Eesti uudised

TRAAGILISE ÕNNETUSPAIGA KÕRVAL ELAV NEIU: ma ei julge ülekäiguraja kaudu koju minna! 

Mattias Tammet, 16. detsember 2015 06:00
TEE SAI OTSA: Ülekäigurajal, kus laupäeval sai surma jalakäija, on kõik täna eriliselt ettevaatlikud. Mööduvate jalakäijate ja autos­olijate pilgud pöörduvad hetkeks ka küünalde poole. Foto: Aldo Luud

Aina hukkunud ja hukkunud – mis toimub ülekäiguradadel? 

Aasta paar viimast kuud on jalakäijate jaoks olnud traagilised. Kui jaanuarist oktoobrini hukkus ülekäigurajal vaid üks inimene, siis viimase poolteise kuu jooksul on sebradel surma saanud kaheksa inimest. 

"Kõle on õhtul aknast välja vaadata, pilk jääb esimese asjana tänaval põlevatele leinaküünaldele," räägib Tartus Annelinnas elav Kristel. Otse tema akna taga sai laupäeval ülekäigurajal surma 59aastane naine. Naisel oli helkur, ülekäigurada oli valgustatud – aga kaubikujuht ei näinud teda ikkagi, sest naine jäi teise auto varju. "Alles hukkus mu kodulinnas politseibussi all noormees, nüüd naine minu maja ees," ütleb Kristel. "Et see juhtus veel kodule nii lähedal, paneb eriti mõtlema, et mis liikluses toimub. Vaatasin neid avariipilte ajalehest, asfalt oli verine... Sealtkaudu ma üksi öösel koju tulla ei julge."

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

19.12.2015
MASENDAV: liikluses sai reedel vigastada 9 inimest, neist enamik ülekäigurajal
17.12.2015
JÄLLE: Tartus jäi tüdruk ülekäigurajal auto alla
16.12.2015
TAAS ÜLEKÄIGURAJAL: politsei otsib Sakus lapsele otsa sõitu näinud inimesi
16.12.2015
Tallinnas sai laps ülekäigurajal autolt löögi

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee