Foto: TIINA KÕRTSINI
Õhtuleht.ee 29. detsember 2015 14:14
Iga nädal kutsutakse G4S turvatöötajaid kaklusi lahutama või mõnda napsitanud tülinorijat taltsutama. Kaklused ei lõpe kunagi kellelegi hästi ja G4S soovitab neid kindlasti vältida

Kuidas aga käituda, kui märkad ise tänavakaklust või mida teha kui keegi sinuga tüli norib? G4S patrullekipaaži turvatöötaja annab nõu sellistes olukordades käitumiseks. Ikka selleks, et Eesti oleks turvalisem.

  •  Kui märkad tänaval kaklust, siis teata sellest hädaabinumbril 112 ja ära sea ennast ohtu ise vahele minnes.
  •  Kui sinuga tüli noritakse, siis ära hakka ise provotseerima, hoia norijaga ohutut distantsi ja kui vaja, siis jookse kasvõi minema. Kindlasti ära unusta politseid teavitada.   

Kommentaarid  (15)

Jüri Kukk 30. detsember 2015 09:49
Politsei kohale jõudes oled ise juba pikali ja teadvuseta, seega vali kõige ohtlikum mees ja kustuta ta ühe löögiga, näiteks kõrisõlme pihta. Mõjub teistele hästi. Kui on üksühele seis, löö esimesena, võidab peaaegu alati kiirem ja julgem. Räägin seda sellepärast, et sageli tuleb olukordi, kes tuleb sekkuda — näiteks vägivald naiste kallal. Tuleb kasvõi kambale julgelt peale minna, kasutada mistahes löögiriista ja naised — kui teil kallal ollakse, löök mehele munadesse lööb ta pikaks ajast rivist välja. Parem saagu haiget vägivallatseja kui teie.
Sea möga 30. detsember 2015 07:16
KATSU NII PALJU SOOLIKAID VÄLJA LASTA KUI VÖIMALIK ENNE KUI SINU SOOLIKAD LASTAKSE- KES EES SEE MEES
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS