Maailm

Illegaalide uus rännutee läheb Albaania kaudu (5)

LISA KOMMENTAAR

lugeja 17. detsember 2015 08:52
Eestlastel on üle poole sajandi pikkune põgenike vastuvõtmise kogemus, nii et ei tasu meile kärbseid pähe määrida. Reegline põgenikud ei taha integreeruda ja nõuavad, et NENDEGA integreerutaks. Suurim enamus tulnud venelastest pole suvatsenud eesti keelt ära õppida ja nõuavad siin meile sobimatute elukommete aktsepteerimist. Aastakümnete pikkune kogemus Euroopas Lähis-Ida põgenikega kinnitab meie kogemusi: eurooplased peavad taluma nende elukorralduse, söögi ja usku puudutavaid kapriise. On ilmne, et me pärist ilma põgeniteta ei jää, aga me peame neilt kohe algusest peale nõudma, et nad peavad siin käituma KUI KÜLALISED!
arbeit 17. detsember 2015 08:10
Kui Saksale on tööpõlgureist tööjõudu vaja, vedagu laeva ja lennukiga. Miks teisi eurooplasi on vaja terroriseerida oma luuluga.
uued uudised 17. detsember 2015 07:29
Vastavalt Eesti nn. "valitsuse" tellitud uuringule pooldab 50% Eesti elanikest pildil kujutatud "hädaliste" abistamist. Kes ei usu võib lugeda DELIF/epl uudist "Eestlased on üha altimad hädaohus pagulasi vastu võtma?". Veelgi enam, eestlased ootavad, et "hädalistest" saavad ausad maksumaksjad. Kahjuks on antud rõõmusõnumi kommenteerimine lubatud ainult registreeritud kasutajatele. Nii ei saagi kümned ja sajad tuhanded inimesed nn "valitsuse" poliitikale oma toetust avaldada.
loogiline 17. detsember 2015 07:52
ilmselt on nende nn"pagulaste" vägisi peale surumise taga vene agendid, sest Venemaaale tuleb kasuks ELi hävitamine, niimoodi elu põrguks muutes saadakse ka Balti riigid tagasi oma karukaissu, pealegi vabatahtlikult, Merkel on kindlasti Kremli juhtnööride saaja
agitprop 17. detsember 2015 08:13
Blokeeritakse ka registreeritud kasutajaid süstemaatiliselt.