Videod

VIDEO | Kae, mis "Tujurikkujal" sulle aastavahetuseks varuks! (15)

LISA KOMMENTAAR

jah 30. detsember 2015 20:44
aga ei taha selle reeturi füsiognoomiat näha. Kus on nolgil alles jultumust ennast eesti rahvast kõrgemale upitada ja siis sealt laias kaares tatti pritsida. Mul on sügavalt häbi avandi pärast.
Olge optimaalsed 30. detsember 2015 20:13
Selle show aeg ja formaat on läbi, aga autorid ei saa asjast aru, sest osse leidub ikka. Tehke parem kuskil midagi kasulikku, piilupardirallit vms.
JEP 30. detsember 2015 12:14
4aastastele lähevad kaka-pissinaljad väga peale, nii et väga lapse- ja perekeskne, kultuskirjanik Andres Kivirähk kirjutanud ka raamatu "Kaka ja kevad", äkki, kodanikud, loeks selle enne läbi.
Mul on ka teile midagi varuks 29. detsember 2015 23:03
Nimelt, selle saate mittevaatamine!
Videvikus aega . . . . 29. detsember 2015 20:02
Jätke vähemalt Vanaaastaõhtul teised rahule, pilage iseennast, et "võimalik vaid Eestimaal" Kardan küll, et tuleb järjekordne "võimalik vaid Venemaal" Vahelduseks tahaks midagi "muud" - nii, peris ootamatut lendu, ei pruugigi "mitte eriti kõrgelt" olla - kui kõrgust kadetakse. Huvitav, et "vanal heal
Vene ajal" julgeti vahel päris kõrgpilotaaži teha, nii kõrget kohe, et "kõikenägev Partei" võis küll pea
kuklasse ajada aga ikke midagi ei nännu., et kui oleks veel rohkem kuklasse ajanud siis oleks seljali
maha plartsatanud. Siit dilemma - kas pead veel väänata ja rahva naeruks pikali sadada või "targa" näoga taevasse vahtida - (ja lollitatuks jääda. Kunagi ammustel aegadel oli "menukaks" Nõukogude film "Karnevaliöö" Poisikesena tegi see film lihtsalt nalja ja nalja oli vaja sest elu ise põlnd sugu nali. Film sobib väga hästi tänasesse päeva, näitamaks Nõukogude korra olemuse üht poolt ja nalja saab ikka, et küll pole. Tekib küsimus, et kuidas selline film üleüldse Stalinlikul ajal eluõiguse sai? (Kuigi jah, kõigi osaliste jaoks ei läinud mitte hästi) Aga siin ongi tegemist teatava kõrgpilotaažiga - autorid olid geeniused kes oskasid kõrgusesse lennata mida "Partei silm" lausa võimatuks pidas -ei midagi Nõukogudevastast aga ometi lausa räigelt Nõukogudevastane. No mis sa niisugustega teed või oled, Stalingi sai ära petetud. (Kuigi mitte lõplikult - kui "massidele" meeldis, siis pidi seal ikke "kontrat olema?)
oi 29. detsember 2015 20:15
liiga pikk, ei viitsi lugeda
Kristo 29. detsember 2015 18:50
Kui sellist sõnaotses mõttes sitta jälle tootma hakkavad siis pole mõtet ültse neil midagi teha!
Vana@ 29. detsember 2015 19:02
Olgu. Saan aru, et see on ennast juba ammendanud, kui lausa junnid taldrikul ette tuuakse, aga see, kes tatti pritsides vigaselt ennast väljendab, on minu silmis veel vigasem tegelane.
Kuidas Sa kuuled seda sõna "üldse", et Sa selle tugeva t-ga kritseldad? Ma ei imesta, kui sõnad "matmata, lugemata, olemata, saatmata" lahmid ka kahe t-ga, on nii? Võigas tegelikult.
n 30. detsember 2015 11:49
"Nali" ilmselt seisnes selles, et kiideti kui lastesõbralik saade tuleb ja siis toodi junn ekraanile (ehk siis tegelikult ei ole midagi nii lastesõbralik). Aga paraku see on liiga jalaga-pe**e-rusikaga-näkku nali, et mõtlevale inimesele peale ei lähe.
et asi niikaugel 29. detsember 2015 18:10
julganaljad!?
Naerukohta ei leidnud, hale hakkas meestest
Jube 29. detsember 2015 17:59
Lamedad tyybid. Ma ei vaata enam ETV-d, sest see on muutunud liberastia käepikenduseks ja ei taha tuju rikkuda selle MÖGGGAga
phhh 31. detsember 2015 15:56
Saate nimi on ''Tujurikkuja''. See ongi selle point.

mittevalija 29. detsember 2015 17:16
Palun, ainult mitte jälle roppusi ja labasusi, mida rahvale "peene huumorina" pähe määritakse!!!!
juba on 30. detsember 2015 08:21
reklaamis mingid junnid kandikul
hakkab peale 29. detsember 2015 16:19
seletame ikka enne saadet, mis tuleb ja kui suurejooneline kõik on ja siis kui saade käes, tahtsime kõige paremat, välja tuli nagu tavaliselt