Eesti uudised

FOTOD | Raekojas tunnustati Tallinna parimaid arste ja õdesid (20)

Õhtuleht.ee, 18. detsember 2015, 21:14
Foto: Raepress
18. detsembril võttis abilinnapea Merike Martinson Tallinna Raekojas vastu linna parimaid meedikuid, 16 neist said linnalt preemia ja tänukirja.

Tervitades aastalõpuvastuvõtul pealinna parimaid meditsiinitöötajaid, tunnustas doktor Martinson seda tööd, mida tehakse arstiabi andmisel esmatasandil ning haiglates.

Vastuvõtule olid kutsutud 179 tublit meditsiinitöötajat Tallinna haiglastest, sihtasutusest Tallinna Koolitervishoid, osaühingust Koduõde, Põhja-Eesti Regionaalhaiglast, Perearstide Seltsi, Munitsipaalperearstikeskuste ja Tallinna Hambapolikliiniku esindajad.

Tänavu valiti asutuste ettepanekul parimateks linna meedikuteks Sergei Fjodorov ja Karin Oviir Tallinna Munitsipaalperearstikeskusest, Indrek Rätsep ja Ingrid Põdra PERHist, Liivi Oltsmann Tallinna Hambapolikliinikust, Ervin Saik ja Kristiin Klaassen Lääne-Tallinna Keskhaiglast, Vahur Metsna ja Leili Pärnpuu Ida-Tallinna Keskhaiglast, Lea Aljas ja Maire Ulm Tallinna Lastehaiglast, Angela Aasanurm Tallinna Kiirabist, Sirje Multram sihtasutusest Tallinna Koolitervishoid, Aili Tabri ja Tiiu Vöörmann Tallinna Perearstide Seltsist ja Niina Pihlak osaühingust Koduõde.

Külalistele esinesid laululapsed ja klaveril saatis Liivi Listra.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee