Meedia

Snapchat'i laeti Prantsusmaal jõhkra vägistamise video (26)

Õhtuleht.ee, 4. jaanuar 2016 14:32
Snapchati logo mobiiltelefonisFoto: Reuters / Scanpix
Prantsusmaal puhkes üldsuse raev pärast sotsiaalmeedia äpile Snapchat laetud videot, millele oli jäädvustatud jõhker vägistamine - kaks meest vägistavad abitus seisundis noort naist. Politsei on alustanud juhtumi uurimist.

Video laeti Prantsuse sotsiaalmeediasse pühapäeva õhtul, vahendas The Local raadiot France Info. Esmalt ilmus see Snapchatis, seejärel ka Facebookis.

Samal teemal

Veebikasutajad teavitasid sellest politseid, kes tegi kindlaks naise isiku ning arreteeris täna hommikul Hispaania piiri lähedal Perpignani linnas kaks vägistamises kahtlustatavat meest. Vägistamisohvrist naine leiti oma kodunt šokiseisundis.

Videoklipis on näha, kuidas kaks meest alandavad korteris noort naist, kes näib olevat kas alkoholi- või uimastijoobes ning püüab asjatult ründajatega võidelda. Videolt on ka näha, kuidas samad kaks ründajat ostavad supermarketist alkoholi. Nende näod jäävad kogu aeg varjatuks.

Uurimist juhib Pariisi Evry äärelinna eripolitsei. Üks ründajatest, kelle isik saadi teada tema Facebooki konto kaudu, on politseile varasemast tuttav.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee