Krimi

VANGIST VABAD: Kiil ja Kaljurand said elektroonilised jalavõrud (20)

Õhtuleht.ee, 6. jaanuar 2016, 14:42
Allan KiilFoto: Toomas Huik / Postimees
Altkäemaksu võtmises kahtlustatavad Tallinna Sadama eksjuhid Allan Kiil ja Ain Kaljurand said täna endale elektroonilised jalavõrud ning vabanesid vahi alt politsei arestimajast Tallinnas Rahumäel.

Harju maakohus tegi määruse Kiili ja Kaljuranna vahistamise asendamiseks elektroonilise valvega eile, kirjutab ERR-i uudisteportaal.

Meestele elektroonilise valve kohaldamist taotlesid Kiili advokaat Aivar Pilv ning Kaljuranna kaitsjad Leon Glikman ja Paul Keres ning sellega oli nõus ka riigiprokurör Laura Feldmanis.

Feldmanise sõnul vahistati Kaljurand ja Kiil mullu augustis prokuratuuri taotlusel selleks, et neil poleks võimalik panna toime õigusmõistmise vastaseid kuritegusid ehk mõjutada hulgalisi tunnistajaid.

"Kuna nelja viimase kuu jooksul on kaitsepolitsei hulgaliselt menetlustoiminguid juba läbi viinud, olen prokurörina nüüdseks nõus tõkendi muutmisega," ütles Feldmanis.

Tallinna Sadama juhatuse liikmed Ain Kaljurand ja Allan Kiil vahistati 26. augustil, pärast seda, kui prokuratuur oli esitanud mõlemale kahtlustuse suures ulatuses altkäemaksu võtmises.

Samal teemal

9. veebruar 2018, 12:19
Tallinna Sadam esitas endistele juhtidele tsiviilhagi
15. september 2017, 07:20
Riigikohus arutab Allan Kiilile hüvitise maksmist
13. jaanuar 2016, 14:43
Kaljuranna 95 000 euroga pangakonto jäi aresti alla
8. jaanuar 2016, 06:00
Trellide tagant päästev jalavõru: praegu kannab seda 121 meest ja 9 naist

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee