Eesti uudised

Saadik: Rõivas tellib kalleid eralennukeid parteikaaslaselt (49)

Karoliina Vasli, 5. jaanuar 2016, 06:00
TIHE PÄEVAKAVA: 2014. aasta 3. septembril kätles Taavi Rõivas Tallinnas USA president Barack Obmaga ja lendas seejärel kärmelt edasi NATO tippkohtumisele Walesis. Lennuks kasutas ta ühes saatjaskonnaga rendilennukit ja kokku läks lend maksma 15 000 eurot. Foto: Mati Hiis

Toomas Hendrik Ilvest ja Taavi Rõivast ühendab tõik, et mõlemad on vajadusel lennanud eralennukiga. Kui Ilves saab loota riigi rahakotile, siis Rõivase puhul katab tavapäraselt kulud Euroopa Liit. Vabaerakondlase Artur Talviku sõnul tellib peaminister tihtipeale lennukid erakonnakaaslase firmalt. Riigikantselei lükkab need süüdistused ümber.

Riigikogu korruptsioonivastase erikomisjoni esimees Artur Talvik esitas eile peaminister Taavi Rõivasele ja Riigikantseleile teabenõude tšarterlendude kasutamise kohta.

Vabaerakonna saadik ei ole rahul, et oludes kus Eesti välissuhtluse maht ei ole mitmekordistunud ja valitsusjuhi tööülesanded pole sisuliselt muutunud, ei saa peaminister Rõivas erinevalt oma eelkäijatest hakkama ilma kallite eralennukiteta, ning sagedasti on Talviku väitel teenuse osutajaks ühe teise reformierakondlasega seotud firmad.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

8. juuni 2016, 06:00
Peaminister Rõivase ametisõite kipub räsima liinilendude hilinemine
7. veebruar 2016, 12:24
Euroametnike "air force one": Rõivas armus eralennukitesse Junckeri eeskujul?

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee