Maailm

SÕDA BORDELLIDE PÄRAST: Hamburgis läks motojõukude vahel tulistamiseks 

Õhtuleht.ee, 29. detsember 2015, 17:01
Foto on illustreeriv.Foto: Reuters / Scanpix
Saksamaal Hamburgi kesklinnas läks esmaspäeva õhtul motojõugu liikmete vahel tulistamiseks. Üks motomees sai kuuli neeru, teine murdis põgenedes jala.

Ööelu poolest elaval Reeperbahnil, kus asub hulgaliselt lõbumaju ja striptiisibaare ning on liikvel sadamalinna allilmategelasi, toimus eile õhtul tulistamine. Pealtnägijate sõnutsi väljusid kolm motojõugu Mongols liiget restoranist, et suitsu teha. Sel hetkel ründasid neid rivaalitseva Põrguinglite (Hell's Angels) motojõugu liikmed, mille peale Mongolsid põgenesid taksoga, vahendas The Local.

Takso jäi aga punase tule taha pidama ning sellele järgnenud autost kargas välja mitu relvastatud meest, kes takso ümber piirasid. Taksos olnud mehed suunasid oma relvatorud taksojuhile ja nõudsid, et ta edasi sõidaks. Juht aga võttis süütevõtme välja ja jooksis minema, kirjutas Hamburger Morgenpost.

Siis läks tulistamiseks: autosse tulistati seitse korda. Üks mees sai kuuli neeru ja on praegu haiglas kriitilises seisundis.

Samal teemal

Restorani jäänud Mongolsi mees murdis põgenedes jalaluu ja viidi samuti haiglasse. Põgenenud taksojuht sai psüühiliselt kannatada – ta on šokis, selgitati politseist.

Sündmuskohta saabus 46 politseiautot. Arreteeriti 12 inimest, konfiskeeriti relvi.

Viimastel kuudel on Hamburgis vägivallateod rivaalitsevate motojõukude vahel kasvanud, motojõugud võitlevad kontrolli pärast bordelliäri üle. Oktoobris pani tundmatu tegelane pommi Mongolsite bossi auto alla; atentaat ebaõnnestus. Novembris rünnati meest tema kodumaja liftis. Bild kirjutas, et teised jõugud on tigedad, et Mongolsid on saavutanud linna allilmas liiga suure võimu.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee