Sport TV

ÕHTULEHE VIDEO | Allar Raja korraldas esimest korda sportlaste suurüritust 

Merili Luuk | video: Teet Malsroos, Pärnu, 26. detsember 2015 11:43
Allar RajaFoto: Teet Malsroos
Sõudja Allar Raja on sportlaste jõuluturniiril varem osalenud võistlejana. Seekord tegutses ta korraldajana, kuid ei saanud "Ei" öelda ka ahvatlevale pakkumisele võistelda koos Tõnu Endreksoniga sõudeergomeetritel Gerd Kanteri ja Märt Israeli vastu.

"Ma ei saa ju ka paigal istuda," muigas ta ning lisas. "Eks ma arvasin, et nad oma võimuga võidavad ära, aga meil õnnestusid asjad paremini."

Raja tunnistas, et puhkuseks pole tal jõulude ajal aega olnud - neljapaadi olümpia ettevalmistustsükkelgi võtab oma aja. "Eks sportlaste jõulud on nagu nad on - paar päeva tagasi olid meil kangitestid, eile ja täna olid treeningud - omad asjad tuleb ära teha ning kui jääb aega üle, siis võib ka natuke šõupoolega tegeleda. Saab küll natuke rahulikumalt aasta lõpu poole vaadata," sõnas ta.

Vaata Õhtulehe videost, kuidas mõjutas tänane võrkpalli karikafinaal jõuluturniiri ning kas Raja jäi oma tööga rahule!

Samal teemal

25.12.2015
ÕHTULEHE VIDEO | Gerd Kanter kaotas jõuluturniiril sõudekoondisele sajandi matši: summeeritud tõmbamisega oleksime neid edestanud
25.12.2015
NII SEE JUHTUS | Spordikuulsuste jõuluturniiri võitsid jalgpallurid, Kanter-Israel jäid napilt sõudemeestele alla
23.11.2015
ÕHTULEHE VIDEO | Allar Raja Rio de Janeiro olümpiaoludest: eks kalad lükkavad mujalgi kõhud taeva poole. Meie ei pabista!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee