Eesti uudised

Riik pani lahingukooli peahoone 200 000 euro eest enampakkumisele

Siim Randla, 5. jaanuar 2016 06:00

3 KOMMENTAARI

M
!!!/ 6. jaanuar 2016 02:11
Maavanem küll kahtleb, kuid ei lükka siiski ka ümber. Selline ebamäärane jutt teeb ärevaks, et asja taga võibki midagi kahtlast olla.
Teiseks, kas 200 tuhat pole siiski sellise maalahmaka ning hoonetekompleksi eest siiski mitte nagu pisut vähevõitu? Lukskorter Tallinnas või uhke eramu Viimsis maksab kah rohkem. Ehituseks kulutati omal ajal suured rahad, nüüd pistab mõni parteigenossest ärihai selle võileiva hinnaga taskusse!
v
vobla/ 5. jaanuar 2016 17:02
...ausaltoeldes mulle see koone isegi,et kujundlikult meeldib. Selles arhidektuurilises joones on midagi sellist mis sobib ja ei vanane. Ehituslikult muidugi viimane saast mille peaks maha votma ja uuesti ules ehitama nagu seda tehti Politsea ja Tuletorje/Paasteamati/ uhiskasutuses oleva hoonega. Muuk pole see mis hetkel Voru kodukandi rahvale just silmad sarama looks.
v
veteran/ 5. jaanuar 2016 15:16
Riigi julgeolekule lasevad meie ärihaid ja riigivargad kõrge kaarega pähe- kuivõrd oleks just kaitseliidule seda kompleksi seal vaja, saaksid nad urkast ometi kord välja. Aga see teema meie riigis ei huvita mitte kedagi- varastamine, valetamine, ahnitsemine- need on meie riigijuhtide huvid.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee