on alles".
Saan aru, 7. jaanuar 2016 16:26
et sarnased rünnakud toimusid Saksamaa eri linnades ning midagi planeeriti ka Soomes.
http://www.infowars.com/berlin-cologne-hamburg-stuttgart-dusseldorf-new-years-migrant-sex-assault-in...
Kas ei saanud siis kuidagi ennetada? Sellise skaalaga ürituste korraldamiseks on ilmselt vaja sotsiaalmeediat. Milliseid suhtlemise äppe migrandid massiliselt kasutavad? WhatsApp jne? Oma inimeste järgi nuhitakse küll. Aga inimsmuugeldajate ja migrantide lemmikuid infokanaleid ei jälgita? Aga kui oleks mingi märksa tõsisema iseloomuga ahel-terrorirünnak? Seda ju lubati.
7. jaanuar 2016 16:19
Pagulaste kriis on esilekutsutud ülimalt lollide keskealiste või vanemate Euroopa naiste poolt (merkel, rootsi asepeaminister, saksa kaitseminister, kölni linnapea), kes tahavad näida suurte humanistidena. Oma idiootse poliitikaga on liiale mindud. Tehakse suuri sõnu ainult. Tegelikult on kogu süsteem läbimõtlemata. Kas mõnesajatuhande noore elujõus mehe aitamine on nüüd suur heategu? Samas virelevad miljonid naised ja lapsed konfliktipiirkonnas näljas ja pideva väivalla käes. Nende abistamiseks ei olen need inimesed midagi nõus tegema. Saksa kaitseminister on nõus saatma mõned rikkis lennukid ainult ...
Mikserile veel niipalju, et pagulased kujutavadki endast Euroopale suurt ohtu. Eriti kui rumala nurgaalt probleemi lahendada
No jaa 7. jaanuar 2016 16:34
Pagulaskriis on Kölni linnapea poolt esilekutsutud ? Miks küll 16:19 oma suures tarkuses juba Euroopa poliitikas tegija ei ole, vaid püüab ennast kommentaariumis naiste halvustamisega mehisemalt tunda ?
liane 7. jaanuar 2016 16:51
Naisi halvustavad ju mugavusimmigrandid. Ime, et nn. sallijad ja feministid seda taibata ei taha.
Endisel Ida-Saksamaal on islami-vastane liikumine suht jõuline ja nii nad oma facebooki leheküljel pisut kahjurõõmutsesid, et seni läänlased neid n.atsideks sõimanud, aga nüüd ise said oma argpükslikkuse eest.
Kurb, et kõigepealt kannatab nõrgem ja kaitsetum - naisterahvas ja laps. Need uued ju himustavad kõigepealt nooremat verd nais-ja meesolevusi. Sellised prverdid.
Seda sa ju tahaksid uskuda,palgaline. 7. jaanuar 2016 17:15
Jäger hoiatas, et sisserändajatevastased grupid püüavad neid rünnakuid kasutada pagulastevastase viha õhutamiseks. Said äkki nüüd rahulduse?
7. jaanuar 2016 20:39
no ma ei tea- meie valitsuses on välimiste tunnuset poolest nagu mehi ka aga ajavad samasugust hülgeloba nagu need sinu nimetatud keskealised või vanemad naised euroopas...
naine tunneb muret, et... 7. jaanuar 2016 15:58
...miks Sildna nii vagusi on?? Teised tolerastid ikka aeg-ajalt haugatavad! Miks ei kuule temalt miskit tolerantset? Kas rahanatuke ja aasta kodaniku tiitel andis juba rahulduse oma rahva kallal määgimise osas? Enam, ei viitsigi? Kahju kohe.
? 7. jaanuar 2016 16:17
Kuhu on kadunud see burkade propageerija , saarlasest uusmoslem , kes lasi endalele mingi Maroc mandariini kunnil lapsed teha ? Kus on see Võrumaa noormees , kes õpib saudias TERRORISMIÜLIKOOLIS ? Kus on KÕIK NEED , KES IGA PÄEV ON AJALEHTEDE VEERGUDEL KARJUNUD ET ISLAM ON RAHU JA ISLAM AUSTAB NAIST ?
Saksa lambakoer 7. jaanuar 2016 15:55
Tuleb hakata sõbraga jalutamas käima.Ehk siis oinakari oskab distantsi hoida.

mm 7. jaanuar 2016 15:55
Küsimus suurele ringile, mitu sakslase välimusega meest on pildil? (politsei arvesse ei lähe)
Kõik otsivad,ega suuda leida. 7. jaanuar 2016 16:57
Huvitav,peale tõmmude tolguste karja,pole ühtegi inimest näha.
minaise 7. jaanuar 2016 15:38
Politsei väidab, et ta ei jõudnud kõikide abivajajateni. Kindlaks tehtud kahtlusaluseid on ainult kolm, ja jutt on massilisest rünnakust naiste vastu, kus väidetavalt osales sadu ründajaid. Kusjuures kedagi ei ole vahistatud. Mis kasu sellisest politseist? Või on teisest rassist inimestele oma krimikoodeks?
Tõepoolest 7. jaanuar 2016 15:21
kus on Saksa mehed - meie Nato-liitlased,kui nende tütreid ja naisi ning emasid linna kesksel väljakul politseinike silme all käperdatakse ja vägistatakse?!
no 7. jaanuar 2016 19:37
Pidutseda neil naistel kõlbas ilma valgete meesteta, miks siis kaitsta ennast ise ei jõua?
miks 7. jaanuar 2016 15:21
meie sallivad on vait ja pole võtnud seisukohta. Kas nad kiidavad heaks saksamaa kuriteod.
naine to miks 7. jaanuar 2016 15:36
Muidugi pole võtnud seisukohta. president ei saa meid hetkel manitseda, sest on ilmselt mesinädalatel, peaminister aga olla jälle rentinud sõpsilt eralennuki ja teeb hetkel lõbusõitu. Ära muretse, küll hiljem saame teada nende säutsumise kaudu sotsiaalmeediast, et neil oli meie pärast ikkagi häbi, et jukgesime toredate poiste tegude vastu miskit kobiseda. Uudistest jookseb üldse ju hetkel ilmselt nn vastukajaks läbi see vale, et kolmest pabulasest keelduti, aga targu jäeti mainimata, mitu aksepteeriti või koguni nõuti siia Eestisse tulema!!
Keda see kotib? 7. jaanuar 2016 15:09
Linnapea naisel on turvamees.
kippar 7. jaanuar 2016 15:19
Brunn 7. jaanuar 2016 15:03
Kommidest selgub et eestlane on pisut aru saama hakanud. Saksa naised väljakul ja omost mehed kodus kleidid seljas. Ehk ei juletudki välja minna või käpuli maas. Karta on et vägistati hulgi abielunaisi kuid koju naastes ei saa seda ju ometigi mehele rääkida. Kardan et islami protsess on pöördumatu . Teada on et massiga saab nii mõndagi. Soomes pidi olema neil oma pomo ja vennaskond ehk maffia kes esitab palju riiki saab siseneda. Kui valitsus et lepi siis on pommid ja terror käivitamisel. Saksamaal oli see varem . Merkel võttis hoolega kuid näe mingi jõuk vedas alt ja näperdas naisi. Küll see maha vaikitakse ja naised ju ise süüdi.
armsad sakslased 7. jaanuar 2016 15:02
saatke pensionile see riigijuhist pudikeelne vanatädi... päästke oma riik ja rahvas imbatsillide käest
juhm 7. jaanuar 2016 15:01
Mul on tekkinud mulje, et aastaid pagulastega tegelenud Kölni linnapea kannatab mingit sorti Stockholmi sündroomi all. Teistmoodi ei ole võimalik ta väljaütlemisi põhjendada.
See on muidugi mu isiklik seisukoht, mis võib olla ekslik.

no 7. jaanuar 2016 14:56
vähemalt on Kölni linnapea selgelt oma seisukoha võtnud. Hoiatades saksa naisi eemale hoidma sellistest kampadest, mis sisuliselt võrdub kuskil nurgatagustes hiilimisega ja kodus istumisega. Ehk sakslane oma kodumaal, oma kodulinnas enam turvaliselt ringi kõndida ei saa ja linnapea arvates on probleemi lahendamine, mitte nende mudanägude ohjeldamine vaid saksa naiste vangistamine oma kodudesse. Selline Euroopa meil siis.
Merkel 7. jaanuar 2016 14:59
arvas sama, et ega need paartuhat käperdajat on tema mõistes "mõni" paljude seast ja ei tohiks üldist pilti tõmmata.
viljandlane 7. jaanuar 2016 14:49
Kas Kölni linnapea Henriette Reker on ikka täie mõistuse juures?Fakt on see,et ründajad olid sellise välimusega nagu on kaltsupeadel ja selline asi oleks olemata olnud kui sealtkandi rämpsu euroopas ei oleks.Tüüpiline tolerant see nende linnapea ja minu arvates saavad ainult osa naisi nii lollid olla.....!Palun väga vabandust normaalsete naiste käest!
ju nad rahuldavad 7. jaanuar 2016 14:47
hetkel neid pabulitskeid,lihtsalt pole aega
Ei siia sellised tublid kirurgid ja akadeemikud tulemata jää. Soomlased on nüüd vastu hakanud endast parematele.aga meie oleme targad ja laseme endaga teha kõik,mis mustal pähe tuleb.
soomlased 7. jaanuar 2016 15:01
süütavad ridamisi pagulastele elamiseks mõeldud maju
Tolerast 7. jaanuar 2016 15:26
oh 7. jaanuar 2016 14:44
Pakute üle, tumedanahalised tahtsid lihtsalt daamide kätt suudeldes austust avaldada ja teie kohe-------
ja käsi pidid nad külma pärast 7. jaanuar 2016 14:48
seelikute alt ning pükstest otsima. Vaesekese,kas keegi VIP nendele ikka kaasa tundis?
Vipid kommenteerisid 7. jaanuar 2016 17:58
uudistes, et pagulaste lainega seda toimunut seostada on ennatlik.
7. jaanuar 2016 14:57
jah, niikui sa galantselt käe püksi asetad, kohe kisa lahti!
naine to oh 7. jaanuar 2016 15:39
Just ja innukamad ehk ka soovisid üllatusseksi pakkuda, aga need lollid naised hakkasid kohe lamenti lööma ja kaebama. Pirtsakad eided, ütleks...
juuda agenda 7. jaanuar 2016 14:37
hävitab end ise. Jaga ja valitse !
Eesti valitsemise käsiraamat on "Siioni Tarkade Protokollid", sobib suurepäraselt ka valitsuskoalitsioonipoliitikute kukeaabitsaks. Sionistlik poliitika on kõike muud kui edasiviiv, riisub riiki ja rahvast (orjastamisprotsess), teenib ainult juudate huve ja rahakotti ning on põlisrahvale moraalselt ja füüsiliselt hukatuslik. Näpuotsaga poetatakse teri ka Eesti poliitikutest juudanahkadele valitsuskoalitsioonist… hävitava töö eest on preemiaks ettenähtud , aunimetused, ordenid ja kõrgepalgalised kohad juudate endi juures Brüsselis.
Osa alljärgnevast toimub meie silme all juba täna ja praegu. Meie poliitikuid ja meediategelasi on pandud iseennast ja Eesti rahvast hävitama, enamgi veel, valitsuskoalitsioon meedia toel teeb seda piinlikku püüdlikkusega, üritades selgeks teha, et see on Eestile parim ja ei saa olla enam paremat asjade kulgu…
Islami organiseeritud invasioon on kõigest vaheetapp veel hullemale, tagasihoidlikke ja rahuarmastavate põliselanike füüsilisele ellimineerimisele. Kindlasti ei hakka moslemid uskmatutele koertele pensionit maksma…sellist idioodijuttu aetakse praegu Eesti meedias, et neid on vaja sisse tuua selleks, et oleks pensioni-ja maksumaksjaid.
ADL presidendi ( http://en.wikipedia.org/wiki/Anti-Defamation_League ) Abraham Foxman'i ( http://en.wikipedia.org/wiki/Abe_Foxman ) kõne Siioni Vanemate Teisel Kongressil New Yorgis 1998. aastal.
”Džentelmenid!
Tervitan teid esimese Siioni Vanemate õpilaste kokkusaamise saja-aastasele juubelile pühendatud kohtumise puhul.
Oleme saavutanud kõik sihid, mille formuleerisime meie esimesel kohtumisel sada aastat tagasi. Meie juhime valitsusi. Meie tekitasime vastuolud meie vaenlaste vahel, sundides neid üksteist hävitama.
Me tõesti sundisime vaikima meie kriitikud ning me olemegi rikkaim rahvas Maal.
Ma räägin valge rassi surmast. Me oleme täielikult hävitanud niinimetatud aaria rassi enesesäilitamise võimalused.
On aeg tunnistada, et valge rass hääbub geenide segunemise ja praktiliselt nullini viidud sündivuse läbi.
Me kõik oleme nautinud paljukordselt üle kogu maailma näidatud kaadrites nägemust viimastest valgetest lastest, kes mängivad koos mustanahalistega; ja me teame, et see on valge rassi hävingu lõpusirge. Me oleme võimelised põrmustama iidse ja puhta aarialaste vereliini säilimise üleskutsetega ALTRUISMI JA VERESEGAMISELE.
Meil on ka agressiivsemaid plaane, mille eesmärgiks on valgete järgmise põlve hävitamine iga hinnaga. Me tahame, et iga valge isa häbeneks oma valgeid lapsi ja toodaks segaverelisi.
Meil tuleb tarvitada oma mööjujõudu oma rassipuhtust säilitada püüdvate valgete meeste ja naiste segadusseajamiseks. Uues ühiskonnas on nende saatuseks kividega surnuksloopimine.
Goide ühinemise vältimiseks tuleb neid tappa ja vangistada.
Me saame valge rassi täielikus lõpus olla täielikult kindlad alles siis, kui tajumisvõimeliste valgete laste mõistuse purustamine on moondanud nad nende endi hävitajaiks. Sedatüüpi samme on juba krooninud edu. Nende mehed pole enam iseseisvad inimesed.
Lugupeetud äravalitud, teie ja teie esivanemad on küllalt rüganud selleks, et olla veendununud: valge rassi saatus ongi meie kätes.
Kärvaku aarialastest sarviliste lojuste kari! ”
P.S ADLE (Euroopa) liikmed on reformierakond ja keskerakond ehk valitsev erakond ja kontrollitud opositsioon (natuke nuriseb ja uriseb,aga juudavõimule tegelikku ohtu ei kujuta) , kellele on pandud ülesandeks Eestis tõetruult demokraatiat mängida
Kas see on mingi nali? 7. jaanuar 2016 14:37
,,Rahvarohkuse tõttu ei pääsenud politseinikud karjuvate inimesteni, et neid aidata".
Kuule 7. jaanuar 2016 14:54
Vaata, mis piiride juures toimus ja toimub? Massi ja toore raevukuse ning jõuga surutakse läbi. Kas piiride äärde on niisama sõjatehnikat ja sõjaväelasi aetud? 1000 sellist mehejurakat organiseeritult tegutsemas pole just naljaasi. Piiravad ohvri ümber. Kuidas sa aitad? Muud ei jää üle kui sõjavägi tänavatele. Sellistel pättidel on hea organiseerimisvõime - mõni neist veel saab viga, siis on kaasatundjaid (kes märatsema ja vandaalitsema hakkavad) 10 korda rohkem. Mäletad ju näiteid Inglismaalt ja Rootsist.
7. jaanuar 2016 17:14
Pika valanguga raiskadele, siin enam muu ei aita!
Veel pikem valang... 7. jaanuar 2016 18:50
Siin sama...tuld kurjamitele...ükskord lahvatab vimm...
krt 7. jaanuar 2016 18:54
kus on minu vastus???
Kübar 7. jaanuar 2016 14:33
Sakslased nägid nüüd esmakordselt, kes on nende jaoks tulevikus peremehed.
Sõnum on selge, et sakslased valmistugu ette end alluma.
Saksa mehed on võtnud suuna geistumiseks või kasvatavad tugitoolides õlut rüübates ja jalgpalli vaadates omale kõhtu ette, samal ajal moslemid saksa naisi vägistamas. Saksa mehi ei huvita enam vist üldse naised ega poliitika. Vaadates saksa võimusi, siis seal on ka juba enamuses naised, Merkel kantsler, Reker Kölni linnapea, ka politseis on piltide järgi enamus naised.
Moslemid näevad seda ja on kindlad, et võimu haaramiseks on võimalused olemas.
Vaja veel muti Merkeli heakskiidul veel kümmekond miljonit noort ISIS-se toetajat sisse smugeldada Saksa Kalifaat saab teoks.
ESMAKORDSELT 7. jaanuar 2016 14:54
Täitunud ja haisvad sõdurid vägistasid mitu miljonit saksa last ja naist, lisaks tapeti neist väga paljud.
Jajaa.. 7. jaanuar 2016 21:31
Su isa olla ka seal olnud, koos vanaisaga.
Üks miljon 8. jaanuar 2016 12:49
sellest on sinu lääne sõprade töö. Loe lehti, see pole enam mingi saladus.
Kuidas 7. jaanuar 2016 14:32
Sa saad naistele appi minna? Oled riigi suurim rassist valitsuse silmis ja viha õhutaja, kui pea mõnel lõhki lööd. Karistused kindlasti karmimad kui vägistamise eest, sest neid hoitakse ju nagu s.tta pilpapeal
meestest 7. jaanuar 2016 14:58
Ma saan aru, et mehed, kes püüdsid naisi päästa, said jõhkralt peksa.

Teadja 7. jaanuar 2016 14:32
Rääkisin tütrega kes elab juba aastaid Münchenis.Need nn.vanad olijad on rahulikud ja küllaltki sõbralikud-kuigi töötegemisest pole nemadki huvitatud,sest riigi toetus just paljulapselistele peredele on küllaltki piisav niisama äraelamiseks.
Pea 7. jaanuar 2016 14:27
Telliskividega lõhki sellistel. Krd väärtuse lisajad
trt 7. jaanuar 2016 14:23
Neile meestele oleks pidanud D-terminali korraldama. Näoli maha, nuiaga paar korda üle küüru, küll siis aru saavad, kus nad asuvad ja kelleks nad ennast pidada ei saa! Muu siin nende puhul ei aita!
7. jaanuar 2016 14:16
Ma ei saa nüüd hästi aru, kas seal väljakul olid ainult saksa naised ja pagulasmehed? Saksa mehed olid kõik kodudes upakil? Mitte keegi appi ei läinud?
.. 7. jaanuar 2016 14:27
Eks ikka olid aga pooled noortest on tolerastik, nagu saab seda meedias näha ja teine osa kardab saada rassismi süüdistusi. See on põhjuseks miks saksa politsei eriti ei teinud midagi. NAD KARDAVAD JÄÄDA ILMA TÖÖKOHAST VÕI VANGI MINNA.
Ei tea jah, 7. jaanuar 2016 14:44
arvata on, et mehed olid köögis või hoidsid lapsi - võrdõiguslikkus lääne moodi. Ja päris südaööl juba magasid. Nendest naistest on aga siiralt kahju, ma ise poleks küll julgenud linnapeale kooserdama minna, kui on teada, et linn on seksuaalselt frustreerunud lõunamaamehi täis. Ja see, et ma poleks julgenud linnapeale kooserdama minna, näitab juba selget suunda šaria kehtestamisele. Liberaaalid on jõudnud oma täistunnini - ehk siis siit edasi pole enam võimalik minna. Merkelil on nüüd "raske" otsus vaja teha - kas kaitsta pagulasi või saksa naisi.
7. jaanuar 2016 14:30
Ma arvan, et Saksa mehed on nii pehmodeks ja tolerastideks kasvatatud, et pigem hoiduvad konfliktidest. Suht vastik mõelda mingi kamp kisub su tänaval alasti ja abi ei ole kusagilt loota. Pigem muutub EU araabiamaaks ja hakkab siin sama möll pihta nagu Süürias kui need aafriklased ja araablased meie moodi käituma hakkavad. Merkeli jaoks vahest tundub see erootiline, sajad mehed on su alasti kiskunud ja topivad oma sõrmi keha avaustesse. Kõigile see kindlasti ei meeldi.
.. 7. jaanuar 2016 14:42
Seda ka, milleks neile üleliigsed probleemid, lihtsam on teha nägu ei ei näe midagi.
Jep, Merkelile meeldis kui teda need tuhanded araablsed jumaldasid ja temaga selfisid tegid. Nii palju siis Saksamaast. Loodan, et vähemalt nad audide tootmist ei lõpeta :)
7. jaanuar 2016 14:38
Saksa mehed kardavad natsiksj ja rassistiks sildistamist nagu tuld ja seda nad automaatselt on, kui nendel elajatel naisi vägistada ei lase. Nende ajusid on nii kaua pestud.
Eestlane 7. jaanuar 2016 14:13
Küll see jõledus siia ka jõuab! Kõige hullem on see, et end kaitsta ka ei tohi. Ei tohi sul käes olla ühtki relva, millega vähegi suudaksid end turvalisemalt tunda ja kui õnnestubki mingi enesekaitsva moodustise hankida ning ehk sellega end päästagi, siis kohalik võim paneb su lihtsalt puuri ebaseadusliku terariista (või muu taolise) omamise ja teisele kehavigastuste tekitamise eest?? Riik on võtnud meilt igasuguse võimaluse end kaitsta ja mis kõige hullem, end koduselt tunda! Oma rahvaga juhtugu mis tahes, keda huvitab. Relvad korjatakse aegsasti ära, hoidku jumal selle eest, et end keegi turvaliselt tunneb! Mustaperselisi jätiseid võetakse aina juurde, las vägistavad, röövivad ja ahistavad, nagu oleks see vägagi loomulik! Kas saab veel avalikumalt ja selgesõnalisemalt oma rahvale teada anda, kui ükskõik nendel meist on?
vaatleja 7. jaanuar 2016 14:10
No ei saa metslaste ja keskaegse mõttemaailmaga ühes riigis elada kes arvab et koraan on universumi A ja O,hakkab vist lõpuks asjameestele ja eurohumaansuse ülistajatele kohale jõudma !!
D. 7. jaanuar 2016 14:06
Põhimõtteliselt keegi karistada ei saa. Leitakse mingit lambikad türklased (kriminaalse taustaga) , kes on Saksas juba sunnist saati elanud. Aetakse kõik nende kaela ja ignoreeritakse edasi kõik mis toimub nii suure arvu sisserändajate pärast. Huvitav kauaks sakslasi nii jätkub?
Teadja 7. jaanuar 2016 14:03
Politseil ressursse napib,armee on nõrk aga võtame tööjõudu juurde-muidugi jõudu neil on nagu nägime aga nende sotsiaaltoetustega pole tööle asjagi!

sakslastele 7. jaanuar 2016 14:01
Politsei relvastada taseritega ja kõik on jälle rahullik.
Sündmus tõestas ilmekalt,et 7. jaanuar 2016 13:58
Euroopa islamiseerimises osalevad sotsiaaldemokraatlikud poliitikud ,nagu Kölni linnapea ,ei peatu mitte millegi ees. Seda tasub meil Eestiski arvesse võtta selliste inimeste propagandat kuulates.
Brüsselis 7. jaanuar 2016 13:46
kohad sisse võtnud ei-tea-kust väljailmunud juudasoost karjused ja isehakanud valitsejad kasvatasid terve põlvkonna valgeid lambaid, pügasid villa, kohitsesid ära ja meelitasid näljase ja kiimas hundikarja lambukeste karjamaale pidusema...
no nii 7. jaanuar 2016 13:45
Kas on veel kisajaid, et erisus rikastab?
Paistab, et juba rikastas Saksamaal sadu valgeid naisi
7. jaanuar 2016 13:42
otse politsei silme all vägistati naisi, sest politsei ei pääsenud karjuvatele naistele rahva rohkuse tõttu lähedale. ja seda taheti maha vaikida!
Mr.X 7. jaanuar 2016 13:41
Rõivas-Moora-Avandi-Sepp&taidlejate Co irvitab kaasmaalaste üle, kes suudavad veidi rohkem kui paar kuud ettepoole vaadata ja sarnast ohtu Eestile tajuvad. Eesti politsei on samuti alarahastatud ja pooled ametnikud seal on naissoost. Seega-kui Eesti peaks jääma 2016 tuleva 2. pagulastelaine alla, saavad kodanikud end vaid ise kaitsta (k.a. Avandi-Sepp&taidlejad aga v.a. Rõivas ja tema nõunik Moora kes võivad ihukaitse peale loota)!
Tujurikkuja 2012 7. jaanuar 2016 14:44
jaan 7. jaanuar 2016 13:39
imelik, ei teata kes ründajad täpselt olid kuid seda teatakse täpselt, et pagulased ei olnud
7. jaanuar 2016 14:11
See on tõesti huvitav, et seal kus inimesed selgelt näha väidetakse mitte teadvat kellega tegu ning seal kus maja sein põles ja tegijad pole teada siis vaidetakse, et kindlalt valged rassistid. Kas meie valitsejad on ise rassistid? Taavi see, et Sul pruunid silmad on ei teegi Sinust veel pruunlast või mis?
raivo 7. jaanuar 2016 13:38
ja varsti ongi naistel burkad peas ja maani rüü seljas.keegi ei taha vägistatud saada.
7. jaanuar 2016 13:48
mis see burka aitab? eriti hea soovitus linnapealt, et naised hakaku ettesirutatud käega ja suurtes kampades käima. ja see aitab? lihtsalt rohkem vägistamismaterjali korraga võtta.
No pasaran 7. jaanuar 2016 14:33
Ettesirutatud käsi saksamaal kvalifitseerub kriminaalkorras karistatavaks hitleritervituseks.
Kõigele on juba varakult mõeldud, ei ole mingit kaitset kohalikul.
ei mõju 7. jaanuar 2016 17:25
Burka ja maani rüü on vaid osa pildist. Islamimaades hoiavad mehed oma naised ikka luku taga, et teised mehed ei pääseks vägistama. Kuid sellegipoolest kehtib seal ka reegel, et kui suudad võitluses teise mehe tappa, saad endale tema vara ja naised....

7. jaanuar 2016 13:34
ei aita midagi. telliskivi kotti ja sellega keerutama ja vehkima hakata. ja kui mõne maha löön, siis kinni ei lähe, enesekaitse.
7. jaanuar 2016 13:58
sa, vaene naine, ei suuda selle telliskiviga mitte midagi 10 vägistaja vastu teha.
7. jaanuar 2016 20:15
tuleb terav nuga saapasäärde panna vms kohta, kus hea võtta ja riist maha. algul naerata, et jes, pliis.´, ja siis...
krooks 7. jaanuar 2016 13:33
Sel aastal sisserändajate arv kahekordistub. Kui liidu välispiiridel midagi ette ei vöeta. Kui riik rahvast ei aita, peab rahvas ise end aitama hakkama. Mitte laskma metslastel end lintshida. Häbi teil olhu, massmigratsiooni toetajad
Kas on nii. 7. jaanuar 2016 13:32
Polizei on ka pildil vaid naised. Lootma peab et ajudeta loomakari end piisavalt tõestab ja sinisilmsetele maarjamaa mugulastele saab selgeks pabulaste tegelik kohalolek. Pagulastega kooselu on piltlikult nii et meie istume restoranis ning einestame ja siis keegi võtab roojaauto vooliku ning kostitab meid pehme pasaga.
Neutraalselt 7. jaanuar 2016 13:27
soovitan lugeda, Afganistanis elanud eestlanna on teinud kultuuri, perekonna- ja seksuaalnormide võrdluse.
http://onneparl.blogspot.com.ee/2016/01/paadipogenikest-xxx-kultuurinormide.html
Al 7. jaanuar 2016 13:25
Huvitav kes on Merkeli ära ostnud ?
7. jaanuar 2016 13:36
JAMA 7. jaanuar 2016 15:49
Soros ja teised juudid, (ja vabamüürlased, ka ilves,obama,rõivas jne
TT 7. jaanuar 2016 13:25
Ja poliitikute jutt oli ikka sama nagu alati. We are deeply concerned, we are deeply worried jne. Aga lahendusi ei paku keegi. Lihtsalt ümmargune mull ja möla.
Tiit 7. jaanuar 2016 13:09
Miks küll on vakka Eesti pugulaste armastajad? Nagu oleks neil kuum kartul suus või midagi muud suurt.
tohmu 7. jaanuar 2016 13:53
Nad nuputavad parasjagu uusi laulusõnu, et oma kodumaad armastavate ja selle tuleviku pärast muretsevate eestlaste üle irvitada.
7. jaanuar 2016 14:04
Kes siin veel peale vanurite oma kodumaad armastab?
Vaimustus ja reaalsus 7. jaanuar 2016 16:11
Meil siin üks Brüsselis pesitsev tark arvas, et pagulased on vaja Narva saaat, kui meil õnnestub neid saada. Kardan, kui nad Narvas venelaste naisi ja tütreid hakkavad vahtima-katsuma- paljaks varastama, küll siis Venemaalt tuleb abi oma kodanike kaitseks ja sõda ongi lahti läinud. Rumal mõte, aga igal halval on oma hea ja äkki jääb isegi Eesti siis ilma pagulasteta edasi kestma.
7. jaanuar 2016 20:25
aga nii ongi, need ja üldse kõik kardavad venelasi siin sõjaga tulemas.
Narva venelased 8. jaanuar 2016 13:00
saavad ka ilma Venemaata pagulastega hakkama. Aga kui politsei neid seejärel kui "sallimatuid" ahistama hakkab, siis võib küll asi tõsiseks minna.
A.H., to 14:04 8. jaanuar 2016 22:47
No aga milles probleem? Kui kodumaad ei armasta siis mis töllerdad siin? Euroopa piirid on lahti, Inglismaa kanakitkumis ja Norra kalarookimisliinid vajavad hästi odavaid ja töökaid käsi. Austraaliasse pääsed kah suht kergelt. Putin võtab alati avasüli vastu, maksab veel 200000 rutsi kah peale. Passid siin? Horisondid laiad ümberringi, hakka juba astuma.;)
mõni ikka veel leiab vabandusi ka kurjategijatele... 7. jaanuar 2016 14:40