JÕULUIDÜLL: Toomas Hendrik Ilves ja Ieva Kupce väisasid jõuluõhtul Halliste kirikut. Ei pea olema suhteekspertki, hindamaks, et paar on armunud.Foto: Aldo Luud
Karoliina Vasli 28. detsember 2015 06:00
Toomas Hendrik Ilves ja Ieva Kupce abielluvad sel laupäeval. 

Toomas Hendrik Ilves ja Ieva Kupce abielluvad sel laupäeval. 

Toomas Hendrik Ilvese ja Ieva Kupce suhe on kulgenud kärmelt – eile tuli avalikuks, et väidetavalt alles suvel tutvunud paar abiellub juba 2. jaanuaril. Ent presidendi ekskaasa Evelin Ilvese põgusatest lausetest selle suhte kohta võib välja lugeda, et tegelikult on Toomas Hendriku ja Ieva armulugu hoopis pikem. 

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

Kommentaarid  (153)

Juula1 29. detsember 2015 19:44
Eestimaal käiakse kirikus jutlust kuulamas, mitte kudrutamas. Ehk on sellised kombed kuskil üle lombi. Leian, et selline käitumine ei sobi ühelegi inimesele, ka mitte presidendile.
leo 29. detsember 2015 17:59
Enam kui viiskümmend aastat tagasi külastas Nõukogude Liitu Indoneesia president Sukarno. KGB mehed sokutasid talle voodisse mõned daamid ja salaja filmiti kogu seal toimunud häppeningi. Filmi näidati siis Sukarnole ja öeldi, et, vaat, nüüd hakka meie agendiks. Sukarno oli vaimustuses - kohe korraga nii palju ilusaid naisi - ja palus filmi endale, et seda saaks Indoneesia televisioonis näidata. Nojah, Indoneesia on ju islamiriik ja mida rohkem naisi mehel on, seda tähtsam see mees ka on. Rabatud gebistid taandusid.
Arvestades asjaolu, et mõningad isikud Eesti Vabariigis soovivad siia suurt islamiusuliste sissevoolu, soovib arvatavasti ka meie lugupeetud President näidata eesti rahvale isiklikku eeskuju
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS