Eesti uudised

Balti jaama turgu hakatakse üles vuntsima

Juhan Haravee, 29. detsember 2015 06:00

5 KOMMENTAARI

v
Vana@/ 29. detsember 2015 19:23
Iseenesest on kahju... Üsna tihti käin seal turul, et tiba nostalgitseda. Tõsi - aastatega on koht ikka väga ära vajunud, pooled putkad kinni juba, aga ikkagi tuleb meelde, kuidas seal aastaid kümme-viisteist tagasi elu kees täie hooga. Ikkagi on kuidagi kahju. Noh, kas just hiiglama uhket ehitist on vaja, kui ümbruskond on nii ehk naa mädanenud. See uhke ehitis lihtsalt ei sobi sinna hurtsikute keskele. Mnjah, see aasta ma sinna enam ei jõuagi. Ikkagi kahju. Väga kahju.
j
Jaana/ 29. detsember 2015 17:03
Väga hea uudis.Saaks sellise nagu Nömme turg.Puhtus on t'htis ja kaasaegsemaid myyjaid.Kuid vanad memmed,kes oma kraami myyvad on toredad ja asjalikud
v
vello/ 29. detsember 2015 15:41
kogu see Balti jaama ümbrus tuleks maha lõhkuda ka need vene aegsed jubedad tehase rämpsuhunnikud ja korralik jaamahoonete kompleks nii bussi kui raudtee välja ehitada
t
Tehku pealegi turg/ 29. detsember 2015 10:44
ja koligu jaamahoonest kaubandus sinna üle. Oleks ometi jaamahoone tema algset otstarvet täitmas. Praegu pead lääne suunale väljuvaid ronge ootama lageda taeva all tuule käes, istudagi pole kuhugi. Poliitikud saaksid oma koostöövõimet kodanike huvides demonstreerida - kuuluvad ju jaamahoone ja raudtee erinevate erakondade mõjusfääridesse. Inimsõbraliku lahendusega võidaksid mõlemad.
m
mina/ 29. detsember 2015 09:45
ei sooviks seal enam mingit turgu näha. Korralikke toidupoode on piisavalt ja ühe võiks sinna ka tekitada,aga sellises mahus turul ei näe mingit mõtet tänapäeval.