Maailm

John Kerry jäi Moskva-visiidiga rahule (7)

Õhtuleht.ee, 17. detsember 2015, 06:00
John Kerry ja Vladimir Putin.Foto: TASS / Vida Press
USA välisminister John Kerry arutas teisipäeval Moskvas Venemaa välisministri Sergei Lavroviga ja presidendi Vladimir Putiniga võimalusi sõja lõpetamiseks Süürias.

Kohtumine Vladimir Putiniga kestis koguni kolm ja pool tundi. John Kerry jäi kõneluste tulemustega üldjoontes rahule. Ta ütles, et Viinis toimunud nõupidamised Süüria asjus on olnud hea algus ning Venemaa ja USA suudavad koos teha palju, et edasi liikuda.

Taas tuleb Süüria kriisi reguleerimine jutuks reedel New Yorgis, kus välisministrite tasemel toimub Süüria toetusrühma kohtumine. Kerry jõudis seekord Moskvas jalutada ka Vanal Arbatil ja osta seal 35 000 rubla eest suveniire.

7 KOMMENTAARI

e
ebatäpne info 17. detsember 2015, 17:33
Kerry ei jalutanud sugugi Lavroviga Arbatil, puha vale. Ta jalutas seal USA Moskva suursaadikuga. Ja Putiniga kohtudes arutati ÜRO-le esitatavat resolutsiooni Süüria suhtes. See on õige info, ametlikest kanalitest.
p
Prantslased jätsid Putini maha! 17. detsember 2015, 17:27
Prantsuse lennukikandja lahkus Putini "koalitsioonist" Süürias ja asus Pärsia lahes USA lennukikandja asendajaks, sest ameeriklastel sai seal aeg täis. Putin jäi seega ÜKSINDA, sest ükski Euroopa riik ei soovi venelastega koalitsioonis olla.... Putin nutab jälle suure häälega....
Loe kõiki (7)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee