Foto: TV3
Õhtuleht.ee 5. jaanuar 2016 19:41
Pakane paugub karmilt ja Eestis on külm! Eelolevaks ööks ennustatakse kuni 25 kraadi külma. Kodutute jaoks muudab see olud kahtlemata ülimalt raskeks. Seitsmesed tundsid huvi, millised on siis pealinna kodututel võimalused külm öö soojas voodis mööda saata.

Kommentaarid  (29)

Maletan 6. jaanuar 2016 17:34
Koige rohkem nuteti raske elu ule vabariigi algusaastail , sest tootuks oli jaanud terve inimarmee . Minul oli too ja vaatasin virisejatele ulalt alla ja motlesin , mida te virisete , leidke too . Minu too sai tapselt otsa 1995 . aastal ja pealt seda olen 20 aastat vahelduva eduga virelenud . mida kaugemale , seda hullemaks . Tunnen , et kodutu staatus on usna lahedal , surm ehk paastab .
nii 6. jaanuar 2016 13:09
Et kodutud elavad sellist elu, on nende oma valik. Kui tahaks töötada ja oma kodus elada, siis miks seda ei tehta, võimalusi on. Alustades järk-järgult. Kõigepealt tööle. Sellega kaasneb palk, ravikindlustus, tööaastad, pension... Nii elame me kõik! Ütlen veelkord - see on nende valik!
6. jaanuar 2016 17:29
Jark - jargult kaib asi nii ; koigepealt kehvapalgaline , siis tootu , kaob ravikindlustus , lopuks ei ole pensioni , eluaseme eest maksmine kujuneb voimatuks , naine , kes muidu sama voimetu , annab jalgevahele tuld ja leiab veidi rikkama mehe , kes paar aastat koormat edasi suudab vedada . Koige lopuks lammutatakse see onn ikkagi maha . Lopuks laguneb eesti riik ka .
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS