TOAS VIIS KRAADI SOOJA: Vaid pool aastat Uus 9 majas elanud Lena ütles eile, et nende korteris on sooja vaid viis kraadi.Foto: Aldo Luud
Arvo Uustalu 7. jaanuar 2016 06:00
"Toas on viis kraadi sooja, aga õnneks on mu noorem poeg juba 10aastane," räägib Kohtla-Järvel elav Lena, kelle kodumajas ei lülitatud sügisel tsentraalset kütet võlgade tõttu sisse. 

"Toas on viis kraadi sooja, aga õnneks on mu noorem poeg juba 10aastane," räägib Kohtla-Järvel elav Lena, kelle kodumajas ei lülitatud sügisel tsentraalset kütet võlgade tõttu sisse. 

Kohtla-Järvel istub Uus 9 kortermaja rahvas krõbedate külmade saabudes – eile näitas termomeeter 26 külmakraadi – tubades vatijope ja mütsiga. Aktsiaseltsist VKG Soojus öeldakse, et kindlasti ollakse majarahvale nõus vastu tulema, kui hea tahte märgiks osagi võlast tasutaks ja ajatatud graafikuid täidetaks. 

Elektriga kütta ei jõua 

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

Kommentaarid  (80)

Juhan. 8. jaanuar 2016 09:51
Meie riigi seadused on tehtud nii et suured võlglased ei pea omi võlgu maksma (nagu Viiol) väikese võlgniku käest võetakse viimane, tõstetakse ka korterist välja.
elanik 8. jaanuar 2016 09:03
Elan ka viiekordses majas, Keegin on tuksi keeranud ventilatsiooni süsteemi. Tuppa tuleb külm õhk vuhinal, mitte ei lähe välja . Terve püstak kannatab. Toas on vaevalt 15 kraadi. Aknad jääs, vannitoas põrandal jää. Olen juhatutse poole pöördunud kahel korral. Üks tore soovitus oli wc harjaga ventilatsiooni puhastada.Et kutsuda ekspert kuna see kahjustab maja ei lubata. Mida Teha????????
8. jaanuar 2016 10:04
Pöördu majamutikeste poole, kes tuvisid toidavad. Linnud pesitsevadki seal, kus toitu saavad. Tuvid ning kajakad reostavad aga omakorda ventilatsiooni. Samas mõni on oma köögipliidi juurest ehitanud pika toru otse ventilatsiooniauku ning kõik oma toidulõhnad lükkab ülemisele korrusele, kust nad siis püstaku umbes ventilatsiooni tõttu hakkavad niredena mööda seina alla nirisema. Kuid oma köögiakent ei osata lahti teha.
8. jaanuar 2016 10:12
Teine võimalus, et ventilatsioon keerati tuksi kalevipoegade poolt katuse panemisel.
jääs 21. jaanuar 2016 11:52
Raua 2 esimene trepikoda Tartus?
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS