Videod

ÕHTULEHE VIDEO | Mamas Pride Tattoo Studio annetab ühe tööpäeva tasu lastehaiglale (1)

Katharina Toomemets | Video: Mari Luud, 30. detsember 2015, 15:47
 
“Heategevusprojekt on meil olnud juba neli aastat. Esimesel kahel aastal tegime postkaardid ja kalendrid. Eelmisel aastal tuli esimest korda mõte teha projekt tätoveeringutega,” räägib tätoveerimissalongi Mamas Pride Tattoo Studio tätoveerija Liisa Addi, kuidas tuli neil salongis mõte jõulude ajal heategevust teha.

Mamas Pride korraldas täna salongis heategevuspäeva, mille kogu tulu annetatakse Tallinna Lastehaiglale. “Meil on tavaline tööpäev, aga võtsime teha väiksemad tööd, mis oleks ühe korraga teostatavad,” selgitab salongi looja ja tätoveerija Kaili Aavik. Muidu teevad nad enamasti ühe töö päevas, et igale kliendile maksimaalselt aega pühendada. “Tööd on nii palju ja kalendrid on ammu täis, seega tegime võimaluse ka väiksemaid asju vahele võtta.”

Möödunud aastal tegi Liisa heategevuse korras umbes 30 väikest tätoveeringudisaini, pani neist pildid Facebooki tutvumiseks üles ja inimesed said tulla ühel päeval ja ühe valitud pildi lasta nahale toksida. Mullu koguti umbes 450 eurot ning sama summa loodetakse kokku saada ka tänavu.

Kuula ja vaata videost, mida Kaili ja Liisa heategevuse kohta veel rääkisid ning piilu pisut ka tätoveerijate tööpäeva.

Samal teemal

29. mai 2015, 07:00
"Tänu auhindadele mõistan, et mul on ka maailmas tätoveerijana väärtust."
16. september 2010, 06:59
«Et endal mul kirjut nahka ei paista, ei peagi mõni mind päris tätoveerijaks.»

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee