Maailm

Uudist parandatud ja täiendatud kell 12.10 ja 15.10!

Kölni keskväljakul langesid naised aastavahetusel massiliselt seksuaalrünnakute alla

Õhtuleht.ee, 5. jaanuar 2016 11:31

280 KOMMENTAARI

s
soovitus/ 7. jaanuar 2016 22:17
Naistele enesekaitseks lihtsustatult relvaloa saamine.
k
kokkuvõtteks/ 7. jaanuar 2016 15:05
Kogu nende sündmuste kokkuvõtteks meenus mulle ühe tuntud rabi ütlus:"Lojused oma nüriduses ei suuda näha meid,nende segaduste tegelikke dirigente!Nad ei ole selleks lihtsalt võimelised!"
k
kokkuvõtteks tollele mehele ./ 8. jaanuar 2016 09:55
Adolf Hitler oli mees , kes suutis neile dirigentidele pisutki koha kätte näidata !
l
leo/ 6. jaanuar 2016 20:22
Vanad roomlased ütlesid, et igal pajal on oma kaas. Frau Merkel oli kunagi SDVs tubli FDJ ( komsomoli ) tegelane ja mine tea, võib - olla veel midagi. Variante võib muidugi igasuguseid olla. Näiteks koogutatakse demonstratiivselt lääne suunas, aga tegelikult vahitakse ida poole
r
R/ 6. jaanuar 2016 18:36
Kuidas sellest üldse rääkida tohib! Rassism! Islamofoobia! Vaatan netis ringi, valged naised puha nõuavad, et pagulased sisse lastaks. Poliitikud imevad musta vorsti. Euroopaga on kõik. Pole mõtet lapsi teha - need vägistatakse nagunii ära. Las valge rass sureb välja kui nad tahavad musta meest nii väga.
j
Jaanus/ 6. jaanuar 2016 11:59
Sunnat Jadidat Saeida ehk Head Uut Integreerumisaastat!!!
Viimaste sündmuste põhjal otsustades on kavandatud integreerumisprotsess võtnud oodatust kiirema tempo!
"Ja selle üle on põhjust vaid rõõmustada."
Kui selline protsess endiselt kasvavas tepos jätkub, siis peagi on Euroopa madala iibe probleem lahendatud ja riigikassad muudkui täituvad ja täituvad.
Kahju on vaid homodest, nendel pole erilist lööki selles osas küll loota. Neil pagulastel on religioon lihtsalt selline, et...
Allahu Akbar!
Tegelikult pole siin mitte midagi imelikku, et pagulased hakkasid nõnda käituma.
Neile ju lubati heas värvitrükis meelitavates reklaamides, et Saksamaa ja teised Euroopa riigid annavad neile tasuta elamise. Ja kui õnnetute põgenike naistel ja peredel polnud võimalik kaasa tulla siis seniks lubati neile Saksa riigi poolt vähemalt üks blondiin seniks "kasutusse" anda kuni omad naised on kah kenasti "integreeritud".
Kuna aga Saksa ja teised riigin on inetult "lubadust" murdnud, siis ei jäänudki neil õnnetutel midagi muud üle kui hakata tänavalt oma vajaduste rahuldamiseks naisi rabama.
Muide, need õnnetud vägistatud naised tuleks arstidel eirliselt hoolikalt läbi vaadata.
Sellised sündmused ei pruugi olla ajendatud lihtsast hetkeemotsioonist vaid hoolikalt kavandatud.
Pole välistatud, et sellistel aastavahetuse-krabamistel võivad olla ebameeldivalt üllatavad tagajärjed.
Niiet, neegrinäljased naised,
a
6. jaanuar 2016 12:20
Aga Yoko rõõmustab,saab alles vikerkaart näha, valik missugune.Vaata siis, või riigikogulane käis isaga Rootsis poes vargil.Eks sarnased ikka ühes pundis,Ligi poiss ka, on siis midagi imestada kogu reformi kleptomaania juurdumise faktist.Erinevus kohe mitmel rindel, oi kuidas rikastab.Tujurikkujal Kölnis nalja nabani,vot see oligi peen huumor, mida meile pikisilmi oodatakse.
t
Tuleb/ 6. jaanuar 2016 11:45
hakata tõsimeeli relva soetama.
l
lillelaps/ 6. jaanuar 2016 11:30
Miks on inimesed nii õelad? Need on ju sõjapiirkonnast tulnud mehed, kes vajavad õrnust ja hellust! On siis naistel raske lasta ennast pisut mudida, aga õnnetutel pagulastel saab sellest ju parem! Sakslannad on alati natsid olnud!
n
nuhh/ 6. jaanuar 2016 06:59
meil negatiivne iive ju, tulgu eesti naisi ka kabistama. saame ikka kõike rohkem.
pagulased, kus olete!?
ootame!!!
täiesti haige teema on see pagulaste teema. saatke nad tagasi. sinna kust tulid.
n
No jah..../ 6. jaanuar 2016 07:18
Taavet kutsub neid ju ka meile. Las siis pagejad kaevad, mis värk tal on.

n
no need ju/ 6. jaanuar 2016 06:38
no need ju multikulti viljad - eks merkel, vana pervo mutt, loodab ju ka et pagulased teda veits kabistaks. meie valitsusest aga ei maksa rääkidagi - kummardavad ainult sinna suunas, kust raha tuleb
t
Tiit/ 6. jaanuar 2016 05:54
Kutsume neid pugulasi ikka siia ka rohkem, siis Eesti naistel ka põnevam. Kas pääseb ilma vägistamata koju või ei pääse.
h
Heidrich ./ 6. jaanuar 2016 05:02
Kas te ei näe ikka probleemi ? Ega vist ! Üks selline on ka Eurosaadik Tarand !
l
lible / 6. jaanuar 2016 01:58
Saatke see Paskostaliisu kiires korras, koos omasugustega halastusseksi pakkuma,neid Riigikogus enam kui küll,kasutegur oleks tunduvalt suurem.
r
Roosi/ 6. jaanuar 2016 01:16
Kas Saksamaal siis enam mehi ei olegi? Pole ju võimalik,et seal Kölni keskväljakul võtsid ainult naised uut aastat vastu?
See vist ongi see erinevus mis rikastab? Kas pr. Merkel sellist kasu lootiski oma rahvale?Ta on öelnud,et praegu inimesed ei saa veel aru aga pagulased toovad riigile suurt kasu?
p
pohh/ 6. jaanuar 2016 10:49
No need naised seega ise otsisisid mustade seltskonda. Said mis tahtsid.
k
Kas / 6. jaanuar 2016 11:08
Kas pohh arvab nagu moslemimees, et ilma meessaatjata ei tohi naine tänavale minna, sest muidu ' saab mis tahab' ?
m
Merkel'n unistus!!!/ 6. jaanuar 2016 00:24
Vist ei veel joua ise geeniuse välja, turvad tagistavad!
Teistest ei hooli keegi, enda keha ligemal. Kes tahaks tünniks õginud össie?
a
A.H./ 6. jaanuar 2016 00:14
v
vanaema/ 6. jaanuar 2016 16:18
k
Kokkuvõttes/ 5. jaanuar 2016 23:45
Mida tahetud, seda saadud.
Erinevused rikastavad, sellepärast, et nad erinevadki meie tavaelust. Kui palju uusi emotsioone! Küll harjume ära.

k
Kokkuvõttes/ 5. jaanuar 2016 23:45
Mida tahetud, seda saadud.
Erinevused rikastavad, sellepärast, et nad erinevadki meie tavaelust. Kui palju uusi emotsioone! Küll harjume ära.
m
Malle/ 5. jaanuar 2016 23:19
Vastutust selliste kuritegude eest riigis hakkab kandma Valitsus, kes sellised metslased-kurjategijad oma riiki laseb, põlisrahvast mõnitama.
e
Eesti / 5. jaanuar 2016 22:58
valitsemise käsiraamatuks viimase 20a. jooksul võib pidada "Siioni Tarkade Protokolle".
ADL presidendi ( http://en.wikipedia.org/wiki/Anti-Defamation_League ) Abraham Foxman'i ( http://en.wikipedia.org/wiki/Abe_Foxman ) kõne Siioni Vanemate Teisel Kongressil New Yorgis 1998. aastal.
(P.S ADLE (Euroopa) liikmed on reformierakond ja keskerakond ehk valitsev erakond ja kontrollitud opositsioon - juudaparteid, kellele on antud ülesandeks Eestis demokraatiat mängida)
.
Džentelmenid!
Tervitan teid esimese Siioni Vanemate õpilaste kokkusaamise saja-aastasele juubelile pühendatud kohtumise puhul.
Oleme saavutanud kõik sihid, mille formuleerisime meie esimesel kohtumisel sada aastat tagasi. Meie juhime valitsusi. Meie tekitasime vastuolud meie vaenlaste vahel, sundides neid üksteist hävitama.
Me tõesti sundisime vaikima meie kriitikud ning me olemegi rikkaim rahvas Maal.
Ma räägin valge rassi surmast. Me oleme täielikult hävitanud niinimetatud aaria rassi enesesäilitamise võimalused.
On aeg tunnistada, et valge rass hääbub geenide segunemise ja praktiliselt nullini viidud sündivuse läbi.
Me kõik oleme nautinud paljukordselt üle kogu maailma näidatud kaadrites nägemust viimastest valgetest lastest, kes mängivad koos mustanahalistega; ja me teame, et see on valge rassi hävingu lõpusirge. Me oleme võimelised põrmustama iidse ja puhta aarialaste vereliini säilimise üleskutsetega altruismile ja veresegamisele.
Meil on ka agressiivsemaid plaane, mille eesmärgiks on valgete järgmise põlve hävitamine iga hinnaga. Me tahame, et iga valge isa häbeneks oma valgeid lapsi ja toodaks segaverelisi.
Meil tuleb tarvitada oma mõjujõudu oma rassipuhtust säilitada püüdvate valgete meeste ja naiste segadusseajamiseks. Uues ühiskonnas on nende saatuseks kividega surnuksloopimine.
Goide ühinemise vältimiseks tuleb neid tappa ja vangistada.
Me saame valge rassi täielikus lõpus olla täielikult kindlad alles siis, kui tajumisvõimeliste valgete laste mõistuse purustamine on moondanud nad nende endi hävitajaiks. Sedatüüpi samme on juba krooninud edu. Nende mehed pole enam iseseisvad inimesed.
Lugupeetud äravalitud, teie ja teie esivanemad on küllalt rüganud selleks, et olla veendununud: valge rassi saatus ongi meie kätes.
a
aga/ 5. jaanuar 2016 23:40
See tekst on lojustele lugemiseks liiga pikk ja keeruline.Lojused istuvad lõustaraamatus ja arutavad mida keegi sõi või mis värvi täna beebi kaka oli!Seda sinu kommentaari on lugenud üksikud inimesed terve eesti peale.Mõtlevad inimesed võivad neid protokolle ja siioni vanemate kõnesid peast lugeda.Aga plussi panime,et päris lootusetuse tunnet ei tekiks.
t
tola,kesikute seas erilisi juute pole,/ 6. jaanuar 2016 01:41
sinu jutu järgi kesikud semmivad nüüd juutidega,see on ikka rabav uudis.
Vaadake parem,palju neid salajuute presidendi vastuvõtule ilmub.Eelmine aasta istusin samal ajal arvuti ees,päris huvitav oli.Olgugi,et paljud on otsad vette pistnud,esivanemaid nagu polekski,nagu ka meie armastatud presidendil.Veel ca viis aastat tagasi seda ikka oli.
e
ega peagi olema/ 6. jaanuar 2016 13:17
tingimata juut olema, et juudapoliitikat ajada...raha ja ahnus seavad riigi huvid tahaplaanile... pirukas on ära jagatud... Refile riik, keskile Tallinn...Kõik europarlamendi saadikud olid pagulaste kvootide poolt, ka keskerakonna omad...paet ei hääletanud
b
Brunn/ 5. jaanuar 2016 22:36
Tulge soome raudaasemale saate mida iganes. Õhtuti jaam kubiseb ilusatest tõmmudest inimloomadest. Saate palvetada koos ja laulugi laulda araabia keelset. Nuga ka neeru kui olete liiga mossis. Siis istuge rongi kell 20-00 ja sõitke Kerava suunal. Vat rong on alles tondilaat. Soomlane reisib autoga- moslem aga rongiga.
b
binokkel/ 6. jaanuar 2016 00:15
raudteejaam on see s6na v6i yritasid soome keeles kirjutada?
j
Jüri Kukk/ 5. jaanuar 2016 22:07
Mida oleks Kölni sattudes teinud meie kaunis esitolerant Yoko Alender? Kindlasti püüdnuks neid mõista...
n
no/ 5. jaanuar 2016 22:23
kohe kindlasti oleks ta lausa pisarateni rõõmustanud sest neid "vaeseid" kepuška" tahtjaid oleks tema ümber lausa lademeis olnud!! Küll pärast oleks ta räbaldunud "riistvara" eestis rahvaraha eest kokku õmmeldud. Järjekordne näide sellest, kuidas vanasõnad ikka paika ei pea!!! See KÄBI on oma "kännust" kohe hullusti kaugele kukkunud ja lisaks kõigile ka kukkumisel PÖÖRDUMATU AJUKAHJUSTUSE saanud.
n
nõukaaegne/ 6. jaanuar 2016 07:18
mäletan tollest ajast teadet raadost - Alender tabati koos tütrega poevarguselt
mõtlesin veel, et vale aga hiljem lugesin ühe rootslase kommentaari - valisite vargaplika!!
a
ajaloohuviline/ 6. jaanuar 2016 16:03
Kas seda sündmust saaks dateerida? Tuleks ajalehtedest kinnitada.
l
Lumememm/ 5. jaanuar 2016 22:00
Imeasi, et see info üldse avalikkuseni jõudis...
Ei oska küll hästi soome keelt, aga soome kanalid on hetkel kõige vabameelsemad.
Ma ei leia hetkel üht artiklit, kus kirjeldati, mida nende naistega tegelikult seal tehti... Seeliku äravõtmine ja pepu katsumine olid need kõige leebemad variandid.
Soome kanal teatas hommikul ka 15 vägistamisteatest. Lisan siia ühe lingi soome lehest.
"Poliisipäällikkö voi vielä joutua vastaamaan useisiin tiukkoihin kysymyksiin, sillä ainoastaan kymmenen poliisia lähetettiin asemalle sen jälkeen, kun hätäkeskukseen alkoi tulla soittoja asemalla tapahtuvista joukkoraiskauksista varhain aamulla. "
http://mvlehti.net/2016/01/05/yli-1000-matua-riehui-ja-raiskasi-naisia-saksalaisella-juna-asemalla-u...
s
Saksa meediast/ 6. jaanuar 2016 00:36
Hommikul, kui vaatasin Kölni uudiseid, oli seal politseijaoskonna ees pilt kolmest mehest kelle üks naine oli tuvastanud. Nad olid ruttu vabanenud, kuna mingeid asitõendeid ei olnud. Pealkiri oli: "Politsei üle irvitatakse". Õhtul olid sellised artiklid juba kadunud. Samuti olid ka politsei sõnavõtud muutunud. Tõeliselt vastik oli lugeda. Ei hakkagi erinevusi välja tooma, aga jõuetu tunne võib neil naistel ikka olla küll
t
täna.../ 6. jaanuar 2016 12:09
Täna Saksa kanalis otsestuudios 2 noort tüdrukut toimunust rääkimas.Kahju, et kõigest aru ei saanud, aga midagi mahasalata Merkelil ka ei õnnestunud.Mitmes kanalis tänagi sama teema üleval.Vilgats ja Benton analüüsigu oma ajutegevust,kus viga sai tehtud.
x
XXX/ 6. jaanuar 2016 00:43
Meie DELFIS on kirjutatud,et Kölnis on 90 naist on juba ahistamise süüdistusega politseisse avaldused andnud ja Hamburgis 8 naist.Palju neid kokku saab ei tea.
o
oeh../ 5. jaanuar 2016 21:57
Need olid ju murjamitest arstitudengid,kes olid KOHUSTUSLIKUL praktikal...
u
Uut verd/ 5. jaanuar 2016 21:35
Eesti naine tahab ka pruuni geeni saada!
ä
5. jaanuar 2016 21:51
ära soni, kutsu omale kiirabi, ehk saad abi.
v
valget / 5. jaanuar 2016 23:49
v
vanaema/ 6. jaanuar 2016 16:26
kust sa seda tead,et plõksid

e
Eesti naised !/ 5. jaanuar 2016 21:35
Ärge abielluge moslemitega ,kui te ei taha oma rahva hulgas põlatuteks saada
j
5. jaanuar 2016 21:52
ja koerast, koduloomast madalam tolvan peksukuott ja töö - ning sexiori olla
a
A/ 5. jaanuar 2016 21:27
Uskumatu ! Oleme täielikus segaduses ja nõutud ! Ootame presidendi seisukohavõttu !
b
B/ 5. jaanuar 2016 21:47
Salliv arvamusliider: aga ise nad (ahistatud) ei kandnud burkasid ega liikunud meessaatjaga, tekitades sellega vale signaali lõbusalt aastat vahetanud noorhärradele.
Burkakeeld tuleb uuesti üle vaadata, võimalik, et Euroopa naised vajavad seda kiiremini kui arvata oskame.
p
Presidendi/ 6. jaanuar 2016 11:21
seisukohavõttu ei tule. Pesident häbeneb praegu oma endisi kaasmaalasi ameeriklasi, kes mošeede külge seapäid riputasid.
p
Pagulastaktika kujund/ 5. jaanuar 2016 21:25
Lõikavad rekkal presendi lõhki, poevad pealt sisse ja õmblevad seest kinni...
p
Pagulaspraktika ./ 8. jaanuar 2016 10:11
Ja taktika on see , et rekkajuht jääb süüdi !
j
jurakk/ 5. jaanuar 2016 21:25
Kes mäletab augu kui ameerika naarits siia kanti sokutati, kes asjaga kursis teavad ju kõik mis euroopa naaritsatega sai. Sama täna euroopas täna miljon parimas tõueas noormees- pagulast ja 20 aasta pärast imestame kustkohast tekkisid need kümned miljonit moslemi last ja see on alles algus. Rooma riik hävis samadel põhjustel kui tänane lääs lähitulevikus .Ajaloos on sajand vaid hetk, meie elame , aga siin ja praegu.
p
Pole probleemi/ 5. jaanuar 2016 21:24
"Aktuaalsest kaamerast" jäi ka mulje, et kõik on ju hästi. Ei saa aru, miks küsitleti pr Taela. Kas tõesti oleks saanud too proua teisiti vastata!? Aga võib-olla oligi selliseid vastuseid vaja. Kokkuvõttes mõttetu intervjuu.
n
Nõus/ 6. jaanuar 2016 01:15
Mõtlesin sama, aga siis lugesin lauset "Politseiuurimine alles käib, aga ei saa ka välistada, et kogu see uusaastasündmus oli kuritegelike jõukude teadlik tegevus selle nimel, et pagulasmassi ära kaduda ja sinna sulanduda" ja tõesõna - ei saa aru. Ju vist ikka ise olen tühma. Kui sulanduda siis ju ikka vaikselt? Või ehk on mõeldud seda, et pagulaste kaela ajada? See on küll imelik sõnastus, rääkimata teostuse reaalsusest.
i
imestaja/ 5. jaanuar 2016 21:23
ja kuhu kõik tolerantsikud kadunud on, ei julge siin isegi miinuseid laduda, kohe nii hirmsasti ehmatasid ära!
k
Kas keegi/ 5. jaanuar 2016 21:22
Kas keegi J.Ligi fb postituse alla ka selle artikli postitab, ligi ju mõnitab kõiki kes teisiti arvab kesikutek ja plondi jooksikuteks?
l
lips viltu/ 5. jaanuar 2016 21:21
Kogu salliv ja sõbralik eesti on endiselt vaikses jõulupohmeluses, vist.
Kuid meenus, et üks kuri tädi, alati valmis pragama ja diskuteerima. Tema võiks küll praegu sõnaosavust üles näidata. Tema nimi on Marianne Mikko.

t
Trevv/ 5. jaanuar 2016 21:18
Need olidki need kõrgharitud kirurgid kes testisid noorte neidude tervist?
s
Soovitus Merkelile/ 5. jaanuar 2016 21:15
Viimane aeg makse tõsta ja kogutud raha eest palgata prostituute ning välja kuulutada pagulaste kepipäevad. Prostituutide vigastused on võimalik ravida ...... tunnelile annetatud rahade eest. Hundid söönud lambad terved.
h
hea mõte/ 5. jaanuar 2016 22:08
Merkel võiks oma suure tagumiku turule viia, näljased pagulased saaksid vajaduse rahuldatud..öök
l
5. jaanuar 2016 22:47
Las rapsivad nädal otsa, saab põhukotimoor kah oma vajaduse mitukulti järele rahuldatud.
a
5. jaanuar 2016 21:11
Appi, selline vihast nõretav artikkel, no ei ole olnud sellist asja.EKRE on kõik välja mõelnud, tahab rahva tülli ajada,kohe kõik trellide taha viia.Nüüd need natsid käisid Kölnis ja ise provotseerisid Pagulasi,need õnnetukesed läksidki õnge.Hommepäev rahvalt relvad kokku korjata, vihakõned paragraafi alla,kommentaarid keelata.Tujurikkuja esitada ordenisaajate nimekirja,laulukoor presidendi vastuvõiule kindlasti.Elagu salliv multikultuursus!!!
l
leo/ 5. jaanuar 2016 21:09
Meile õpetatakse väsimatult,et terroristide ees tuleb koogutada. Tõsi küll, üks USA president märkis kunagi, et kes terroristi mahitab, on ise terrorist
h
hryj/ 5. jaanuar 2016 20:57
Need raiped tuleks ilma kohtuta maha lasta! Nii lihtne see ongi.
m
mumm/ 5. jaanuar 2016 20:56
mida te kisate siin? hulk saksa arhitektuuri kogunes väljakule et imetleda kölni linnaehitisi. samal ajal vabatahtlikud naistearstid teostasid tasuta emakakaelavähi sõeluuringuid. et sakslastest tohtritel ametühing keelab pühade päevadel tööd teha, tulid muude konfessioonide esindajatest arstid appi. loomulikult ksenofoobsed naissoost patsiendid tõstsid täitsa asjatu laimukampaania. kõigil progressiivsetel inimestel on häbi nende pärast!
e
ekre sõimajale/ 5. jaanuar 2016 19:42
Tolerasti tolad,tule nüüd EKRET sõimama-EI tule, ei ole,-hurraa, vägistavad.Kas on teie jutt vastutuult k...mine, saite täiega näkku aga ega see paadunud lolle targaks tee.Homme karjub jälle ja paneb ahju, mis sellest, et maailm tõde näitab.
a
A/ 5. jaanuar 2016 22:59
Kahjuks sellised ei usu ei tõde ega fakte ,nad ei usuks isegi seda , kui järgmisena nende oma p...e puu otsa ripub !
w
wer zum Teufel/ 5. jaanuar 2016 19:34
Tujurikkuja võiks nüüd Saksamaa hümni ette võtta, sõnad ümber teha ja järgmisel
PEGIDA protestimiitingul ette kanda. Et tulime Estlandist peent huumorit tegema
või nii. Ei kujuta ettegi, kui kiiresti neist seejärel märg plekk järele jääb!
Originaal:
Deutschland, Deutschland über alles, über alles in der Welt,
Wenn es stets zu Schutz und Truze Brüderlich zuzammen hält.
(Saksa, Saksa ennekõike, üle kõige maailmas,
kaitseb venda, kaitseb õde, kõiges meid on trööstimas)
Tujurikkuja:
Islam, Islam in der Deutschland über fegt die anderen.
Nun ist für die dumme Christen besser bald und gehorchen.
(Islam, islam kõigist varem eeskätt Saksa vallutab.
Lollil kristlasel on parem kohe meile alluda)
1
19.34 kui õige asi../ 5. jaanuar 2016 19:50
Tänud , siiras tänu nendele, keda pole suudetud valede ja rahadega ära osta.Et meie rahvas enam ühtsemaks muutub, tõde esile toob ja viimaks selle kirbutsirkuse lõpetab.Sellise Eesti üle oleks mina küll jumalast uhke.
k
Kalev bristol/ 5. jaanuar 2016 20:11
Meiegi hümnist saaks hea loo teha. Nii,et Pacius ja papa Jansen saaksid pilveserval lõuatäie naerda. Vaata,et kukuvad veel alla.
Islam mu õnn ja rõõm
kui armas oled sa
see suure laia ilma peal
on mosslem ainult hell ja hea
Kas sa veel ei seda tea.
Ja kui sa veel ei seda tea
saab maha lõigatud sul pea.
h
5. jaanuar 2016 21:15
Hea, tõsiselt hea 100 plussi !
a
appi/ 5. jaanuar 2016 22:05
ju see on issanda karistus saksa rahvale

o
oik/ 5. jaanuar 2016 19:33
tänu sotsmeediale see tuli avalikuks muidu prooviti pehmo saksas seda varjata
j
Ja / 5. jaanuar 2016 19:49
kui poleks anonüümset kommimise võimalust, oleks võib-olla õnnestunudki.
i
irooniline/ 5. jaanuar 2016 21:20
Järelikult tuleb anonüümne kommimine kinni panna, läbi kontrollida, kas kõik näoraamatud on UD-ga kinnitatud, Twitter läbi sõeluda, et kuskilt ei pudeneks mittesoovitud infi.
Isegi Edasi, vab. Postimees jäi hiljaks kommentaariumi sulgemisega anonüümidekle, kelle IP on küll tuvastatav.
Kuidas küll kohalik ülemvõim nii ettenägematu oli? Nüüd lipsas see kindlasti alusetu laim sõbralike turistide kohta ka meie meediasse ja kinnitas häbimärgistatud ekre hoiatust.
M
.../ 5. jaanuar 2016 21:36
Mina sain ingl.k. sotsiaalmeediast lugeda, et Kölni kohalikus ajalehes (veebilehel siis) olid ohvrid ka ise kommenteerinud. Ja läänes niikuinii ei saa enam ammu päris anonüümselt vist kommenteerida, nii et anonüümne või mitte - igasugust kommenteerimist tahetakse piirata. Uskuge mind, varsti on kommentaariumid üldse kinni. Vaikiv ajastu ei anna ennast kaua oodata.
l
loogiline/ 5. jaanuar 2016 19:29
meie Pealtnägija oli Vaos nii mõistev - ärgem näidakem mõnede nägusid muidu satuvad perekonnad kodumaal kiusamine alla!! no tutkit! need mehed on oma kodumaal kriminaalidena tagaotsitavad
mõelgem ikka peaga mitte tagumendiga
v
valetate ju/ 5. jaanuar 2016 19:16
hoopis toimus integreerumine ... uued ajad, uued kombed ... miks saksa naised sellest aru ei taha saada???
m
5. jaanuar 2016 19:30
merkel pidi väga rahul olema, tema kutsus kogu maailma isaahvid omale sinna, ja nõuab meilegi seda keppi kõigile. saksa majandus hakkab õitsele, naised sünnitavad ? kahtlen, enne teevad enesetapud.
O
!!!/ 5. jaanuar 2016 19:45
Omal ajal, kusagil 1945 talvel, Saksamaale sissetungi eel kutsus kõrge Moskva poliitpolitrukk, juudi kirjanik Ilja Ehrenburg rindeajalehes punaarmeelasi üles Saksamaal sigatsema. Kõike Venemaal tehtut sakslastele mitmekordselt tagasi tegema. Ja eriliselt märkis ta vajadust saksa naisterahvaid vägistada, et "murda nende ülbus ning rassiuhkus"! Seda fakti kirjeldati mullu Vikerraadip pühapäevasaates "Müstiline Venemaa".
g
Gunnar Stahl/ 5. jaanuar 2016 20:48
Ilja Ehrenburg andis vene sõduritele käsu igas saksa linnas ja külas vägistada kolm päev järjest saksa naissoost inimesi, sinna kuulusid viie astastest tüdrukutest kuni raukadeni kaasaarvatud ja bedofiilsetele pederassidele kõlbasid ka saksa poisikesed.
z
ziidiuss/ 5. jaanuar 2016 21:42
See teave on ka netis saadaval,kes viitsib tuhlata.Olen sattunud lugema.
a
A/ 5. jaanuar 2016 21:32
Juut Ilja oli ässitaja ,vabad käed andis metslastele vist Žukov
o
oodake/ 5. jaanuar 2016 19:15
See on alles algus.Afriklased toovvad kaasa ka omad igipõlised vägistamiskombed.paljudes suguarudes vägistatakse naine oma tükkideks lõigatud mehe ja laste tükkide peal.See vana komme on tulnud sellest,et kopeeritakse isalõvi käitumist.Alguses see võib tunduda harjumatu,aga küll hiljem harjutakse ära,kui see nähtus igapäevaseks muutub.Ja muidugi mmeil kui eeskujulikul kultuurrahval oleks teiste rahvaste kombeid ebaviisakas kritiseerida,sest kõige tähtsam on ikka sallivus.Ennem on eesti rahvas nõus sööma kartulikoori,kui sallivusest loobuma!
h
5. jaanuar 2016 19:20
hambad pekstakse ka naistel sisse, et hambaid emmi ei lööks.
t
5. jaanuar 2016 19:13
Tundub et Genkal oli õigus, islam ongi seen, sitaseen mis meeletult vohab Saksamaal ja jätab nii mõnelegi sakslannale sitamaitse suhu :(
l
lahendus/ 5. jaanuar 2016 19:12
e
5. jaanuar 2016 19:22
Erdogan juba on, uuri, mis Türgis juba toimub kurdidega.
o
oioikui kahju/ 5. jaanuar 2016 19:05
kahju, et tujurikkuja lõpetas, oleks mingi võimsa nalja saanud nüüd teha
p
5. jaanuar 2016 19:34
1
19.34/ 5. jaanuar 2016 20:15
Soo, ja rohkem sõnu ei tulegi? Oled, oled, muidugi oled, me pole selles kunagi kahelnud.Auhh,auhh, rõhh, rõhh, trellide taha -kuhu see kõik onäkki kadunud?SOOVIME TOLERASTIDELE KÕIKE SEDA, JA KÕLNI PIDU KA, NII UHKE on olla salliv multikultuurne eurooplane.TUJURIKKUJA SAKSAMAALE KORDA LOOMA JA NALJA TEGEMA.OMAD OOTAVAD!
p
paratamatus/ 5. jaanuar 2016 19:04
on see,et euroopas puuduvad mehed.,kes suudaks oma kodu kaitsta.Nende hävitamiseks ei lähe isegi vaja relvi.Piisab vaid sõna rassist ütlemisest,kui valge mees minestunult maha kukub!Seda sildistamist kardavad eurooplased rohkem ,kui surmanuhtlust.Kuigi looduses on rassism elementaarne liikide ellujäämiseks.Sellepärast ei paaritu omavahel koerad ja kassid,hobused ja lehmad.Looduses on ka igal liigil oma koht.Ahvid elavad puu otsas ja kalad elavad vees,ning iga isend kaitseb raevukalt oma territooriumi,et ellu jääda.
k
5. jaanuar 2016 19:39
klikidiktatuur kavatseb sind vihakõne eest karistada, looduses peame euroopas sallivad olema, sõbralikult rahuldama aafrika kriminaale, end tappa laskma jne.
e
euroopas / 5. jaanuar 2016 20:06
on mehed tehtud naisteks.Varsti tehakse kohustuslikuks ka kleidi kandmine nagu sel eurolaulikul.Enamus euroopa mehi ei ole invasioonile ohtlikud,sest nad on võimelised nägema ainult jalgpalli.Kui ka keegi hakkab vastu,siis ei ole vaja kasutada relva,vaid viska talle lihtsalt pall,ning ta unustab vastuhaku kohe!

r
rt / 5. jaanuar 2016 18:59
ega rootsis asi parem ei ole
http://www.gatestoneinstitute.org/5195/sweden-rape
Sweden: Rape Capital of the West. Forty years after the Swedish parliament unanimously decided to change the formerly homogenous Sweden into a multicultural country, violent crime has increased by 300% and rapes by 1,472%. Sweden is now number two on the list of rape countries, surpassed only by Lesotho in Southern Africa.
e
eestlane/ 5. jaanuar 2016 18:53
Miljon murjanit on tulnud. Pakuks ehk 950 000 meest?
Huvitav, palju neid naisi juba on kelle sees idaneb muslemite seeme?
c
5. jaanuar 2016 18:51
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
p
5. jaanuar 2016 19:44
pole alust arvata, et see suure himuga juba saand pole, et teistegi sama nõuab,
s
5. jaanuar 2016 19:51
see mutt vägistab ise kõiki...
k
kata/ 5. jaanuar 2016 18:39
ma olin Rõümu kaubamajas .KEILAS 29 dets. 2015 ,kassas .kui 2 tumedanahalist inimest ostsi hulga kauppa. aga venelannast kassapidaia ei saanud nede ostjate soovist vigasest ingliskeelest aru. siis ta suunas nad kõrval kassasse, nad st. ostjad lahkusid araabia keelse sõimuga- Minu arusaam on selline jäägu EESTI ikka MEILE.
o
Oleg/ 5. jaanuar 2016 20:14
Eesti kuulub venelastele varsti jälle!
t
to oleg/ 5. jaanuar 2016 22:03
Võta vähe vaiksemalt muidu teeme Pihkvas jälle väikese paraadi.
l
Lugeja/ 5. jaanuar 2016 18:32
Kutsuge rohkem neid ahve riiki..,lollid sakslased..
T.Röivas oleks vöinud seal platsil pyksid maas neljakäpukil olla..Ainult,tal turvatiim ymber,mida tavakodanikul pole..
r
5. jaanuar 2016 20:41
rõivast ei kustuta, las olla mistahes, kuid merkeili nime mainivad kustutatakse.
vähe mõtiskleda/ 5. jaanuar 2016 18:28
Mis saab edasi, saksamaal läheb nüüd jamaks ja kui ka inglismaal siis on rahamasinaga jokk. Täna elab kogu eu saksa rahal. Kindlasti puhkeb saksamaal kodusõda ja arvan et sügiseks on eu laiali. ANNAKS JUMAL. Hetkel on sada naist end üles märkind kuid kui paljud ei julge ja mis reaalselt toimus ju grupivägistamine. Ja need vaesed mehed kes naistega kaasas olid said lihtsalt molli .
v
Valmistuge!/ 5. jaanuar 2016 18:54
Varuge strateegilisi kaupu! Mõningaid juba TÄNA! Ja mõelge, kuidas ennast ja oma lähedasi kaitsta! Mäletate küll, kuidas NLiit lagunes. Samuti läheb ka nüüd!
g
gu/ 5. jaanuar 2016 20:28
Vene aja lõpus tehti nalja, et varsti on strateegiline kaup jood, mida saab apteegist. Tuleb välja, et selleks on hoopis saapaviks.
e
Ei pruugi minna/ 6. jaanuar 2016 00:56
Lugesin Saksa kommentaariume, meie sallivad on palju viisakamad.
Seal on ka selliseid teooriaid, et Pegida korraldas selle "provokatsiooni". Üks noormees, kes oma tütarlapse suutis ringist välja tirida, kommenteeris, et esimest korda ta kartis neiu pärast ja loomulikult aitab ta põgenikke vabatahtlikult ka edaspidi, aga ta ei taha enam karta. Ning muud jama. Kommentaarium siiski suleti. Ju vist oli ikka vähe neid "Gutmenscheneid"
w
w/ 6. jaanuar 2016 13:55
Meie sallivad ja viisakad? Siis oled veel vähe nende sõnavõtte näinud. Teisalt, Saksamaal marsivad antifaad tõepoolest moslemi mustade lippude all, vilistavad, sülitavad ja kaklevad politseiga nagu kõige labasemad huligaanid. Pegida provokatsioon? Oletada võib kõike. Näiteks, et lillelapsed annavad saabunud pagulastele mürgitatud vett. Absurdne? Seda minagi räägin.
e
5. jaanuar 2016 18:26
Ei usu, see pole võimalik . Pagulased on head ju.
k
Krõõt/ 5. jaanuar 2016 18:17
Jaanuaris ju tuuakse Eesti vägistajad ka kohale.Kui EKRE või Ojuland korraldab muslimite vastu meeleavalduse siis on nende suunas üsna piprased kommentaarid.Praegu elavad kõik pea liiva all ---ega see minuga ei juhtu.Aga juhtub kui midagi ette ei võeta.Kukutage või valitsus kes oma rahva tapjad siia toob.

k
Kübar/ 5. jaanuar 2016 18:15
Vaadake vene tv uudiseid. Seal vähemalt näidati seda Kölni uusastaööd ja paar saksa naist rääkisid, kuidas neid piirati lihtsalt ümber ja keegi appi ei tulnud. Politsei oli kogu aeg nn pagulaste poolt ja keeldus avalduste vastuvõtmist seni, kuni internetti tekkisid videod.
Saksa mehed ei julge vist enam tänavatelgi liikuda, kardavad mustade käest p-r-e saada.
Aga ütlen ausalt, mul ei ole neist sakslastest ei sooja ega külma, pigem paras neile.
Ülistagu oma muti merkelit edasi ja võtku veel mõned miljonid moslemid oma maale.
j
jajah/ 5. jaanuar 2016 20:31
aga kohe on see kõik eestis, tuleb aru saada, et otsus on tehtud - me võtame neid! ja kui neid veel pole, sest nad ei taha tulla, see ei muuda midagi, küll keegi tuleb ja toob suguvõsad jne. sest OTSUS ON TEHTUD!
k
6. jaanuar 2016 02:17
Kõiki otsuseid saab ümber teha, kui mitte teisiti siis vahetatakse otsustajad välja. pettustega on need otsused tehtud ja see annab täieliku õiguse neist taganemiseks, minugi poolest kukkugu või kogu Toompea Maa põhja.
o
On kahju/ 6. jaanuar 2016 01:19
Mul on küll kahju, tõsiselt. Inimesed on üsna jõuetud süsteemi ees. Ja kui ma siit edasi veel meie tulevikule mõtlen, siis võiksin lausa nutta.
m
Millal saaksin,ma..../ 5. jaanuar 2016 18:00
Aga Avandi ja Sepp,nüüd ruttu oma hümniga Kõlni turneele,mis need rassistid seal õiendavad.Ise olid nad kindlasti väljakutsuvalt riides, burkasid ei kanna, halali ei paku,kristlased kuramused ka veel.Lohutagu "TUjurikkuja" neid maailmavalitsejaid,küll me harjume õnnetute pagulaste tavadega.Süüria nii üksi jäetud, viigu lauluke sinna 5 keeles sõdijatele õnnistuseks, et mõni meile ka saadetaks.Tolerastid eijõua ära oodata,hirm,et äkki ei tulegi. Kui nüüd OODka ei aita,on ikka vale laul olnud, peab hümni ette võtma.
a
Avandi! IRW!/ 5. jaanuar 2016 18:26
k
kogu/ 5. jaanuar 2016 17:47
poliitilise valskuse, korruptsiooni, topelt standardite ja islamiterrorismi impordi taustal imestatakse, miks inimesed on saanud vihaseks… sest nad hakkavad vastu avalikule valele, manipulatsioonidele ja vägivallale (islam) , riigi paljaks riisumisele ja rahvusriigi õõnestamisele, maksuraha tuulde lennutamisele ja suurte maksuvabatulude välja kantimisele (välispangad), hoolimatusele oma riigi abivajajate suhtes.
Ka vaimne vägivald on vägivald, mida valitsus oma rahva peal harrastab...ilusa ja pehme jutu peale irvitatakse ja lastakse laia kaarega..
Viha on see, millega inimene ennast positsioneerib - ilma vihata inimene on tühi narts. Vaadake Lääne -Euroopat. Seal on aktiivselt juba mitukümmend aastat vasak liberaalset ajupesu viha ja sallimatuse vastu tehtud (loe rahva vastupanu mahasurutud) ja tulemuseks on sisutühi ja toimetu kogukond, kes laseb ennast tõugata ja lükata - keskaegsed moslemid on Euroopas sisuliselt võimu enda kätte haaramas, kuid euroideoloogia elluviijad vaatavad ainult pealt, kuidas põliskultuur seguneb, hääbub ja mandub ilma mingi vastupanuta.
Viha on fundamentaalseks osiseks enesekaitsel - oma pere, maa, riigi kaitsel. Teel totalitarismi rezhiimiga Euroopa (islami) konföderatsiooni on just vastupanu ja enesekaitse ning rahva hääl segavad faktorid, mis tahetakse Eesti rahval maha suruda, vähe sellest rahvas tahetakse panna oma rahvust, traditsioone ja kultuuri häbenema...aktiivselt tegeletakse eluterve moraali hävitamisega ja usu kaotamisega omariikluse võimalikkusesse...tulevikus pannakse meid oma valgeid lapsi veel häbenema ?
Terminitega sildistamine nagu ”vihkamine” ja ”vihakõne” on katse meid panna vaikima, mitte reageerima asjadele, mis on ilmselgelt valesti ja karjuvas vastuolus positiivse arengu, loogika ja terve mõistusega.
Inimesed tehke silmad lahti...vastasel korral lüüakse sellele riigile väga varsti hingekella, igaveseks. See, et inimesed veel vihastavad on positiivne protesti-ja kaitsetahtemärk.
Ettevalmistusi, meie kui põlisrahva ellimineerimiseks meie omal maal islami massiimmigratsiooniga, on täies hoos, selle nimel pingutab valitsuskoalitsioon riigimeedia toel naba paigast, kasutades aktiivselt kavalaid ajupesu ja psühholoogilisi trikke inimeste manipuleerimiseks ja ajude ”ümberprogrammeerimiseks” eurojuudate etteantud eesmärkide saavutamiseks... muuta rahvas pehmeks leplikuks lambakarjaks ja panna iseennast hävitama ja koguni peale maksma, et riik ja võim üle võtta.
Lammas ei kakle, vaid määgib ja valitsuse pingutused oma rahvast lambad teha, on osaliselt juba vilju kandnud. Teerullipoliitika on saanud poliitikas normiks ja aina süveneb.
Poolakatest tuleks eeskuju võtta, saatsid vasakliberaalsed juudaparteid opositsiooni ja ajavad nüüd oma riigi ja rahva asja, mis mõistuse ja südamega kooskõlas. Eurojuudad on sellest silmnähtavalt närvis, kuid mis neil sellest, riik on tugev ja oma raha alles…ka riigimeedias lõpetatakse globalistide riiki õõnestav ja rahva kristlikku moraali kahjustav ajupesu peatselt.
Poola välisminister Witold Waszczykowski andis Euroopa Komisjonile teada, et Poola uus valitsus peab lugu traditsioonidest, isamaa-armastusest, usust Jumalasse ja normaalsest pereelust ehk teisisõnu väärtustest, mis lähevad korda poola rahva enamusele ja mida pole suutnud kõigutada 25 aastat vasakliberaalset ajupesu.
j
Jüri Kont/ 5. jaanuar 2016 18:02
Poola on kõva pähkel jah! Aga või siis eesnahatutel ja kellumeestelgi nurjatusest puudu jääb. Küll varsti laastab Poolat seakatk, hullulehmatõbi, linnugripp või mõni muu häda. Ja kui ka sellega ei suudeta riiki põlvili sundida, siis minnakse otserünnakule. Näiteks kehtestatakse teatud kaupadele ekspordi- või impordipiirangud, hakatakse poolakaid välja sööma kõigist maailmaorganisatsioonidest, neile liikumispiiranguid kehtestama jne. jne. jne. Seega oleks viimane aeg kõigil Euroliidu idaeurooplastel ühineda. Kardan, et Eesti on juba maha maganud võimaluse, liituda tekkiva blokiga, või neid moraalseltki toetada. Niikuinii vaatavad Ungari, Tšehhi, Slovakkia ja Poola meid kui tobedaid pugejaid.
a
Andrus (andrus2000@gmail.com)/ 5. jaanuar 2016 18:12
ma kardan, et asi pole pugemises vaid selles, et korruptsiooni-erakond lihtsalt ei julge suud paotada, kuna brüsselist on ähvardatud korruptsiooni ilmingud avalikustada ja silmi kinnipigistamist rohkem valimispettuse osas mitte teha. Loogiline, et ilma brüsseli toetuseta stagnatsioonierakonnal poleks lootustki valimiskümnis ületada. eks nad sellepärast sitsivadki nagu alandlikud koerad brüsseli ..... ees!
s
See / 5. jaanuar 2016 17:39
on kuritegeliku poliitika tagajärg. Poliitikud on algusest peale teadnud, mis hakkab toimuma. Meid on siin asunud mõnitama kohalik kultuuriseltskond, aga küsinud ei ole neist keegi, miks eestlased suures enamuses protestivad nende tuleku vastu? Kas neid see üldse huvitabki, et meil ei olda üldse abivajajate vastu või tsiviliseeritud inimeste vastu. Neid ei huvita, et meil kardetakse samasuguste sündmuste jätkumist, mis kõikjal on alanud, sest need on samad migrandid samadel alustel liikuma aetud massidest. Nad ei erine. Eestlane ulatab alati abikäe abivajajale, aga mitte valetajatele ja petistele. Miks valitud seltskond kultuuriinimesi meelega sellist soga suust välja ajab? Tegelikkuses on ju selge, et sel migrantide tohutu massi liikumaajamisel ja nende väevõimuga üle Euroopa kuhugi istutamine on suurem eesmärk ja organiseeritud sündmus. Pole ju tegemist asjade mingi loomuliku käiguga. Paljud vastaksid, et põhjus on raha. Ei ole asi rahas! Raha ja müüdavad inimesed on vaid osa ja vahendid konkreetse plaani elluviimisel.
f
Filles D'Europe/ 5. jaanuar 2016 18:44
See (kultuuri)seltskond tahaks juba teema nö. kappi ära panna, et saaks rahus ja vaikuses edasi elada. Paraku on see vaid alles vaikne algus ja kõik järgnevad kuud saame veel igasugu asju näha-lugeda. Aprillis on Lampedusal jälle 30 kraadi sooja ja siis algab jälle suurem voorimine mere kaudu.
j
5. jaanuar 2016 20:03
Jüri Luik ennustab järgmisel aastal euroopasse 5milj. pagulast.Kui siis ka Saksa rahvas ei ärka, on midagi seal väga mäda.Paarkümmend uppunut nüüd talvel ehk vähe hirmutab aga kevadel läheb lahti hullemini.
k
kogu/ 5. jaanuar 2016 17:36
poliitilise valskuse, korruptsiooni, topelt standardite ja islamiterrorismi impordi taustal imestatakse, miks inimesed on saanud vihaseks… sest nad hakkavad vastu avalikule valele, manipulatsioonidele ja vägivallale (islam) , riigi paljaks riisumisele ja rahvusriigi õõnestamisele, maksuraha tuulde lennutamisele ja suurte maksuvabatulude välja kantimisele (välispangad), hoolimatusele oma riigi abivajajate suhtes.
Ka vaimne vägivald on vägivald, mida valitsus oma rahva peal harrastab...ilusa ja pehme jutu peale irvitatakse ja lastakse laia kaarega..
Viha on see, millega inimene ennast positsioneerib - ilma vihata inimene on tühi narts. Vaadake Lääne -Euroopat. Seal on aktiivselt juba mitukümmend aastat vasak liberaalset ajupesu viha ja sallimatuse vastu tehtud (loe rahva vastupanu mahasurutud) ja tulemuseks on sisutühi ja toimetu kogukond, kes laseb ennast tõugata ja lükata - keskaegsed moslemid on Euroopas sisuliselt võimu enda kätte haaramas, kuid euroideoloogia elluviijad vaatavad ainult pealt, kuidas põliskultuur seguneb, hääbub ja mandub ilma mingi vastupanuta.
Viha on fundamentaalseks osiseks enesekaitsel - oma pere, maa, riigi kaitsel. Teel totalitarismi rezhiimiga Euroopa (islami) konföderatsiooni on just vastupanu ja enesekaitse ning rahva hääl segavad faktorid, mis tahetakse Eesti rahval maha suruda, vähe sellest rahvas tahetakse panna oma rahvust, traditsioone ja kultuuri häbenema...aktiivselt tegeletakse eluterve moraali hävitamisega ja usu kaotamisega omariikluse võimalikkusesse...tulevikus pannakse meid oma valgeid lapsi veel häbenema ?
Terminitega sildistamine nagu ”vihkamine” ja ”vihakõne” on katse meid panna vaikima, mitte reageerima asjadele, mis on ilmselgelt valesti ja karjuvas vastuolus positiivse arengu, loogika ja terve mõistusega.
Inimesed tehke silmad lahti...vastasel korral lüüakse sellele riigile väga varsti hingekella, igaveseks. See, et inimesed veel vihastavad on positiivne protesti-ja kaitsetahtemärk.
Ettevalmistusi, meie kui põlisrahva ellimineerimiseks meie omal maal islami massiimmigratsiooniga, on täies hoos, selle nimel pingutab valitsuskoalitsioon riigimeedia toel naba paigast, kasutades aktiivselt kavalaid ajupesu ja psühholoogilisi trikke inimeste manipuleerimiseks ja ajude ”ümberprogrammeerimiseks” eurojuudate etteantud eesmärkide saavutamiseks... muuta rahvas pehmeks leplikuks lambakarjaks ja panna iseennast hävitama ja koguni peale maksma, et riik ja võim üle võtta.
Lammas ei kakle, vaid määgib ja valitsuse pingutused oma rahvast lambad teha, on osaliselt juba vilju kandnud. Teerullipoliitika on saanud poliitikas normiks ja aina süveneb.
Poolakatest tuleks eeskuju võtta, saatsid vasakliberaalsed juudaparteid opositsiooni ja ajavad nüüd oma riigi ja rahva asja, mis mõistuse ja südamega kooskõlas. Eurojuudad on sellest silmnähtavalt närvis, kuid mis neil sellest, riik on tugev ja oma raha alles…ka riigimeedias lõpetatakse globalistide riiki õõnestav ja rahva kristlikku moraali kahjustav ajupesu peatselt.
Poola välisminister Witold Waszczykowski andis Euroopa Komisjonile teada, et Poola uus valitsus peab lugu traditsioonidest, isamaa-armastusest, usust Jumalasse ja normaalsest pereelust ehk teisisõnu väärtustest, mis lähevad korda poola rahva enamusele ja mida pole suutnud kõigutada 25 aastat vasakliberaalset ajupesu.
a
A/ 5. jaanuar 2016 17:46
Paistab ,et suunatud demokraatial on tung enesehävitamisele
k
krdi lytsyd/ 5. jaanuar 2016 17:35
mis te mu kommentaarid kustutasite
e
eestlane/ 5. jaanuar 2016 17:26
Mida tee ajate, valged inimesed teevad kaaaaa! Jälle pidite kohe seda nahavärvi esile tooma, olete ikka erilised rassistid küll. Nad on ju sõjapõgenikud, olge sallivamad ometi! Valged kohalikud teevad täpselt samamoodi juh. Ja avandid teevad kohe ühe lõbusa laulu sellest lahedast kölni aastavahetusest, huumorisoont peab olema:)
(okei, i´m just messing with u)
l
Ligi/ 5. jaanuar 2016 17:25
100 ( NB! SADA) naist on Kieli linnas esitanud politseile avalduse grupivägistamisest pagulaste poolt vanaaasta õhtul-ööl.
e
eksisin / 5. jaanuar 2016 17:36
p
politsei andmetel/ 5. jaanuar 2016 18:21
...oli "kepimehi" üle tuhande! Ei tea kas merkel ikka sai oma jao kätte või oleks neid mehi veel juurde vaja? MEIE TOLERASTIDEST NEIDISED VÕINUKSID KA SEL ÖÖL SEAL OLLA....nüüd jäid heast naljast ilma!

r
robi/ 5. jaanuar 2016 17:25
Aga valitsus ja mingi kamp nn"kultuuriinimesi" ja isetekkelisi võimu tallalakkujatest "arvamusliidreid" peab oma rahvast tagurlikeks idiootideks kes ei näe ega kuule mis maailmas toimub ja vihkab pimedalt kõike mis ette satub. Solvav!
r
Ribiluu/ 5. jaanuar 2016 17:17
Ma olen sõnatu,eriti neid viimaseid ridu lugedes: http://objektiiv.ee/noutud-sakslased-kolnis-ja-hamburgis-juhtunust-kas-see-on-uus-saksamaa/
See tundub tõesti uus normaalsus olema aga kus on mehed ...või võtsid seal uut aastat vastu vaid feministid...? Ma ei kujuta ette kui mingid tegelased tulevad mu naist või tütart käperdama-vägistama.Ja no kui Saksa politsei on võimetu siis mis meil toimuma hakkab !? Tundub,et aitavad vaid karistussalklased nagu Soomes,see ei pruugi paljudele meeldida aga mida siis teha !? Vaadata pealt kuidas need insenerid ja arstid mu kodu läbustavad ja võtavad kõike mida vaid hing ihkab. Vastake mulle Kodanik Rõivas .
k
5. jaanuar 2016 17:36
Kodanik Rõivas vast ei leia aega, Teie kommentaarile vastata,ta on hõivatud twiitimisega, kus ülistab Tujurikkuat, kui hästi see on rahva paika pannud ja plaksutab käsi .
o
ole mureta -/ 5. jaanuar 2016 19:08
- relvaseaduse muutmisega korjatakse peagi enesekaitseks soetatud relvi vähemaks. Erinevalt Soomest või Šveitsist ei tohi eestlane ennast, oma peret ja vara kaitsta.
a
A/ 5. jaanuar 2016 17:00
Vaatan plusse ja miinuseid - enamvähem sada ühe vastu ... ja seda nimetavad meediaväljaanded kommentaatorirahva lõhestamiseks ???!!! Auuu ,ajakirjanikutibid , ärgake üles ,õhtu juba käes !
j
Jüri Kont/ 5. jaanuar 2016 17:51
Midagi on tõesti mäda! Ei ole isegi totakaid palgalisi siia saadetud. Ju siis on meie reformil ja sotsidest inimsmugeldajatel ikka väga pahad päevad. Algul vilistati nende palgatud pooltšurka(d) oma lolli laulu eest, rahva poolt välja. Nüüd veel see Kölni jama. Ja üleüldse on veel uusaastapohmakas ja näpud ka kõvast pidutsemisest põhjas.
b
Brunn/ 5. jaanuar 2016 16:56
Euroopal on vaid üks väljapääs. Kalendrisse tuleb aasta 1935 ja kõik saab korda on vaja vaid PÜSTOL-ÕLLESAAL JA KOLM PADRUNIT. Uskugem või mitte aga see omoliit hävitab kõik positiivse ja ilusa järele jäävad vägistatud naised ja vatemed.
v
Valitsusliidu võitluslaul/ 5. jaanuar 2016 16:24
Islami ilu hoieldes,
eestluse vastu võideldes:
pane tähele, pane tähele,
pane tähele, pane tähele!
Kui sina usud Allahisse,
kui sina usud Allahisse
ramadani, palvetesse,
ramadani, palvetesse,
tugevate turjadesse,
tugevate turjadesse,
mehe võimu kõiksusesse,
mehe võimu kõiksusesse,
noorte naiste omamisse,
noorte naiste omamisse,
isadesse, vendadesse,
isadesse, vendadesse,
enne kõike Allahisse,
enne kõike Allahisse,
siis saad põlve parema,
siis saad põlve parema.
Kui sina usud hundi juttu,
Kui sina usud hundi juttu,
Kardad koerte klähvimisi,
Kardad koerte klähvimisi,
kuulad tööka sajatusi,
kuulad tööka sajatusi,
uskumatu kaebamisi,
uskumatu kaebamisi,
põlisrahva salvamisi,
põlisrahva salvamisi,
madalate manitsusi,
madalate manitsusi,
sõgedate sõitlemisi,
sõgedate sõitlemisi,
siis ei saa sa midagi,
siis ei saa sa midagi.
Kui sina vajud valedesse,
Kui sina vajud valedesse,
upakile kristlusesse,
upakile kristlusesse,
käpakile Taara alla,
käpakile Taara alla,
röötsakile ateismi,
röötsakile ateismi,
siis saad kirbud kubemesse,
siis saad kirbud kubemesse,
sügelised südamesse,
sügelised südamesse,
päised pähe, kondid kõhtu,
päised pähe, kondid kõhtu,
siis sa lähed põrgusse,
siis sa lähed põrgusse.
Kui sina usud Allahisse,
Kui sina usud Allahisse,
siis sina usud rahvaasse,
siis sina usud rahvaasse,
saamisesse, jõukusesse,
saamisesse, jõukusesse,
rätipeade õigusesse,
rätipeade õigusesse,
kõrbesse ja kõrbeliiva,
kõrbesse ja kõrbeliiva,
pilvepiiril päikesesse,
pilvepiiril päikesesse,
siis saad elu vägeva,
siis saad elu vägeva,
siis saad põlve parema,
siis saad põlve parema
ä
5. jaanuar 2016 17:24
Ära saada kurja kaela. Selline pidev toonitamine võib mõjuda loitsuna ning toobki häda kaela. Tuleks just vastupidi lauludega vastata, nii nagu tehti seda laulva revolutsiooni ajal, mis lõi ka vene sõdurid tummaks.
ä
5. jaanuar 2016 17:24
Ära saada kurja kaela. Selline pidev toonitamine võib mõjuda loitsuna ning toobki häda kaela. Tuleks just vastupidi lauludega vastata, nii nagu tehti seda laulva revolutsiooni ajal, mis lõi ka vene sõdurid tummaks.
S
!/ 5. jaanuar 2016 19:57
Sellest ei pääse me nagunii, seda nõuavad frau Merkel ja herr Juncker, seda nõuab Brüssel ja see on provintside kohalikele lakiedele-satraapidele seaduseks, absoluutseks ja kõrvalekaldumatuks täitmiseks.
a
Aimar/ 5. jaanuar 2016 16:24
Läheb nö "sõjaks Leipzigi linna all" Saksamaal. Igal võimalikul moe antakse põhjust sallimatuseks.
Järjekordne sõnum sinisilmsetele roosades prillides. Aga kes valitsuste sõnumit rohkem usuvad läheb see jälle ruttu meelest. INIMESED ÄRGAKE. Kubiku filmi pealkiri sobib sellele teemale hästi: "Silmad pärani kinni"
Siiani ongi Saksamaal kõige suuremad pagulasteemalised jamad olnud. Näis kaua Merkelil oma sihtide jaoks järjekindlust on.
a
aimarile/ 5. jaanuar 2016 17:28
no rootsis sama suured jamad, aastaid juba, aga keelatud rääkida ja rootsi lambad on alistunud.
Euroopa rändevõrgustiku Eesti kontaktpunkti koordinaator Marion Pajumets kirjutab, et kuna ideoloogilistel põhjustel ei saavat sissetungivat massi peatada, siis eduka integreerimise eelduseks oleva heaolutunde saavutamiseks tuleks neile võimalikult vastutulelik olla - nende soovid ja nõudmised rahuldada.
a
A/ 5. jaanuar 2016 16:55
See video peaks kohustuslik vaatamine olema
f
FOX/ 5. jaanuar 2016 17:29
video pohjal pole meil kelleltki abi loota
k
Kuulipildujad oleks pidanud seal lakkamatult töötama/ 5. jaanuar 2016 17:31
n
Neegritelekas/ 5. jaanuar 2016 18:23
Nii nimetatakse suurt kaitselaengut, mis teeb hoobilt platsi puhtaks. Selline tuleks seal lahti lasta.
v
Valdu Randpuru/ 5. jaanuar 2016 16:18
Tundub,et Saksas,Soomes ,Rootsis,jne. on naiste ahistamine ja vägistamine täiesti legaalne tegevus ...Järgmisel aastavahetusel peaks oma bändi kokku panema ja minema ka võõrsile uudistama kui just meil siin ka juba legaalne pole.Padarid,Genkad,Taukarid,jne.igaljuhul laulavad õhinal hümni,et see kõik teoks saaks. Ongi parem ei pea kaugele sõitma,võtad vabaduse välakult mõne kaenlasse ja viid koopasse ära kui ära närtsib ,viskad raudteeäärde ja tood uue. Vastik hakkab ausaltöeldes.Edu kummardajatele ja vaadake,et laupa vastu põrandat ära ei löö.

m
merkeli unelm/ 5. jaanuar 2016 16:14
500 kährikut lohvid nagu röövli ninad.....
s
Sirp/ 5. jaanuar 2016 16:08
Oi issan küll,jälle need vihkajad mõtlevad lugusid välja. Rõivas arvab kindlasti,et meie blondide kallale ei tulda ja teised riigid ei tegele integreerimisega piisavalt. Meil integreeruvad need tegelased paari kuuga,muutuvad ise blondideks ja ütlevad oma usust lahti. Kui nüüd mõelda nii põlise maainimese moodi siis kas normaalne inimene võtab vabatahtlikult oma koju potensiaalsed vägistajad,tapjad,on nõus elama päevast päeva hirmu all,jne. Kindlasti mitte ja inimene on enamjaolt ikka ühesugune kui pole just ajupestud usuhull.Seega on suurest abistamisesoovist asi ikka väga kaugel,põhjus on ikka vaid rahas ja kõrgemate huvides.Ja no lihtsalt mõeldes paarile juhtivale euroopa juhile tuleb hoog peale ja kogu maailm keeratakse pea peale ning selle häma saatel ülistavad neid aina enam ja enam argu,rumalaid ja ajupestud inimesi. Inimesed lugege ajalugu ja säilitage selge mõistus. Ja miks me ei aidanud sama entusiastlikult Ukraine,ja mõne teise riigi kodanikke kelle kodumaal on samuti kaos ja pealegi,mis puutub Süüria ja Iraak üldse Euroopasse,nad ju ei kuulu EU-sse ja kui kellegil tärkas silmakirjalik südametunnistus kordasaadetu pärast siis ei ole mingit õigust seda süüd kogu maailma tundma panna.Ja kui palju on juba neid kummardajad nii poliitikute kui kultuuritegelaste seas...Kohutav ja ei erine millegipoolest vana nõukaaja hullusest.
s
Stalini käsk/ 5. jaanuar 2016 15:59
Siis sama lugu nagu toimus SÕJA LÕPUFAASIS ja peale sõda kohe, kui Iivanid Saksamaal olid. Siis andis ju Suur JUhtem Josssif Stalin sõduritele käsu käik saksa naised ära väguistada ja rasestada, et järeltulev uus põlvkond oleks poolenist Iivani verega, on lihtsam Saksamaaga hakkama saada. Nüüd siis sama lugu, ainult kes andis selle käsu nüüd.
n
5. jaanuar 2016 18:32
Nüüd siis sama lugu, ainult kes andis selle käsu nüüd.
---------------
Iivani tütar muidugi! Noh ja kindlasti ka mõni "valitud rahvusest" riigijuht. Ikka selleks, et oma suguvendi siia tuua, kui muidu eurooplastest võitu ei saa.
v
Vale mees/ 5. jaanuar 2016 15:54
Meil pole õiget peaministrit ollagi, kes seisaks ikka oma rahva, riigi ja ka NAISTE EEST. Pole seda meest, mingi totuke pobiseb enda ette, et kõik jääb vanaviisi. See on ju lollemast lollem jutt ühe peaministri suust.
j
jep/ 5. jaanuar 2016 16:07
äkki ta seisab meeste eest?
t
Ta hoolitseb/ 6. jaanuar 2016 11:53
hoopis selle eest, et mehed ei julgeks naistele appi minna. Kohe oled kohtuniku ees aru andmas ja murjamile valurahva maksmas.
v
Vastu puud/ 5. jaanuar 2016 15:47
Nendel ründajatel peaks kõigil MUNAD ja PEENISE maha lõikama. Las siis nühivad endid vastu puud. See on kõik tänu MERKELI MUTI KUTSELE: TULGA AGA, VÕTAME KÕIK VASTU. Ei tea kas kutsuski ennast hoopis vägistama või.
t
Toomas/ 5. jaanuar 2016 18:25
Ei hakka seda Merkeli mutti isegi mitte Araabia rämps vägistama. Liiga vana, kole ja loll teine...
t
to Toomas/ 5. jaanuar 2016 20:03
Vale puha,oma 61 aastaga on just parimas eas. Üks mu tuttav uuris internetis ingliskeelseid kosja- ja tutvumiskuulutusi. Mingi Nigeeria moslemimees otsis näiteks Euroopas naist vanusevahemikus 18 - 82 aastat. Nii et vanus pole takistuseks. Eriti kui mutill on kõrge pension ning abikaasale midagi pärandada. Küll kange neegrimees ta ära suksutab.
y
ykskord../ 5. jaanuar 2016 15:46
....saage aru... kui pole naisel burkat , siis tuleb ta vägistada......niisugune kultuur....
s
saa ise aru/ 5. jaanuar 2016 17:35
et nende kutuur on selline, et isegi kui burka on, ikka tuleb vägistada. ka beebisid, sest naine on vähem väärt kui koer ja koer pole midagi väärt. fakt, kurb, aga fakt.
p
prr/ 5. jaanuar 2016 17:56
Burka siin ei aita. Netis on vidosid, kus nad omi burkagai naisi kambaga vägistavad.
k
Kiidulaul/ 5. jaanuar 2016 15:38
RÕIVAS mis sa selle kohta ütled. Sama püll võib korduda ka Tallinnas ja Sinu naist võidakse ka kord rünnata ja tahta vägistada aafriklaste poolt. Kas siis ka veel neile KIIDULAULU laulad Või.
l
Looda/ 5. jaanuar 2016 16:28
sa,tal "vaesekesel" polegi ju naist!
n
no/ 5. jaanuar 2016 16:34
see variant teeb talle kohe kindlapeale suurt rõõmu !!!! Vaeseid "pagulasi" tuleb ju lausa oma "värgiga"lasta ennast rahuldada. Ja mul on kohe niisugene kuri kius või lausa ettenägemus, et see Aafrika pullikeste naiste vägistamisretk lõpeb ka mõne nende tulise tagakiitja mõne naistuttava või sugulase seljas ja tahaks kohe oma silmaga nähe selle OINA heakskiitvat ülistuslaulu neile tõpraile. Ma tean, et see oleks julm aga samalajal, kellelegi väga õpetlik kogemus.
j
jüri/ 5. jaanuar 2016 17:18
Jäta Rõivas rahule. Tal pole naist.
e
est/ 5. jaanuar 2016 17:32
Peaks olema selge, et SALLIVAID see ei muuda. Vahet ei ole mida need prussakad teevad. Sellel ei ole mitte mingit vahet, mida prussakad teevad, SALLIVAD ei muuda oma mõtlemist mitte iialgi. Nende nägemus ongi asjadest selline värviline nagu feissaris see värviline triipudega pilt , mida multikulti armastajad tugevalt tahavad teistele näidata. Nemad näevadki asju nii, et kõik on ühesugused värvilised.
d
ding dong/ 5. jaanuar 2016 15:33
Merkel kutsus neid töö tegemiseks ja iibe suurendamiseks. Tööd neil ei lasta teha, ja iivet ka ilmselt ei lasta suurendada:(

e
eks/ 5. jaanuar 2016 15:30
n
njaaa/ 5. jaanuar 2016 15:26
Ma imestan, et see artikkel juba delfis ei ole?
m
mnjah/ 5. jaanuar 2016 16:26
Eelmine kommentaar delfi ja postimehe linkidega ei läinud läbi.
Artikkel on olemas küll, kuid kadus esilehtedelt üsna ruttu.
f
fox/ 5. jaanuar 2016 15:24
see oli ju lihtsalt harjutamine oige etendus alles tuleb
j
Joel/ 5. jaanuar 2016 15:15
Persse ausalt ma ei kannata varsti seda jama enam välja. Loori (Lowry) ja muud jupatsid ju lausa kiunuvad et saaks meile siin ka seda jama kaela. Ei raisk ausalt kaua need kitseni..ujate hordid siin siis peremehetsevad. Ah mehed?!?!
j
just/ 5. jaanuar 2016 17:40
pihlapi priit, ise laulsid seda laulu, kus nüüd oled, suu kinni? mis on selle looriga? jätsid loori kasvatamata ja ema ka ei kasvatanud? noh, priit?
u
Uudistes näitas kl.15.00/ 5. jaanuar 2016 15:08
kuidas Kölnis pagulased lasid uusaastaööl rakette otse rahvamassidesse. Pilt oli öövastav. Ehk näitavad meie uudised ka, mis on küll vaevaltusutav.
l
5. jaanuar 2016 15:21
loodame ka et siin need taavikese pabulad teevad sama,see kultuuri vahetuse programm.
A
!!!/ 5. jaanuar 2016 19:39
Aga mõne päeva eest lugesime siitsamast lehest, kuidas mingis Saksamaa linnas keelati uusaastasaluut järgmise põhjendusega;
Rakettide ragin ning tulevärk tuletavat pagulastele meelde nende kauget kodumaad, kus on julm sõda ja kuhu jäid nende pered ning sugulased. Ja need noormehed on ju nii hella ja õrna hingega, nii kartlikud. Et neil hakkab paugutamisest väga kurb, et see käristab lahti nende hingehaavad, murrab südamed, nii et nad hakkavad nutma!
Reaalsus näitab, et pole nad ńii hellahingelised ega kartlikud ühtigi, kui nad rakette rahvamassi tulistavad. Ju tuletavad ISIS-e ja Talibani poisid vanu häid aegu meelde. Kus kodumaal sai püsse paugutada ja rakettidega inimese pihta kõmmutatud. NAisvange ja alaealisi plikasid vägistatud. Sest siin Euroopas on praegu ju nii igaaaav! Ja staabist ei tule ikka veel lahingukäsku, see X-päev on nii pikaldane saabuma. Peab end veidi värskendama!
o
5. jaanuar 2016 21:40
Oli jube vaadata jah, see oli ikka väga organiseeritud provokatiivne jõudemonstratsioon...
n
No / 5. jaanuar 2016 15:05
saatke mamma Merkeli juurde las rahuldab :P
t
5. jaanuar 2016 16:23
Tal on selleks kari pagulastearmastajaid.
n
no/ 5. jaanuar 2016 15:05
aga meie toobalid, priimäed ja sandrid ootaks selliseid poisse huviga meie riiki ka. head vändad on meil harv nähtus...
t
to no/ 5. jaanuar 2016 15:17
oii see nimekiri oleks sadu kordi pikem ja ega heast kehast ei ütleks keegi ära.
l
Lp peaminister!/ 5. jaanuar 2016 15:03
See mis Saksamaal toimub , on juba viljad eelnenud õiekestele!
Eestimaad ootab sama saatus, kes vastutab sarnaste intsidentide eest, kui politsei ei suuda hetkelgi kuritegevust ohjeldada???
a
5. jaanuar 2016 15:23
aga valitsus pooldab neid tuliselt,kui teisiti arvate - see vihakõne ja lähete koheselt pokri.
t
to / 15:23, 5. jaan 2016 / 5. jaanuar 2016 16:19
jah, see on tõsi, et pannakse vihakõnelejate nimekirja, tõe väljaütlemine terroristide osas ja Eesti valitsuse osas on prioriteet nr 1, tahaks loota, et sellest on Eesti rahvale kas või natukenegi abi.

k
5. jaanuar 2016 15:02
Kas see üllatab kedagi? Järgmisel aastavahetusel rikastavad meidki.
t
tere/ 5. jaanuar 2016 14:58
Sitta olid joobes, köik jummala kained allahi kummardajad ju
l
Lihtsameelsetele/ 5. jaanuar 2016 14:54
Kölni linnapea Henriette Reker, keda oktoobris valimiskampaania ajal pussitati, on tänaseks kokku kutsunud kriisinõupidamise, milles osalevad kohalik ja föderaalpolitsei. Reker on nimetanud meeste tegevust "koletislikuks"
KAS hakkab OMETI kohale jõudma mis krdi SAATANA omale külla KUTSUS!!?
Kusjuures ISE KUTSUS!
Elagu meie ajupestud noored padarid ja genkad ning teised avandid ja sepad!
i
Immatuer Kant/ 5. jaanuar 2016 15:04
Pussitaja oli halb inimene.
s
sakslased!/ 5. jaanuar 2016 14:48
Aga aru ei tule pähe ikka veel, proua Merkel?
k
KillaH / 5. jaanuar 2016 14:41
Merkel ja Junckers aasta inimesteks,Time magazine esilehele ja Nobeli rahupreemia ka! Te olete teinud suurepärast tööd, et riik pe**e keerata! Eriline tänu ka Eesti kaasajooksikutele, kes takka kiidavad, kui toredad pagulased meid rikastama on tulnud
p
5. jaanuar 2016 15:14
Peremehed peavad ju lakeisid tunnustama, selleks need tunnustamise süsteemid ongi, ega nad omakäsi ju määrima ei hakka!
s
Sünkroonis/ 5. jaanuar 2016 14:39
Tundub, et ka Saksamaal oli oma "Tujurikkuja" ja täitsa sünkroonselt meie omadega.
i
irw/ 5. jaanuar 2016 14:39
Aga rahval tuleb relvaomamine võimalikult keeruliseks teha või veel parem relvad üldse käest ära võtta, muidu mõni vihkaja hakkab veel murjanitele vastu ja see on ju kohutav.
m
5. jaanuar 2016 15:28
meie valitsus korjab kõigilt relvad ära ja lubab ainult veel õhupüsse ja needki Hiina omasid,muidu võite ISISE p0iste tegemisi-vägistamisi segada iibe tõstmisel Kalifaadi osariigis.
c
c/ 5. jaanuar 2016 14:38

a
A. Lubjakas/ 5. jaanuar 2016 14:33
Iga moslemist seksuaalkurjategija on rohkem eurooplane kui poolharitlasest eesti mats!
h
häda ajab härja .../ 5. jaanuar 2016 14:39
Naiste pipardamise tulemus, ma pole üle 7. aasta sexi saanud. Ju need tulised poisid üritavad tuimadele naistele elu sisse puhuda.
h
härg või asi/ 5. jaanuar 2016 15:18
Peeglisse ei ole taibanud vaadata, miks sinusugusele, naistepõlgajale, keegi ei anna? Mida sa vastu annad peale rõvetsemise ja alandamise?
k
klöugj/ 5. jaanuar 2016 14:29
Selliseid juhtumeid võetakse, kui paratamatust, et maailma majandust või krt seda teab, mida päästa. Inimelusid on ju kogu aeg ohvriks toodud. Tühja neist vägistatutest, piinatutest või tapetutest. Enamus on siiski ju puutumata ja hea tervise juures.
v
veteran/ 5. jaanuar 2016 14:29
Ja kuipalju naisi kogu Euroopas sellisest grupikast unistasidki, kuipaljudel see unistus täitus- sellest ei kõssa ükski hing. Aga hea, kui mõnelgi hea.
n
nagu anektoot/ 5. jaanuar 2016 14:41
Kaks penskari arutavad omavahel kolmandast: küll ikka mõnel veab, mees tal on, armuke ka, nüüd vägistati veel ära kah.
k
Kaitseta/ 5. jaanuar 2016 14:18
Linnapea tegi vist oma tööd vähe kehvasti või?!
Advokaadi haridusega Reker on viimased viis aastat töötanud Kölnis pagulastega, korraldades neile majutust ja tegeledes nende ühiskonda sulandamisega.
Kölni linnapea valmistel osales Reker sõltumatu kandidaadina, kuid tal on soojad suhted kantsler Angela Merkeli juhitavate kristlike demokraatidega.
http://maailm.postimees.ee/3366741/pussitada-saanud-poliitik-voitis-kolni-linnapea-valimised
l
Ligu @ Ahtu Lubjakas/ 5. jaanuar 2016 14:17
Järgmise laulu teeme Saksamaal et sakslased mõistaksid et pagulastega tuleb igas mõttes olla tolerantne ja vastutulelik. See on suur väärtus meie tuleviku jaoks ka tulevase majandus vundamendi edu alus.
Igasugused vihakõned tuleb lõpetada ja kui ei siis tuleb lumpeni jaoks sulgeda kommenteerimine ja igasugu välisuudised millel vihamekk juures. Olge tolerantsed ja eesti edulugu jätkub.
õ
5. jaanuar 2016 15:32
õige - see põld vägistamine vaid sõbralik abi murkeli tädi omadele.
t
tolad & tolerandid/ 5. jaanuar 2016 14:16
Lobjakas, Aunaste k.a. kõiksugused riigiisad võiks oma kommentaarid anda või mis?
m
5. jaanuar 2016 14:33
Mis neil sellest, kuni nende lähedasi ei vägistata, mõnda ei koti see ka, kui tema lähedastega midagi sellist juhtub.
k
Kabjakas ja teised/ 5. jaanuar 2016 14:50
Meil on nii häbi. Selliste laimavate artiklite ja vihkamise pärast.
e
5. jaanuar 2016 15:17
ei koti ka siis, kui siin vägistatakse. sea nimetatakse rikastamiseks.
l
5. jaanuar 2016 15:20
j
joseph/ 5. jaanuar 2016 14:06
a
asse/ 5. jaanuar 2016 13:52
Usun, et Alo Mattiisen naerab praegu pilvepiiril

a
asse/ 5. jaanuar 2016 13:50
Usun, et Alo Mattiisen naerab praegu pilvepiiril.
a
Arto Kabjakas/ 5. jaanuar 2016 13:49
Selliste vihakõnede ja kommentaaride pärast tulebki hakata meediat kontrollima. Nad ei teinud ju midagi erilist. Üksinda ringi käiv ja veel eriti sellistes riietes naine ongi prostituut. Rohkem mõistvust inimesed,
m
5. jaanuar 2016 15:36
mina ja grupp seltsimehi kiidab Kölni algatust,see rikastab kultuurivahetust ja ka kindlustatud hea sex ... ei mingit vihakõnet,ka valitsus soovibki uusi pabulaid juba se´llel kuul kultuuri rikastama ja tõstma.
i
issand/ 5. jaanuar 2016 16:14
ega sa ometi tõsiselt mõelnud
t
top/ 5. jaanuar 2016 13:48
Et nende elud sattusid kodumaal ohtu??? ....nüüd on meie elud ohus..või kuidas.. elajad!!!
s
saage aru/ 5. jaanuar 2016 15:39
nende kultuuris vägistamine on pahe aga Euroopa kultuuris on see kultuuri sidemete tugevdamine,selleks nad siia Euroopasse kutsutakse.
s
saage aru/ 5. jaanuar 2016 15:39
nende kultuuris vägistamine on pahe aga Euroopa kultuuris on see kultuuri sidemete tugevdamine,selleks nad siia Euroopasse kutsutakse.
k
Kas artikli point on üleskutse/ 5. jaanuar 2016 13:46
pussitada neid, kes tahavad immigrante vastu võtta?
f
fgh/ 5. jaanuar 2016 13:37
Nii tore ja rõõmus (rõõmukõne).
Huvitavat kuulamist inglise keeles (kui ei viitsi kõike kuulata, siis näiteks jupp 1:09:50 alates või 1:14:35 alates)
https://www.youtube.com/watch?v=x1878aerllI
a
Arvamus : Saksamaa poolt isetekitatud olukorra lühi-diagnoos/ 5. jaanuar 2016 13:36
üheainsa sõnaga ja ilma poliitkorrektsuseta ehk valetamiseta on : sotsiaaldemokraatia.
k
5. jaanuar 2016 14:01
kes tegi kes tegi? ise tegi, mis siin imestada?
t
tt/ 5. jaanuar 2016 13:23
See on ISIS- e ja neile sümpatiseerivate moslemite taktika- hirmutada rahvast- peade mahalõikamine, verine terror, vargused, rahutused jms. Ja see on mõjus.
i
5. jaanuar 2016 13:48
Islamisõdade julmus on ajalooliselt teada ja jõhkrutsemise eesmärk on halavata võimalik vastupanu. https://www.youtube.com/watch?v=t_Qpy0mXg8Y&ab_channel=TinShipProductions Praeguseks on juba ka kinnitust leidnud, et Obama on islamiradikaal ja teeb jauba avalikult kõik, et ISIS-t toetada, sama on Türgiga, Erdogan nimetas ennast kõigi islamistide juhiks. Selliste partenerite peale NATO-s võib kindel olla, et nad ise meid ründama hakkavad.
f
Filles D'Europe/ 5. jaanuar 2016 16:03
Nii ongi, ega siis muidu "nalja" ei tehta, et:
NATO - North Atlantic Terrorist Organization.
Ja kui NATO-ga ei saa, siis saab teisiti. Föderaliseerime Euroopa Liidu ja siis keskvalitsus kamandab, milal võime köhida ja millal mitte. Eks selleks ka see rände"kriis" loodud on, et saaks juba föderaliseerimisega kiirelt lõpule.
Masendav küll, aga see on meie homne päev :-/
f
Filles D'Europe/ 5. jaanuar 2016 16:03
Nii ongi, ega siis muidu "nalja" ei tehta, et:
NATO - North Atlantic Terrorist Organization.
Ja kui NATO-ga ei saa, siis saab teisiti. Föderaliseerime Euroopa Liidu ja siis keskvalitsus kamandab, milal võime köhida ja millal mitte. Eks selleks ka see rände"kriis" loodud on, et saaks juba föderaliseerimisega kiirelt lõpule.
Masendav küll, aga see on meie homne päev :-/
f
Filles D'Europe/ 5. jaanuar 2016 16:03
Nii ongi, ega siis muidu "nalja" ei tehta, et:
NATO - North Atlantic Terrorist Organization.
Ja kui NATO-ga ei saa, siis saab teisiti. Föderaliseerime Euroopa Liidu ja siis keskvalitsus kamandab, milal võime köhida ja millal mitte. Eks selleks ka see rände"kriis" loodud on, et saaks juba föderaliseerimisega kiirelt lõpule.
Masendav küll, aga see on meie homne päev :-/
a
arvamus/ 5. jaanuar 2016 13:22
See on alles algus, kui igale põgenikule 10-20 sugulast ka järgi tuleb, hakkab nalja saama. Pariisis näitas kuidas nende linnaosa tänaval otse varastatud kaupa müüakse ja valgetel eluohtlik liikuda, kindlalt edasi lõpu suunas, Euroopa...

2
22.08.2015/ 5. jaanuar 2016 13:15
"ÕHTULEHE" artiklis intervjuus Hardo Pajulaga on toodud Gaddafi väidetav ütlus, et piisab, kui Euroopasse tuua 50 miljonit moslemit, et Euroopa ühe põlvkonna jooksul üle võtta. H.P ütleb, et kui vaadata praeguse eliidi suhtumist sisserändesse, on Gaddafile raske vastu vaielda.
e
5. jaanuar 2016 13:39
EL tipptasemelt kutsutakse kogu maailma põgenikke Euroopasse, ainult 60 miljonit põgenikku on hetkel juba vabalt saadaval Euroopa rahvaste hävitamiseks. Probleem on ainult selles, et need hulgused peab ära toitma seesama valge ennasthävitav jobu, kes võõraid toites ise oma soo maamunalt hävitab, sest oma lapsed jäävad saamata ja kasvatamata, kogu elujõud kurnatakse välja võõraste jaoks raha teenimisega. Valitsus on juba asunud eesti surnuks maksustamise teele uutetrahvidega määras, mis suure osa elanike jaoks suutlikuse neid tasuda, sama on ammu enamus rahvast võimetud õigusabi eest maksma, st kohtusse kaevata ka ei ole võimalik neid trahviotsuseid. Surnuks reguleerimine, seaduste kaudu, võib võtta kõiki värdjalikke vorme, aga eesmärk on igal juhul sama.
Mõistlikum on valmistuda kiireks jalgalaskmiseks, kuni veel on ressursse.
k
Kuhu sa lased jalga,/ 5. jaanuar 2016 13:52
kui terve Euroopa ja Ameerika on moslemeid täis? Tuleb hoopis luua Rahva Omakaitse, kes Eesti rahvast kaitsma asuks. Munadeta valitsusest ja Riigikogust selleks asja ei ole. Sealt peale halisemise "vihakõne" teemal muud oodata ei ole.
5. jaanuar 2016 16:10
Omakaitse Kaitseliidu näol on juba sisuliselt kahjutuks tehtud, nimekirjad on teada, see on riigi täieliku kontrolli alla, relvad korjatakse ära ja ongi 1:0. Nn patriootide pihta antakse esimene tuli valitsuse poolt, ka politsei võib relvituks jääda nagu seda tehakse praegu USA-s,
t
Tujurikkuja/ 5. jaanuar 2016 13:14
leelotab seni, kuni lähedastega või iseendaga pole midagi juhtunud.
Kui aga peaks juhtuma, mis laulu nad siis laulavad. Kas ringitehtud hümni?
a
ahto lörts/ 5. jaanuar 2016 17:59
järgmisel aastal palume laulu, kus parodeerime laste suremist vähki. see on ju ka naljakas, eksju? ikka parodeerime.
p
Palun, palun, palun/ 6. jaanuar 2016 01:35
f
fgh/ 5. jaanuar 2016 13:10
f
fgh/ 5. jaanuar 2016 13:40
Kes pani mulle miinuse tegi vist vihaklikkimist. Ikka õnne tuleb klikkida.
k
Kübar/ 5. jaanuar 2016 12:59
Eelmisel aastal võtsid saksmannid vastu umbes miljon moslemist immigranti. See teeb 1,2% rahvastikust. Kui võrrelda seda protsenti Eesti omaga, siis teks umbes sama, kui 15 tuhat migranti oleks tulnud siia.
Aga üldiselt on sakslastel veel jäänud mõned kümned aastad, kui tohib oktooberfesti pidada ja supelrannas päevitusriietega viibida. Šariiat keelab need niikuinii ära ja saksa naised harjutavad varsti hidžabi ja burkaga käimist.
s
5. jaanuar 2016 13:52
seda murkeli-tädi tahabki - Euroopa Islami Kalifaati.
l
Lobjaks/ 5. jaanuar 2016 12:58
need naised om rassistid ja vihaõhutajad. Need pagulased kõigest lõimusid ja ei mõelnud midagi halba. Ka Lauristin ütles, eestlane kardab lihtsalt võõrast moslemit ja ei ole asjadega kursis. Ei olevat vaja karta. No mis siis ikka, hea vähemalt, et üritavad lõimuda ja euroopa väärtusi hinnata, Mina süüdistaks neid naisi siiski vihakuritöös, kuna ei annud kätte.. Vaju või häbist maa-alla nende naiste pärast. Äitähh taavi, et need vennad siiagi lõimuma tood. Allah akkbar
s
sakslased lõpetagu vales suunas sabaliputamine/ 5. jaanuar 2016 12:58
ja telligu saksa pehmopolitsei asemele vene OMON ja vsjoo v porjadke-fritzud pritsigu vaid venkudele pappi. Saksamaal antakse politseinikele ka regulaarselt ja suures ulatuses pidevalt peksa, näevad isegi kehakujult välja nagu arvutinohikud, tänavapolitseis on liiga palju naisi-võrdõiguslikkus nazõvajetsa.
n
Noh,/ 5. jaanuar 2016 12:56
Tolerandi junnid,kuidas kommenteerite.
s
5. jaanuar 2016 13:55
see hea näitaja moslemite arvukuse tõstmiseks - kõik saksa naised sünnitama ainult lapsi moslemitelt - tänades tolerant mürkel.
j
JUSS/ 5. jaanuar 2016 12:54
See on uut moodi hübriidsõda. Pariisis olid pommid ning kuulid. Kölnis ühendati meeldiv kasulikuga. Ühelt poolt mõnus vägistamine. Teisalt hirmu külvamine. Inimeste ärahirmutamine, et nad mingeid oma traditsioonilisi või kiriklikke pidustusi avalikult tähistada ei julgeks. Hirmus kodust välja ei pistaks.

a
5. jaanuar 2016 12:44
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
E
!/ 5. jaanuar 2016 12:55
a
5. jaanuar 2016 12:44
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
n
no/ 5. jaanuar 2016 13:10
varsti hakkab ka eesti naistel ropult vedama. Veel natuke kannatada JA NAD ONGI SIIN!!!! Siis pole enam vaja iriseda selle üle, kui laisad,ja ropud on eesti soost TROPID(mehed). Neid ÕIGEID saab olema igal pool ja lausa karjade viisi. Jõudu auväärt
e
5. jaanuar 2016 13:56
eesti naiste eest hoolitseb meie Mäda Rõigas.
o
Orochimaru/ 5. jaanuar 2016 15:54
No siis tuleb hakata nuga saapasääres ringi käima. Ma küll ei taha olla pagunni poolt "rikastatud". Kuigi jah, mehel ja mehel on vahe. Ossistunud klubijörridel on suht savi nagunii, mis toimub.
r
Rix/ 5. jaanuar 2016 12:42
Noh,sallivad,kuidas kommenteerite kõike seda.Või on suu vett täis nüüd.Või ehk hakkab midagi lõpuks kohale ka jõudma. Meid ootab sama saatus kui midagi ei muutu,hakake sellest ükskord aru saama.
t
to Rix/ 5. jaanuar 2016 12:59
Kõike annab kenasti ära põhjendada. Need tõmmud mehed osutasid Euroopale lihtsalt internatsionaalses korras humanitaarabi - püüavad päästa katastroofiliselt langevat iivet. Peale selle värskendavad verd, toovad sisse uusi, terveid geene. Selleks nad ju siia tulidki.
h
5. jaanuar 2016 13:19
hea iroonia ;) panen kohe plussi
m
Mutt/ 5. jaanuar 2016 12:40
Kogu see saastakari tagasi saata siina, kust need peletised siia ilmusid!!!
t
to Mutt/ 5. jaanuar 2016 12:50
Ei frau Merkel seda luba! Äärmisel juhul ostab riik neile piletid Soome. Või kui põdrad vastu ootusi tõrkuma hakkaksid, küll siis meie omad nad tänulikult siia võtaksid. Need muretsevad juba praegugi, et pagulased Eestisse tulla ei soovi. Kaasa antavad eurorahad on juba ammugi ära planeeritud, mine tea, vahet ehk osalt kulutatudki. Aga pagulasi netu!
t
5. jaanuar 2016 13:18
Taavi rendib eralennuki nende transportimiseks
o
5. jaanuar 2016 15:45
oligi rentinud ja isiklikult kutsunud - eespool oli et kasutab ainult sõbra firma lennukeid ... see pole ju mingi korruptsioon,valitseja võib kõike teha matsikesed.
t
tõdemus ja ennustus/ 5. jaanuar 2016 12:36
KÖLNI SÜNDMUS TÕESTAS VEELKORD, MILLINE SAAST SAABUB SIIA TÕELISTE ABIVAJATATEGA. Reeglina peaks eelkõige vallalised, noored elujõulised mehed tapiga välja saatma.Kui seda ei tehta, siis ülbus kasvab. Samad vägivallatsemised on ka teistes riikides ja see on alles algus.KA EESTI SAATUS VÕIB KUJUNEDA SELLISEKS, KUI EI KUULATA RAHVA HÄÄLT JA SÕIMAME OMI KAASMAALASI RASSISTIDEKS.KAS MEELEMUUTUS VAID OHVRITE HINNAGA?
a
Allah kaitse Saksamaad/ 5. jaanuar 2016 12:36
Köln on Saksamaa rätipeade pealinn, eks nad omas kodus tegid, mis neil kombeks ja sakslased-Maul halten und weiter dienen.
j
Ja-jah/ 5. jaanuar 2016 12:29
Ei ole üksi ükski Sepp,või kui,siis ainult Avandi....
m
Märt Alaldi/ 5. jaanuar 2016 12:25
Saksamaal osatakse hinnata head huumorit.

d
D./ 5. jaanuar 2016 11:56
Kahjuks ei tehta neile midagi. 1) Neil niigi vanglad juba pungil täis sealsetest, juba mitu aastat elevates sisserändajatest, kes integreerumise asemel käivad lihtsalt vargil. 2) Nad kardavad neid pagulasi isegi puutuda, kuna see nii tundlik teema, et kui üks nendest kinni pannakse, tulevad kõik nad tänavale.
3) Lastakse vabaks kuna pole piisavalt tõendeid, et too või teine isik seda tegi, (ajatakse kokku möla, et oli pime, sa neiu ise olid nkn natsa joond, sai ei saa mäletada kes seda tegi).
Väga kahju on Saksamaast...
t
to D/ 5. jaanuar 2016 12:44
Kuigi olen endistviisi Saksamaa ja sakslaste austaja, aga siiski ütlen, et nad on ise süüdi. Täielikult ajupestud rahvas, muidugi on ka erandeid ja päris palju. Uus ajupesemata generatsioon kasvab ja peab kasvama peale, isegi nende keskealistele ei õnnestu enam aru pähe panna muidu, kui vaid eriti räigete meetoditega, kui seegi aitab.
d
D./ 5. jaanuar 2016 13:00
Kahjuks nii ta on. Kardan, et kui üks kord kohale jõuab, et sisserändajad on vaja paika panna, mitte neid poputada, ei ole Saksa riigist enam suurt midagi alles.
m
m./ 5. jaanuar 2016 15:37
Mina ei austa enam ammu sakslasi.Peale teise maailmasõja lüüasaamist on nad täiesti ärakohitsetud,ajupestud ja degradeerunud rahvus.Hommikut alustavad süüdlasliku kummardusega juudamaa suunas,häbenevad olla aarjalased,mille tõestuseks katsuvad võimalikult kiiresti muutuda värvilisteks.Mingis tänavaküsitluses rääkisid mitmed neist,et võõras,lõunapoolne veri on neil juba DNA-s ja neid musti on vaja ikka pidevalt aidata ja juurde tuua.Lasku käia,kelle asi,aga kahju on,et siin neist jätkuvalt eeskuju üritatakse võtta!
k
Kes hakkab meie tütreid ja naisi kaisma?/ 5. jaanuar 2016 11:51
Seda oli oodata, kui üle EL piiride on tulnud u. 90% noort väge täis meest - s.o. u. 800 000. Meie meespoliitikud kiidavad jätkuvalt pagulaste aitamist!? Kas nad üldse meie naiste hirmudele ja ohutusele ei mõtle?
Kust saaksid valitud mõistust ja vastutustunnet?
k
Kes hakkab kaitsma?/ 5. jaanuar 2016 14:00
Tuleb luua Omakaitse, nii nagu 2.ilmasõja ajal. Valitsuse ja riigikogu peale ei maksa loota. Peale lalisemise "vaeste pagulaste" teemal ei tule sealt midagi.
m
mitte/ 5. jaanuar 2016 15:59
ainult meespoliitikud!Eriti agarad on just naispoliitikud ja igasugused MTÜ-des pesitsevad preilnad-asjapulgad-ametnikud,kellel jõhkra argieluga (veel) kogemust pole olnudki ja kes omas unistuste seebimullis (nt. romantilise lõunamaise mehe Robertoga) elavad.
a
A.H./ 6. jaanuar 2016 00:18
No aga küll viimased saavad kah üks kord pabulas *Ummi kintsude vahel tunda.;)
l
loodetust paremad tulemused/ 5. jaanuar 2016 11:50
ainult nii saab saada tublisid ISISE järeltulijaid millest tädi mürkel plaanis parema Kalifaadi nimel.Edu integreerimisel uute laste tootmisel.
m
Merkel/ 5. jaanuar 2016 11:49
Pagulased ON MEILE KASULIKUD! Kas jõuab lõpuks kohale??? OMAKASU nimel oleme valmis igasugusteks ohvriteks.
m
MNaa/ 5. jaanuar 2016 11:45
1000 meest ei ole kinnipeetud, vaid arvati, et neid oli 1000! Paneb imestama, et Eesti meedia sellest üldse räägib. See tegelikult mitu päeva vana uudis, saksa meedia julges ka alles nüüd avaldada, kuna sotsiaalmeedias inimesed jagasid. Oli ka teistes Saksamaa linnades neid intsidente toimunud.. Angela Merkeli 'inglid' tegutsemas.. :)
m
5. jaanuar 2016 14:00
meil jälle täävikese inglid siin luiskamas ...
l
5. jaanuar 2016 11:38
lahe mula, ühtepidi: õigusemõistmine tuleb läbi viia isegi siis, kui sellel on "poliitiliselt ebamugavad" tagajärjed. " ja teistpidi "suurem hulk inimesi, kes meile on saabunud, on seda teinud seepärast, et nende elud sattusid nende kodumaal ohtu". Milline mõte ja väljend on õigustatud? teise osa järgi on pagulastel õigus teha mida nad tahavad!!! tule taevas appi
r
Ruimo Ürgmaa/ 5. jaanuar 2016 11:38
"Tujurikkuja" võiks nüüd Kölnis juhtunust saksakeelse naljalaulu teha.
l
Liisu/ 5. jaanuar 2016 11:44
o
Oh jah/ 5. jaanuar 2016 11:37
Ei saa valimatult sallida kõike ja kõiki ning lasta inimesi kontrollimatult üle piiride.
Lisalugemist:
http://recentworldnews.org/news/world/631505/Migrant-Refugee-Women-Rape-Smuggle-Europe-Syria-Immigra...
k
5. jaanuar 2016 13:13
kui "omadega" tehakse nii, mis siis kohalikel oodata!!

z
zxc/ 5. jaanuar 2016 11:34
avandi ja sepp laulavad neist eepose