Krimi

HOMMIK LIIKLUSES: plekimõlkimised ja teele jooksnud metsloomad (1)

Õhtuleht.ee, 5. jaanuar 2016, 12:37
Foto: Mati Hiis
Täna hommikul toimus Eesti teedel mitmeid liiklusõnnetusi, mille märksõnadeks olid libedast teest johtunud plekimõlkimised ning sõiduteele ootamatult jooksnud metsloomad.

Põhja prefektuuris registreeriti täna hommikul ainuüksi kahe tunniga seitse liiklusõnnetust, kuid kannatanuid õnneks polnud ning tegemist oli valdavalt plekimõlkimistega.

Põhja prefektuuri Marie Aava pani liiklejatele südamele, et kuna teeolud on rasked, siis tuleks varuda aega ning mitte ülemäära kiirustada.

Samal teemal

Ida prefektuuri pressiesindaja Olja Kivistik ütles, et nende prefektuuri haldusalas täna hommikul tõsisemaid liiklusõnnetusi pole olnud.

Lõuna prefektuuri pressiesindaja Kerly Peiteli sõnul on Lõuna-Eestis on täna (kell 6-11) politseile teatatud kolmest liiklusõnnetust, kusjuures kaalukauss vajub mitte libedusest tingitud õnnetuste, vaid teele jooksnud metsloomade suunas.

"Kella 7.40 paiku saime teate, et Rõngu vallas jooksis autole teele ette kits, kuid õnneks õnnetus ei olnud raske, kits silkas metsa ja politsei abi sündmuskohal ei vajatud. Kella 8.05 paiku teatati, et Luunja vallas jooksis samuti kits teele ette. Kits olevat longates metsa pagenud, sõiduk sai kahjustusi, inimesed viga ei saanud. Kella 10.50 ajal teatati avariist Tartus Tähe ja Sõbra tänavate ristmikul, kus kehtib nn parema käe reegel. Teada on, et liiklus õnnetuspaigal on häiritud ja kohale on saadetud ka kiirabi," rääkis ta.

Lääne prefektuuri pressiesindaja Heiko Leesment ütles, et Lääne Eestis on juhtunud täna hommikul vaid üks õnnetus, mis juhtus kell 9.25 Ääsmäe-Haaspsalu-Rohuküla 69 kilomeetril Ridala vallas, kui Haapsalu suunas sõitnud politseisõidukile jooksis ette kits. Õnnetuse tagajärjel sai viga sõiduki esiosa. Politseiametnikud õnnetuses viga ei saanud.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee