Seltskond

Karl Gustav Adamsoo pilguheit möödunud aastale: maailm pakkus mulle nii palju, et hetkel tuleb ikka veel kananahk ihule (3)

Õhtuleht.ee, 4. jaanuar 2016, 20:27
 TEET MALSROOS
Saatest "Eesti otsib superstaari" tuntuks saanud Karl Gustav Adamsoo vaatas oma Facebooki postituses tagasi möödunud aastale ja tõdes, et 2015. aasta tõi talle hetki, millest ta varem oskas vaid unistada. Käesoleval aastal on Kustil aga küpsemas paar laulu, valmimas monotükk ja kindel plaan taas ülikoolieluga liituda!

"Eelmisel aastal võtsin osa võistlusest, millest olin unistanud juba põhimõtteliselt terve oma elu - "Eesti otsib superstaari", kust noppisin 5. koha. Kohtusin inimestega, keda varem vaatasin suu ammuli telekast või kontserdisaalist. Andsin andekate inimestega kaks lugu välja. Armastasin TV3s Eestit ning tõmbasin punktirattalt uhkelt sada! Peeter oli kindlasti rõõmus. Tegin imelise Janaga terve suve Delfis saadet "Staarimadin". Avastasin taas, kui elurõõmsad ja energiast pakatavad inimesed elavad Hispaanias. Imetlesin New Yorgi Empire State Buildingu 102. korrusel sellist vaadet, mis võttis jalust nõrgaks. Hakkasin Twitteris koostama horoskoope ning tegema huumorit, mida nüüdseks jälgib juba üle 2000 inimese (kes soovib ka pilku peale visata, siis @MeGustafo - #GustaviHoroskoop). Sorry, et promo. Võtsin endale uue kassi, kelle nimi on Ruudi. Maailm pakkus mulle nii palju, et hetkel seda kirjutades tuleb veel kananahk ihule.

Mina kirjutan hetkel monotükki, küpsemas on paar uut laulu, liitun taas ülikoolieluga ning ei ma kao kuhugi.

Aitäh, et olemas olete!

Hoidke end, sõbrad. Kütame täie jõuga edasi. 2016 tuleb veel vingem!" seisis Adamsoo oma Facebooki postituses.

 

 

PEATÜKK 2015Eelmisel aastal võtsin osa võistlusest, millest olin unistanud juba põhimõtteliselt terve oma elu - "Eesti...

Posted by Karl Gustav Adamsoo on 4. jaanuar 2016. a.

3 KOMMENTAARI

j
Johannes 5. jaanuar 2016, 08:32
Edu Sulle Gustav! Jäid superstaarisaatest meelde hea huumorimeele ja suhtlemisoskusega. Arenda oma huvitavat häält ja laulmisoskust edasi, et mitte pelgalt meelelahutajaks jääda!
j
johannes 5. jaanuar 2016, 08:29
Edu sulle, Gustav! Jäid superstaarisaatest meelde hea suhtlemisoskuse ja huumorimeelega. Arenda oma huvitavat häält edasi, et mitte pelgalt meelelahutajaks jääda.
Loe kõiki (3)

Põnevat ja kasulikku

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee