Karikatuur

Karikatuur | President valmistub Ieva tulekuks

Andres Varustin, 28. detsember 2015, 18:42

6 KOMMENTAARI

l
LABANE SEEBIOOPER SEEBIKS!/ 30. detsember 2015, 11:17
LABASEKS JA KULUKAKS SEEBIOOPERIKS MUUDETUD PRESIDENDI-INSTITUTSIOON TULEB KOHESELT LIKVIDEERIDA!
Labaseks ja kulukaks seebiooperiks muudetud presidendi-institutsiooni on mõttekas reformida, s.t likvideerida veel enne ajalooliste valdade kallale asumist!
Ilves on presidendi-institutsioonist teinud äärmiselt labase seebiooperi, mida iseloomustavad täielik allumine/kuuletumine uute peremeeste – USA–EU plutokraatide – diktaadile (n-ö Kentmanni tänava saatkonnale), kriitikavaba osalemine USA–Iisraeli sõdades ning sõjakuritegude toimepanekul Iraagis ja Afganistanis, mujal maailmas initsiaatoriks/algatajaks olemine: tänaste pagulasprobleemide/PÕGENIKELAVIINIDE tekitamisele kaasaaitamine, osalusega võõrastes sõdades eestlastest sõjakurjategijate meisterdamine, filosoofiline viletsus, homokultus, vihakõned, rassism ning rassismisüüdistused oma heledanahaliste aborigeenide suhtes jne.
Sedavõrd kompromiteeritud presidendi-institutsioon tuleks koheselt kas likvideerida või siis sulgeda ajutiselt, sest väljapakutud presidendikandidaatidest pole ükski võimeline selle institutsiooni staatust/renomeed mudast välja tõstma. Tõsisemad diskussioonid referendumi/rahvaküsitluse läbiviimise teemal presidendi-institutsiooni vajalikkuse, selle ajutise või lõpliku sulgemise kohta on muutunud möödapääsmatuks.
Et mitte seostada end seebiooperi-kuninga inetuste ja labasustega ning eestlastest sõjakurjategijate meisterdamisega põgenikelaviine vallandavates sõdades soovitaks kõigil
veel mingi inimväärikuse ja vastutustunde säilitanud inimestel boikoteerida kõiki seebiooperi-kuningaga seotud shõu-üritusi - uue aasta programmide jälgimist eesti massimeedias arrogantse seebiooperi staari osavõtul, osalemist 23.veebruari paraadil ja selle jälgist massimeedias .
t
tulemas on/ 29. detsember 2015, 20:01
kaks süüria peret.Võtku need ka enda juurde,ruumi jätkub ja mis kõige tähtsam nad ei ole eestlased
m
mul tunne et/ 29. detsember 2015, 16:03
selle nätsu närimisega kõik nurgad täis tatistatud ja nüüd ainult happega saab puhastada ...
s
sada vakka tangusoola/ 29. detsember 2015, 11:43
t
T.Mets/ 29. detsember 2015, 10:26
Ja nii see Ieva tulebki, veimevakas on suure loomakarja või tulutoova ettevõtte asemel hoopis üle 80 tuhande võlgasid.Tulemuseks Ilvese võlad pluss Ieva võlad on kokku juba suured võlad
t
tavaline inimene/ 29. detsember 2015, 07:00
Andres Varustin, kas sa ei märka, et sellest Ievast Ievast Ievast on treitud viimase kuu jooksul juba 37 artiklit? Mis tung sunnib sind veel üht juurde lisama?

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee