Videod

TV3 VIDEO | Kadri Simson möödunud aasta kohta: see oli kulutatud aasta. Savisaarega pärast esimehe valimisi rohkem kohtutud ei ole! (56)

LISA KOMMENTAAR

Rumal temp oli 3. jaanuar 2016 16:54
Tüdruk tegi täieliku poliitilise suitsiidi- nüüd ei võta teda enam mitte keegi tõsiselt.
HM 3. jaanuar 2016 09:45
Kadri võiks poliitikast taanduda ja pere luua,, praegu rabeleb tühja. Lapse kõrvalt oleks tal natuke aega mõelda ka ja suure tahtmise korral saaks uuesti üritada.
tõdemus 2. jaanuar 2016 11:11
Programm Keskerakonnal on sama, mida siis Kadri teistmoodi peaks tegema ?Ehk siis see ongi muutus, et hakkab erakonda juhtima? Miks seda vaja , kui Savisaar erakonna juhina on suurim häältemagnet Eestis ja erakond kõige populaarsem
khm 3. jaanuar 2016 15:05
Kui ta teeks samasuguse uue siis palju oleks reaalselt liitujaid uue erakonnaga ja kust tuleb raha? Erakonna Savisaare selja tagant ära tõmbamine on odavam, valeta, tee head nägu ja võta kõik pirukad endale!
Sama lollilt on kõik eestlased selle parteilise juudidemokraatiaga ära petetud. Te lihtsalt annate niisama võimu kaabakatele, kes teie huve ei esinda ning teid ainult koorivad ja mõnitavad igal pidupäeval, teie eneste raha eest.
mart m. 1. jaanuar 2016 07:29
Ja ega poliitika ei ole tootmisettevõte,
mis peab igapäevaselt toodangut väljastama!?
Väike paus on vajalik.
Kadri tahtis erakonnale vaid head 31. detsember 2015 21:59
eestlaste poolehoid oleks kasvanud ja poleks Edgari suurust ja au keegi vähendanud, Tallinna linnapeana tegemist ja tööd küll ja rääkige,mis räägite, haigena on ikka raskem ja Savisaar on ju haige, jalga pole. Savisaar aga on nagu väike pliks,kes tahab vaid kiitmist ja kummardamist, miks ta ei talu teisi enda kõrval ja nüüd hakkan juba minagi uskuma,et ta loodabki vaid venkude peale. Mustad pole süüdi, süüdi on sõpru müüv Savisaar, kui erakonnas demokraatia, siis ka olgu, aga SAVISAAR hakkas Kadrit närima, kuid a ei saa tema Siretist talle ei Viljat voodisse ega Kadrit erakonda, siret ei küüni Viljani,ehkki Vilja oli vaid voodi-naine ja ei küüni ka Kadrini,Kadri on poliitik Mina koos pooldajatega vist lahkuksin erakonnast,käigu see SAVISAAR oma kangusega Kuu peale ja mingi prillikivi ta nüüd ka pole
Oled sa ise rohkem prillikivi? 1. jaanuar 2016 10:35
Kes meist on vigadeta? Aga Kadri ja Savisaare poliitilisest suhtest nii palju: Savisaar on väga kaval ja tasakaalukas poliitik. Kadri küll Eesti eest tulihingeline võitleja, kuid kiirustav. Millest juhtub ka vigu. Ära arva, et oravad seda ära kasutada ei oska. Sellepärast ongi Kadril veel vara kilgata. Savisaar otsibki endale vahetust. Aga kindlat ja vähemalt sama paksu nahaga nagu tal endal. Savisaar võib ju jalust vigane olla, mõistus on aga vahedam kui kõigil lapspoliitikutel kokku. Kasva sinagi veidi, hakkad taipama, mis plaanid Savisaarel on. Head uut aastat!
Paarkümmend aastat 31. detsember 2015 16:26
edasi oleks hea elada, poleks mingit Savitsaare jura.
to: 16:26 31. detsember 2015 20:07
Simson on ka selleks ajaks isegi "kõlbulik kuni" tähtaja mööda lasknud....
Kadrile 31. detsember 2015 15:48
Kadrikene! Sa oleksid tahtnud kohtuda küll aga Savisaar POLE SIND KUHUGI KUTSUNUD! Mitte SINA ei kutsu Savisaart enda juurde, vaid SAVISAAR kutsub sind kui TAHAB.....! Tao see endale pähe ja ära ennast ise kiida - lasku taevast kahe jalaga MAA peale...!
. 31. detsember 2015 13:41
Keskerakond Kadrit ei tahtnud--äkki leidub talle mõni roll suguvõsa seriaalis
"Tema tõmbab niite ilma peaministri tiitlitetagi." 31. detsember 2015 15:16
märgib keegi, jah, tõmbabki teatud meelelaadiga valijate "niite",
loob@koob neile turvatunnet
ja
endale head äraolemist.
ega selles midagi halba ole, ainult kõigile see ei sobi, kui sobiks, kujuneks katastroof. kesk on kut okasroosikese uneloss,
magajatel on mõnus, ärkvele nihelenuil jääb kaks võimalust, nagu ikka, ühed hakkavad unemõnu teesklema, teised hädaldades magajaid ärkvele ajama... neil viimastel tuleb unemaailmast lahkuda :)
nb! valijad on omaette, neil tuleb elada maailmas, mida meile kõigile tegevvõim suudab korraldada, muidugi on neil see eelis, et nad on kindlad oma valiku õigsuses:D, meie seisame silmitsi reaalsuse võimalustega.
Sa võta 31. detsember 2015 16:01
omale rohkem aega, aru saamaks, mida mingi erakond tegelikult taotleb ja milline neist millekski võimeline on. Uut Leninit nii kui nii ei tule. Ka uued erakonnad on vanade kalade käes mängukanniks. Minul vähemalt on argument. Mida sina pakud?
3. jaanuar 2016 15:26
Miks peaks Savisaar taotlema uue Lenini tulekut, kui sioniste on meil valituses jt parteides piisavalt, küll see uus Lenin ka meile kaela tehakse.

lindur 31. detsember 2015 12:16
Nimetagem endid keskpededeks kui pooldate. Palju märga teile uude aastasse ja anaalirõõme ka.
Andres 31. detsember 2015 11:22
Ainsad keskerakondlased kes olid pedeseaduse poolt: Kadri Simsom, Priit Toobal, Olga Sõtnik ja Lauri Laasi!
To: Andres, 11:22 31. detsember 2015 15:39
Kadri lahutas ka oma abilelu.... Lapsi ei ole ega ka TULE..... Hääletas pedeseaduse poolt.... Kas Kadri on LESBI......?
ojulandile paras paariline... 31. detsember 2015 11:07
Võtku meikar ja veel paar teist luuserit kampa, ning tehku uus erakond.
nii jah 31. detsember 2015 11:28
Ojulandiga ,kes poliitikast välja aetud,nagu ekregi pole midagi saavutanud,oma hirmsate lubamistega,hirmutamistega ja vihameelsusega,pole Kadri koht kyll selliste seas.Tehku oma erakond ja usun,et siis on palju rohkem tulevikku.Nende poliitikas pettunutega pole midagi peale hakata,need trygivad vaid heade juttudega sinna,et oma rahakotti täita,lausa perekonniti.Köik oskavad rääkida,mida rahvas kuulda tahab,kuid tegijaid on väga harva sellistest
Kadri on küll tulihingeline 31. detsember 2015 10:20
eestlaste eest võitleja aga liiga tormakas. Teda on sellepärast lihtne lüüa. Vana Savisaart nii lihtsalt kaabuga ei püüa. See mees on kavalam kui kõik lapspoliitikud kokku. Ta võib olla jalust vigane aga mitte peast segane. Vanal on kuradi kindel siht ees. Ja selle ta ka täide viib. Et seda taibata, peab olema kaua poliitikat jälginud. Tasa ja targu, mitte Kadri moodi tormates. Ka see on nähtav, et valitsejaks ei kipu Savisaar kunagi. Tema tõmbab niite ilma peaministri tiitlitetagi.
mis see savisaare siht on ? 31. detsember 2015 13:33
vahtplastist hiigelkujusid sponsoreerida?
toobaleid pajundada?
kolmandikku sulas "kuhugi" talletada ?
Nii kaugele 31. detsember 2015 13:44
siis lapsearu näebki?
inimene 31. detsember 2015 09:46
arusaamatu kuidas need lollikesed ikka ühte ja samasse pange astuvad
tõehetk saabub neile siis kui on Savisaarega tülli mindud
aga ega siis teiste vigadest ei õpita vaid ikka enda omadest ikka
no kes see loll käskis sinna keskerakonda üldse ronida? samal ajal kõik normaalsed inimesed teavad ümberringi millega/kellega tegemist on???
kohting 31. detsember 2015 08:34
maamees 31. detsember 2015 08:20
Ja Edgar ütles oma sõnavõtus,et viha ei pea ja töötavad koos edasi.
to: maamees, 08:20 31. detsember 2015 20:10
Kadri peab viha Edgari vastu! Ei hakka Edgar sellisega suhtlema!
Sander 31. detsember 2015 05:33
"et tegemist oli kulutatud aastaga"-väga õige ega temast midagi eriti järgi pole küll. Mina pole mingi Savika armastaja, kuid minujaoks muutsid Mustade alatud mängud, nad olematuks. Midagi jubedamat kui kahepalgelisus, pole olemas. Algul kui Edgar haiglast välja sai, oli Aadu "asendamatu kärumees", siis tegi 180 kraadise kannaka ja sõbrast sai õeluse hunnik. Väga ilmekad näited meelekindlusest, on A.Meri ja G.Naani puhul, kes ei häbenenud välja öelda oma olemust. Võin sõnastuses veits mööda panna, kuid midagi sellist ütles Meri-"olin kommunist, olen kommunist ja ka jään kommunistiks". Primaarne pole olemus kommunist, vaid mehe meelekindlus , kes ei ole tuulelipp.
Seda ei öelnud Meri, 31. detsember 2015 10:13
vaid Vaino Väljas, kes jäigi avalikult kommunistiks, kartmata öelda, et kommunistki võib Eesti eest seista.
Sander 31. detsember 2015 17:11
Ei vaidlusta, ise pole midagi sellist kuulnud/näinud V.Väljasest. Mäletan, kuidas Naan ei varjanud grammigi oma poolehoidu komparteile. Meriga intervjuu on täitsa silmeees.

edvard 31. detsember 2015 05:21
Kadri on tark naine ja selliseid ongi meil vaja,saab kogemusi ja tarkust veel juurde õppida ja ka enesekriitikat,egas Savisaar kardab siiamaani kriitikat ja nii ka paljud teised inimesed meie seast kardavad kriitikat neile endile sellepärast lahmivadki siin mida sülg parasjagu suhu toob
Sander 31. detsember 2015 05:38
" Savisaar kardab siiamaani kriitikat"-no siin panid kõll võssa! Nii palju kui on vanameest tümitatud, võtab taat asja külmalt kui sülti, tehku teised järgi.
31. detsember 2015 05:14
see 75.a riigisaladuseks kuulutamine on selge nähuk vene aegsest reziimist ja vene aegsest
Steni 31. detsember 2015 04:36
keskerakond on parim erakond ja kui keskerakondlased oleksid võimul, oleks elu Eestimaal korras. Viimaste aastate valitsus on teinud paju vigu ja viinud paljud inimesed vaesusesse. Seda, mis on valesti tehtud on raske parandada ja vaid Keskerakond suudaks seda.
to: Steni, 04:36 31. detsember 2015 20:13
Sul on Keskerakonna propagandast pea sitta ja saepuru täis! Nagu venelastel Kremli propagandast... Kas omal aju ja mõistust ei ole, et Keskerakond ei teeks midagi paremini....? Poole viie ajal öösel ka ei maga...?
tead ohtlikult palju VEB-ist, kukud Hardo kombel trepist 31. detsember 2015 04:03
Euroopalik tava näeb ette, et kõrgeima reitinguga erakonnas juhti ei vahetata.
Et Ratased-Simsonid muutuksid valimiskõlbulikuks, peavad nad selge sõnaga kiiresti välistama igasuguse koostöö VEB-$iimu parteiga või vähemalt seadma tingimuseks selle tegeliku juhi-strateegi VEB-parteist väljaviskamise. Meenutagem ainuüksi ühe hiigelkuriteo 75 aastaks riigisaladuseks kuulutamist...
Nii on 31. detsember 2015 03:26
Et meie riiki päästa edasisest vaesumisest oleks oluline, et Keskerakond moodustaks valitsuse, kuid Simson küll ei saa peaministriks, kuigi Rõivasest oleks ta palju parem. Rõivas on ääretult saamatu peaminister.
RÕIVAS ON PAREM! to: 03:26 31. detsember 2015 15:44
RÕIVAS on KÜMME korda parem Kadrist! Kadri ärgu unistagu peaministri kohast - see on talle üle jõu käiv amet! Enne peaks ikka kasvõi mõne MINISTRINA töötama, et kogemusi omandada....
Nii arvad? 31. detsember 2015 16:05
Rõivas on tegelikult niiditõmbajatele ustavam. Sellepärast tundub sullegi, lapsuke, nii.
to: Nii on, 03:26 31. detsember 2015 20:20
Uued Riigikogu valimised tulevad KOLME AASTA pärast....! Enne seda pole mingit "uut" valitsust! LOLL kesik, ära mölise ja ära laku ennast nii täis, et ajad segast .....! Poole nelja ajal öösel normaalsed inimesed magavad!
Marko 31. detsember 2015 00:23
Simson ära nii küll ütle, te ei tea mis tähendab kulutatud aasta.Oska hinnata oma elu sul pole rAsket haigust ega muid õnnetusi, ära kutsu endale õnnetust ligi.Kuidas saab nii tark naine ühe lausega näidata kui Loll ta tegelikult on.
Ja jah...... 31. detsember 2015 04:00
Imestan, kui rumalaid sõnu võib inimene suust välja ajada. Pigem oli see sulle õpetlik, et ära nori tüli, kui sinust kaklejat ei ole. Kõike kaunist uueks aastaks !
hgmhmc 30. detsember 2015 23:38
Simson on peaga ja selgrooga mutt. Ta võiks mingi uue partei teha. Koguda sinna parteisse helgeid päid. Neid ikkagi ju on veel Eestis. Sellised helged pead kes on natuke segaduses ja justnagu ei ole oma kohta leidnud mingis parteis või on siis kusagil lõksus, sest justnagu minna kuhugi pole. Toomas Kivimägi, Madis Kallas, Aarne Põlluäär jne jne. tõsi, kerge ei saaks olema, kuid praegust olukorda vaadates ka üldse midagi keerulist sest reformi aeg on otsas niivõinaa
Avasilmi 30. detsember 2015 23:23
Simsoni tegudele vaadates, ei teki tahtmist teda toetada ega haletseda. Kuidas võib teha nii palju ja fataalseid vigu? Esimene neist, end peaministriks mõelda. Teine, KE liidriks mõelda. Kolmas, käitumisstiil.
Soovitus: jätkata KEs ja ulatada koostöö-käsi Savisaarele. Või lahkuda sellelt võitlustandrilt.
to: Avasilmi, 23:23 31. detsember 2015 01:22
Täiesti nõus sinuga. Aga Kadril pole kainet mõistust - ta tahab ennast ise kiita ja ennast ise upitada aga enesekriitikat ei ole.... Selletõttu on üks krahh teise otsa...

Ly 30. detsember 2015 22:44
Unistada ikka võib, lase Taavil oma aeg ära olla.
õige 30. detsember 2015 21:45
rahva rahal kulutatud aastad
Ott 30. detsember 2015 21:43
Simsoni karjäär Keskerakonnas on läbi. Auahnus sai temast võitu. Tal oli ja on nii palju kõrgeid ametikohti, osa on seotud välismaaga, et keegi pole võimeline nii palju töötama, aga ikka jäi väheks. Rääkida ta oskab ja valitsust kritiseerib õigesti, kuid sellest jääb väheks.Pealegi on ta kaunis noor naine, kellel peaks ka pereelu olema.
Teeni aga usinasti Edgarit! 30. detsember 2015 21:35
Kadril on mõtetu unistada mingist peaministri kohast vähemalt kuni uute Riigikogu valimisteni....
Teenigu aga seniks usinalt oma kallist Savisaart, muidu saab Keskerakonnas kõigist ametitest kinga....
Ja ärgu tehku ennast nii tähtsaks - vaja on laskuda pilvedest kahe jalaga maa peale....
tädi 30. detsember 2015 21:14
Ega ainult sinul kulunud - Savikal kulus ju veel hullemini tühja!
Alar1 30. detsember 2015 20:47
Kõik KE eksisteerimise aastad on olnud kulutatud aastad.
To alar1 3. jaanuar 2016 11:58
No sina oled nüüd see kõige õigem ütleja...
Horros 30. detsember 2015 20:45
Kana tahab peaminiztriks :D:D:D:
.
Täitsa üllatav, kui enesekriitikavaba võib üks inimene olla.
.
Kana katus ikka sõidab täiega.
to: Horros, 20:45 30. detsember 2015 20:55
Vana tõde, et blondil ikka blondi aru..... Ta näeb vist öösel unes ja oma magamistoas ka, et on peaminister..... Hallutsinatsioonid.....
tubli tüdruk 30. detsember 2015 20:12
sinust saaks hea peaminister. võitle edasi ! ILUSAT UUT AASTAT!!!!!
jee 30. detsember 2015 23:15

30. detsember 2015 20:12
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
arvan, 30. detsember 2015 20:42
et meil on neid broiler-mimistreid juba küllalt. Enne peaks ikka tõsisemat tööd ka tegema.