Eesti uudised

Rahvasaadikud ulatasid tulekahjus kodutuks jäänud perele abikäe (110)

Toimetas Kaspar Käänik, 3. jaanuar 2016, 08:25
Foto: facebook.com/kristjan.koljalg
Aasta esimesel päeval jäid Järvamaal Kareda vallas Peetri alevikus puhkenud tulekahjus kodutuks kolm inimest: ema oma kaheaastase tütre ja täiskasvanud pojaga. Oma panuse kodu ja vara kaotanud pere abistamisse andsid ka riigikogu liikmed Maire Aunaste ja Kristjan Kõljalg.

"Viisime neile riideid ja toidukraami ning remondifondi seemne. Nimelt saabus päeval hea uudis, et vallavanem Kulno Klein oli perele uue korteri leidnud, kuid seal on tarvis enne remonti teha, kui pere saab sisse kolida," kirjutab rahvasaadik Kristjan Kõljalg oma Facebooki konto postituses.

 

1. jaanuaril Peetri alevikus puhkenud tulekahjus jäid kodutuks kolm inimest: ema oma kahe lapsega. Kellel võimalik,...

Posted by Kristjan Kõljalg on 2. jaanuar 2016. a.

Häirekeskus sai teate põlengust Peetri alevikus 1. jaanuaril kell 7.49. Korteris oli küll suitsuandur, ent see asus teises toas. Põleng sai alguse elektrilisest soojapuhurist. Kolmeliikmelisele perele jäid alles vaid seljariided. Praegu on pere ajutiselt peavarju leidnud tuttavate juures.

Koduta jäänud pere palub abi nii riiete kui ka kõige muu vajaliku muretsemiseks, samuti korteri korrastamisega seonduvaga. Kristel Koppeli pangaarve on EE531010902015298005. 

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee