Maailm

Paet: 1. jaanuaril jõustuma pidanud Euroopa Liidu ja Ukraina assotsieerimislepingut pole kõik liidu riigid veel ratifitseerinudki

Õhtuleht.ee, 5. jaanuar 2016 13:34

12 KOMMENTAARI

t
talumees/ 5. jaanuar 2016 18:57
sardellilimukas.
Lihtsalt väljendasin meelsust.
Ei hakanud sardelli mõttetut ila lugemagi.
k
5. jaanuar 2016 17:22
k
5. jaanuar 2016 17:21
kuhu kadus kommentaar Paeti kasuks?
j
julgetele/ 5. jaanuar 2016 17:18
Kommude kommentaare siin virnas, ilmselt on nad unustanud siberis kaeviku kaevamise ja viisnurgaga pommilennukeid pole ka ammu pea kohal näinud, tänu sellele, et mõni siin vabalt eesti vabariiki mõnitada saab, istub ta turvaliselt euroopa liidus, kuhu targemad inimesed kohe peale eesti vabakssaamist üritasid pürgida ja nüüd on siis putjovkini palgal lõugu lõksutamas, aga igal oinal on oma mihklipäev ja nn. referendum Ukrainas ei olnud seaduspärane ja terroristlik tegevus samuti mitte selles riigis. Jääb loota, et hr. Paetil jätkub edaspidigi sihikindlust Ukraina euroopa liitu ühendada, sest see on selle vaba rahva soov ja see tuleb kõigile riikidele selgeks teha, kes veel ei ole sellest aru saanud, tagasiteed lihtsalt ei ole, sest vastasel korral on olukord veelgi halvem ja euroopa liit kannatab selle all ise, nagu nende pagulastegagi, kui õigel ajal otsuseid ei tehta, selle otsuse oleks pidanud juba ammu tegema, siis oleks ka asi korras.
t
to julgetele/ 5. jaanuar 2016 21:18
Kõigepealt saa kaineks, ravi välja pohmell, õpi eesti keeles kirjutama ja siis võta omasuguste idiootide seas sõna.
t
To julgetele./ 6. jaanuar 2016 00:15
Oma marxsismi jama vöid minna Toompeale levitama, ukraina riigipööre korraldati ameerika rahadega ( 10 miljardit 10 aastaga) pandi selleks käiku ja rahva tahtega polnud sellel mingit pistmist. Samuti ei korraldatud eestis referendumit kui eesti järgmisse liitu parseldati ,et möned saaksid euro rahasid oma arvetele kantida. Pikemalt ei viitsi kirjutada ,kuna sinusugune ajupestud sellest nagunii aru ei saa.
o
Ostap Bender(Odessast)/ 5. jaanuar 2016 15:57
Kuidas tohib sellise riigiga vabakaubandust viljeleda, kus on korruptsioon nagu musta mandri mustemates riikides?
Mide peavad meie ettevõtjad Ukrainas kogema. Ukraina ametnike poolt korruptsiooniga tekitatud kahju ettevõtjatele on tuntav protsent, võrreldav maksuga täiesti.
Kas me peame nende tooted siis nüüd vabalt meie turule laskme selle pärast, et nende naaber on Venemaa ja need riigid ei saa omavahel läbi???
p
Pehme Sardell/ 5. jaanuar 2016 15:53
kõik viinerid pole veel sardelliks keenud - ilmselt ei pundu kõik ühtmoodi ...
t
tahaksin selle fotol / 5. jaanuar 2016 15:40
kujutatud isiku kohta midagi öelda , aga ei teagi kohe , mida.
Lihtsalt kahju on inimesest .
t
to 15:40/ 5. jaanuar 2016 18:09
Hästi öeldud. Sama võiks öelda lapsukese Taavi ja paljude teiste poliitikute kohta. Pole neil ei mõistust, ei iseloomu. Hullem kui kanakari.
4
44/ 5. jaanuar 2016 14:11
Võime rääkida Eesti annekteerimisest EL-i poolt ,kuna Eestis polnud referendumit EL-i astumise suhtes ...aga Krimmil oli Venemaaga.

k
Kas sa Paet/ 5. jaanuar 2016 14:02
oled eestlane vöi kes? Milleks pidevalt teistele ilma seebita pugeda, selle asemel ,et möelda oma riigi peale? Kas ukrainlased valisid su sinna eu-sse körge palga peale? Väga reeturlik kuju oled.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee