Karikatuur

Karikatuur | President valmistub Ieva tulekuks

Andres Varustin, 28. detsember 2015, 18:42

6 KOMMENTAARI

l
LABANE SEEBIOOPER SEEBIKS!/ 30. detsember 2015, 11:17
LABASEKS JA KULUKAKS SEEBIOOPERIKS MUUDETUD PRESIDENDI-INSTITUTSIOON TULEB KOHESELT LIKVIDEERIDA!
Labaseks ja kulukaks seebiooperiks muudetud presidendi-institutsiooni on mõttekas reformida, s.t likvideerida veel enne ajalooliste valdade kallale asumist!
Ilves on presidendi-institutsioonist teinud äärmiselt labase seebiooperi, mida iseloomustavad täielik allumine/kuuletumine uute peremeeste – USA–EU plutokraatide – diktaadile (n-ö Kentmanni tänava saatkonnale), kriitikavaba osalemine USA–Iisraeli sõdades ning sõjakuritegude toimepanekul Iraagis ja Afganistanis, mujal maailmas initsiaatoriks/algatajaks olemine: tänaste pagulasprobleemide/PÕGENIKELAVIINIDE tekitamisele kaasaaitamine, osalusega võõrastes sõdades eestlastest sõjakurjategijate meisterdamine, filosoofiline viletsus, homokultus, vihakõned, rassism ning rassismisüüdistused oma heledanahaliste aborigeenide suhtes jne.
Sedavõrd kompromiteeritud presidendi-institutsioon tuleks koheselt kas likvideerida või siis sulgeda ajutiselt, sest väljapakutud presidendikandidaatidest pole ükski võimeline selle institutsiooni staatust/renomeed mudast välja tõstma. Tõsisemad diskussioonid referendumi/rahvaküsitluse läbiviimise teemal presidendi-institutsiooni vajalikkuse, selle ajutise või lõpliku sulgemise kohta on muutunud möödapääsmatuks.
Et mitte seostada end seebiooperi-kuninga inetuste ja labasustega ning eestlastest sõjakurjategijate meisterdamisega põgenikelaviine vallandavates sõdades soovitaks kõigil
veel mingi inimväärikuse ja vastutustunde säilitanud inimestel boikoteerida kõiki seebiooperi-kuningaga seotud shõu-üritusi - uue aasta programmide jälgimist eesti massimeedias arrogantse seebiooperi staari osavõtul, osalemist 23.veebruari paraadil ja selle jälgist massimeedias .
t
tulemas on/ 29. detsember 2015, 20:01
kaks süüria peret.Võtku need ka enda juurde,ruumi jätkub ja mis kõige tähtsam nad ei ole eestlased
m
mul tunne et/ 29. detsember 2015, 16:03
selle nätsu närimisega kõik nurgad täis tatistatud ja nüüd ainult happega saab puhastada ...
s
sada vakka tangusoola/ 29. detsember 2015, 11:43
t
T.Mets/ 29. detsember 2015, 10:26
Ja nii see Ieva tulebki, veimevakas on suure loomakarja või tulutoova ettevõtte asemel hoopis üle 80 tuhande võlgasid.Tulemuseks Ilvese võlad pluss Ieva võlad on kokku juba suured võlad
t
tavaline inimene/ 29. detsember 2015, 07:00
Andres Varustin, kas sa ei märka, et sellest Ievast Ievast Ievast on treitud viimase kuu jooksul juba 37 artiklit? Mis tung sunnib sind veel üht juurde lisama?

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee