Videod

KUULA | Jaan Pehk tegi uuele Eesti filmile tunnusloo "Liblikas" 

Toimetas Marge Sillaots, 29. detsember 2015, 12:25
Foto: Heikki Leis
Tuleva aasta jaanuaris esilinastuv Eesti film "Ema" sai tunnusmuusika Jaan Pehki ja Vaiko Epliku sulest ning kannab nime "Liblikas".

"Liblikas" sai alguse juba sel suvel, kui Vaiko Eplik tunnusloo meloodia Jaan Pehkile ette ümises. "Oligi nii, et Vaiko ümises viisi mulle ette ja see meloodia ootas oma aega. "Liblikas" ongi juba valmis meloodiale loodud laul ja tundub, et see sobib sellesse filmi väga hästi," rääkis Pehk loo valmimisest, kelle sõnul on "Ema" puhul keskseteks teemadeks unistused, lootused ja ka lootusetus ning rääkimata jätmised.

Samal teemal

"Ema" on trillerlik lugu, mille keskmes on tulistamise tagajärjel koomasse langenud täiskasvanud poja eest hoolitsev naine, kes seisab silmitsi terve väikelinnatäie inimestega, kes üritavad tema pojaga juhtunu mõistatust lahendada. Aga ühes Eesti väikelinnas, kus kõik teavad kõiki ja kõike, välja arvatud seda, mis toimub neil otse nina all, võib ka maailma kõige kohmakam kuritegu jääda lahendamata. Või siiski suudab selle lahendada üks asjatundlik konstaabel Savi, keda mängib Jaan Pehk?

Mängufilmi peaosades mängivad Tiina Mälberg, Andres Tabun, Andres Noormets, Siim Maaten, Jaan Pehk, Jaak Prints ja Rea Lest. Stsenaariumi autor on Leana Jalukse, režissöör Kadri Kõusaar ("Kohtumõistja", "Magnus") ning operaator on Soomest pärit Jean-Noël Mustonen ("Kohtumõistja"). Filmi toodab produktsioonifirma Meteoriit, produtsent on Aet Laigu.

"Ema" on kinodes üle Eesti alates 8. jaanuarist.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee