Eesti uudised

MADALSEISUST VÄLJA: hiigelsumma võitnud mees ostis lotopileti sõbra soovitusel (56)

Õhtuleht.ee, 29. detsember 2015, 11:48
 JOOSEP MARTINSON
23. detsembri telesaates "Suur Lotokolmapäev" loositi välja Bingo Loto jackpot summas 484 356,20 eurot. Võidupilet osteti Lasnamäe Prismast.

Võitjaks osutus keskealine kalatööstuses töötav mees, kes käis võitu vormistamas koos sõbraga. Sõber mängis lotovõidus olulist rolli, sest just tema soovitas lotovõitjal, kelle elu oli parasjagu madalseisus, osta lotopileti: "Ära muretse, ostad pileti ja kõik su mured saavad lahenduse".

Sõber on seni ka ainus, kes mehe võidust teab, oma naisele ega lastele ei ole ta veel sellest rääkinud. Võitja peres on kaks last, kellest üks juba täisealine ja teine käib algkoolis.

Võitu kontrollis mees müügipunktis väljasoleva info põhjal ning rõõmustas algul, et piletil nurgad täis sai. Kui kõik väljad täitusid, oli suur šokk ning mees ei ole võidust seni veel lõpuni aru saanud.

Seda, mida ta võidurahaga teeb, ei oska võitja veel öelda – ilmselt investeerib uude eluasemesse ja toetab lapsi.

Lotot on mees mänginud aastaid – nii Bingot kui Viking Lottot. Seni suurimaks võiduks on olnud 500 krooni, mis võideti aastaid tagasi.

Eile enne võidu aegumistähtaega vormistati ka Bingo täismängu võit, mis võideti Tammsaare pargi R-kioskist ostetud piletiga. Võitjaks osutus keskealine Tallinna naine, kes sai oma võidust teadlikuks tänu sellele, et teda otsiti meedia vahendusel taga.

Samal teemal

23. detsember 2015, 21:20
LOTOKOLMAPÄEV: üks õnneseen võitis Bingoga ligi pool miljonit eurot

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee