Seisukoht

Seisukoht | Tõbised töötajad koju!

Karoliina Vasli, reporter, 6. jaanuar 2016 17:52

8 KOMMENTAARI

k
karoova vassili/ 7. jaanuar 2016 12:00
mine,siis ruttu oma suguhaigust ravima!
m
ma/ 7. jaanuar 2016 07:42
Minu palk ei anna küll midagi kuskile koguda, seega haige olla ei saa.
l
Liia/ 6. jaanuar 2016 21:49
Tean jah, et tõepoolest on pered, kes tulevad ots-otsaga kokku ja kellel pole üldse võimalust säästa. Siiski, mina töötan küllaltki noores kollektiivis, kus kõige väiksemad palgad on Harju keskmised. Minul pole kunagi olnud probleemi haige olla. Mu palk võimaldab tegelikult säästmist. See lihtsalt tähendab ka elustiilis vähe muutusi. Nii on kogumishoiusele tiksunud piisav hulk raha, millega saan kõik oma hädad lahendada. Ja siis ajab ilgelt vihale, kui mõni minuga sarnases seisus kolleeg teatab, et tal pole raha haige olla. Ometi on raha iga nv joomas käia, regulaarselt uusi hilpe osta, kolleegidega õhtul väljas einestada. Põhimõtteliselt peaks ta ühe kuu kõike seda mitte tegema ja tal oleks oma haigefond juba säästetud. Täiesti süüdimatu eluviis. Minu arust on terve linn selliseid 25+ nolke ja tibisid täis. Ja vot sellistele kolleegidele põrutan mina küll, et kao koju. Õnneks on osad töökaaslased sama meelt ja see aasta oleme juba kolm kolleegi koju ajanud. Ja nii peabki tegema. Tõeliselt hädas olijatega on muidugi teine lugu. Minu pahameel kehtib siin tõepoolest neile, kelle puhul on tegemist ilmselge süüdimatusega.
m
mr.T/ 6. jaanuar 2016 21:10
terved peavad ju kodus istuma, sest haiged on ju tööl...
n
N/ 6. jaanuar 2016 20:04
Pole võimalik end ravida kodus istudes. Koeraga väljas vaja käia, poes. Niikuinii nakatan teisi ja teised mind. Vahetustega töö, pidev graafiku muudatus ja järjest pikemaks muutuvad tööpäevad nõrgestavad inimeste imuunsust ja pidev tuuletõmme tööl teeb paljusid iga natukese aja tagant haigeks.Lao uksed üles-alla käivad...ei saagi terveks kunagi.Saad terveks, tuled tööle, jääd jälle haigeks. Alustada tuleb töökohtadest, põhjustest miks inimene kergesti haigestub, mitte rääkida sellest kes keda nakatab. Tugevama immuunsusega inimene ei haigestu ega nakatu kergesti.
a
aga/ 6. jaanuar 2016 19:22
las see ullike vasli seab end mitmelapselise pere ainukeseks rahateenijaks ,kel iga sent arvel.
n
no/ 6. jaanuar 2016 19:17
kõik Eestimaa töökohad on haegeid ja tõbiseid töötajaid täis ning põhjuseks ikka see, et ei saa endale sissetuleku kaotust lubada. Mõne petise pärast ei peaks teised kannatama
m
mari/ 6. jaanuar 2016 19:04
Paljudes töökohtades on palk selline tilluke ja sinna on keevitatud juurde boonused jne.Juhul kui sa oled haige või puudud muul põhjusel töölt ,kõrvaldatakse see boonus.Palgapäeval ootab sind alampalgast 70 protsenti miinus ilma rahata haiguspäevad.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee